Skoči na vsebino

Bajbaj Mazda


pagat

Priporočeno sporočilo

Takole, pribli?no 14 dni sem brez Mazde 6, s katero sem se preva?al od l. 2005. L. 2008 jo je dodobra stolkla to?a (?al ni bila zavarovana), pred malo ve? kot mesecem pa jo je dokon?no fental nepozoren voznik Honde :angry2: , ki se je vame zaletel od zadaj in povzro?il ?kodo, ki jo po mnenju zavarovalnice (in tudi po mojem) ni imelo smisla odpravljati. Dobil sem izpla?ano ekonomsko totalko, mazdica pa je ?la v kupnino za nov avto (odkupli so jo na odpad za rezervne dele).

 

Tako, do nadaljnega ne vozim ve? Mazde, posledi?no bom bolj malo spremljal ta forum, zato bajbaj. Blo je fajn, meni osebno ena bolj?ih internet izku?enj, marsikaj sem izvedel, dobil pomo? itd. Vsem vam ?elim veliko sre?no in varno prevo?enih kilometrov z va?imi mazdicami! Zoom-zoom! :vesel:

 

Aja, zdaj vozim Ford S-max. In u?ivam. :bravo:

 

P.S. Od Mazde mi je ostalo ?e nekaj zadev, ?e koga zanima sem objavil v oglasih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj zarad tega ?e ne rabi? forum pustit :) Druga?e pa naj ti novi voz slu?i ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako....smo "odprt" forum ne glede na to ali vozi? Mazdo ali ne, tako da spremljaj ?e naprej in to je to...pa veliko varnih kilometrov s Fordom :jupiii:

 

To ni ?isto res - iz lastnikov Renojev se delamo norca, Alfiste zani?ujemo, olimpijce sovra?imo (sploh ?e so TDI), BMWjevci so divjaki, Me?karji penzionisti, Honda?i otro?ki vrtec, Citroenovci ?udaki - za Fordiste ?e nismo ?ist ziher a jih toleriramo al ne (Ford je Mazdin mrzli bratranec). :hudicek::hudicek: **

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

**?ala, da ne bo slu?ajno kdo obolu :aaaaa:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni ?isto res - iz lastnikov Renojev se delamo norca, Alfiste zani?ujemo, olimpijce sovra?imo (sploh ?e so TDI), BMWjevci so divjaki, Me?karji penzionisti, Honda?i otro?ki vrtec, Citroenovci ?udaki - za Fordiste ?e nismo ?ist ziher a jih toleriramo al ne (Ford je Mazdin mrzli bratranec). :hudicek::hudicek: **

**?ala, da ne bo slu?ajno kdo obolu :aaaaa:

 

Kjer je voda je tudi dim...ali nekaj podobnega. :harhar:

Je pa vse na?teto do neke mere res.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole, pribli?no 14 dni sem brez Mazde 6, s katero sem se preva?al od l. 2005. L. 2008 jo je dodobra stolkla to?a (?al ni bila zavarovana), pred malo ve? kot mesecem pa jo je dokon?no fental nepozoren voznik Honde :angry2: , ki se je vame zaletel od zadaj in povzro?il ?kodo, ki jo po mnenju zavarovalnice (in tudi po mojem) ni imelo smisla odpravljati. Dobil sem izpla?ano ekonomsko totalko, mazdica pa je ?la v kupnino za nov avto (odkupli so jo na odpad za rezervne dele).

 

Tako, do nadaljnega ne vozim ve? Mazde, posledi?no bom bolj malo spremljal ta forum, zato bajbaj. Blo je fajn, meni osebno ena bolj?ih internet izku?enj, marsikaj sem izvedel, dobil pomo? itd. Vsem vam ?elim veliko sre?no in varno prevo?enih kilometrov z va?imi mazdicami! Zoom-zoom! :vesel:

 

Aja, zdaj vozim Ford S-max. In u?ivam. :bravo:

 

P.S. Od Mazde mi je ostalo ?e nekaj zadev, ?e koga zanima sem objavil v oglasih.

 

 

prjatu moj...tema res...jst bi se kr takoj javu za dele :cheers: , tut men ga vceri al 2 dni nazaj mal napadla toca...hvala ku**u,nic resnga...samo mi je pa ob oknih,popokala ta plastila,al guma al kaj bi blo to.

staro,preparelo...ce mas to vrjanto se dobit od avta,mi javi,te mam ze rad,peace!

 

aja pa zarad tega res ne rabs vec na forum hodt... ;) drgac pa S-max...to je pa avijon ane :)

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prjatu moj...tema res...jst bi se kr takoj javu za dele :cheers: , tut men ga vceri al 2 dni nazaj mal napadla toca...hvala ku**u,nic resnga...samo mi je pa ob oknih,popokala ta plastila,al guma al kaj bi blo to.

staro,preparelo...ce mas to vrjanto se dobit od avta,mi javi,te mam ze rad,peace!

 

aja pa zarad tega res ne rabs vec na forum hodt... ;) drgac pa S-max...to je pa avijon ane :)

 

Avto ni ve? v moji lasti, ?al ti ne morem pomagat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem za dobre ?elje in "vabilo" da ostanem; ziher bom ?e kaj spremljal forum, mogo?e pa se kdaj tudi vrnem kot Mazda farer :)

 

Zagotov bo? kmal ugotovil, da ne more? brez Mazde :D

Tko je to... :bravo:

Zato bo? hitro nazaj.

Kar se pa ti?e povezave Ford - Mazda, je pa po mojih info tega konec, ker je Mazda od Forda odkupila ves dele?, ki ga je Ford imel. To je bil del poslovne sanacije Forda pred cca. dvema letoma, ko so imeli velike te?ave in rabli denar. Tko da so ?li vsak svojo pot. Skyactiv zadeva je tako prvi povsem samostojen Mazdin projekt po dolgem ?asu. Seveda pa ima tvoj novi avto ?e kaj skupnega z dosedanjimi Mazdami. Ampak ne glede na to ti kar ?e kaj poglej po temle forumu. Nekaj zanimivosti tule je unikatnih (npr. Lojz... :hudicek::D

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez Mazde se kvaliteta ?ivljenja drasti?no poslab?a, to sem ?e sam do?ivel na svoji ko?i in se vrnil med Mazdilakarje. :cheers::)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.