Skoči na vsebino

Paranormalno ali...?


Alex

Priporočeno sporočilo

Sam sicer nisem vra?everen in ne verjamem v neka nadnaravna bitja in podobno.

No, ne znam si pa razlo?it, kar se nam je zgodilo letos na dopustu.Ko smo prispeli v apartma, smo drugi dan zjutraj opazili, da sta se dve uri ustavili to?no ob istem ?asu. Najprej smo mislili, da so otroci kaj ?arili po njih,

ampak res niso mogli, ker so ?e spali zjutraj.Zanimivo je, da so bile baterije v obeh zamenjane pred kratkim.

V eni uri smo zamenjali baterijo, drugo sem samo nastavil na pravo uro in ?e danes te?e to?no in normalno. :aaaaa:

Ne vem, ali je to ?isti in neverjeten slu?aj ali pa je kak?en elektro?ok bil prisoten?

Kar malo nas je zmrazilo pa ?e slikal sem. :ph34r:

 

Objavljena slika

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob tak?nih dogodkih se spomnim tistega spomladanskega jutra l. 2001, ko sem na poti iz kasneje zloglasne Lipe (Pirni?e) vozil domov. Na pol poti proti Brodu je ?e fri?nega jugeca v ostrem ovinku namesto v levo skorajda odneslo naravnost v jarek ob hi?i (prestare gume). In ko sem po sre?nem koncu na hitro pregledal stanje na merilnikih ...

 

?tevec prevo?enih km je ravno v tistem hipu obrnil na 66666 km ?zmeden? !

 

Tako je to.

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Paranojiki eni, en sekundni kazalec je na 46s, drugi pa na 21s ?e prav vidim? Se pravi da je vse vredu :hohoho:

 

Smo meli pa zadnji? tako debato na ?ihtu, recimo pri ljudjeh ki jim je naprimer ?e umrl o?e, kaj se to?no v tistem ?asu dogaja...grozljivo.

 

Ampak spet samo toliko kolikor si pusti? da ti pride do ?ivega.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sicer nisem vra?everen in ne verjamem v neka nadnaravna bitja in podobno.

No, ne znam si pa razlo?it, kar se nam je zgodilo letos na dopustu.Ko smo prispeli v apartma, smo drugi dan zjutraj opazili, da sta se dve uri ustavili to?no ob istem ?asu. Najprej smo mislili, da so otroci kaj ?arili po njih,

ampak res niso mogli, ker so ?e spali zjutraj.Zanimivo je, da so bile baterije v obeh zamenjane pred kratkim.

V eni uri smo zamenjali baterijo, drugo sem samo nastavil na pravo uro in ?e danes te?e to?no in normalno. :aaaaa:

Ne vem, ali je to ?isti in neverjeten slu?aj ali pa je kak?en elektro?ok bil prisoten?

Kar malo nas je zmrazilo pa ?e slikal sem. :ph34r:

 

Objavljena slika

 

ah saj ena ka?e PM druga pa AM.... :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Paranojiki eni, en sekundni kazalec je na 46s, drugi pa na 21s ?e prav vidim? Se pravi da je vse vredu :hohoho:

 

Smo meli pa zadnji? tako debato na ?ihtu, recimo pri ljudjeh ki jim je naprimer ?e umrl o?e, kaj se to?no v tistem ?asu dogaja...grozljivo.

 

Ampak spet samo toliko kolikor si pusti? da ti pride do ?ivega.

 

Kje pa pi?e, da sta bili obe uri nastavljeni do sekunde natan?no oziroma do sekunde enako? Z lahkoto je bilo pol minute razlike ?e ko sta delovali, in je ta razlika ostala, ?e sta se isto?asno ustavili... :ninja:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e,?e, da sta se ustavili.Ampak najbolj hecno je to, da sem doma izmeril baterijo, ki je bila v budilki in je v redu.

Tista v ro?ni uri pa itak, ker ura te?e normalno naprej.Sem pa na nekem ameri?kem forumu zasledil enako ?torijo in sicer so tam razlagali, da naj bi pri?lo do trenutnega elektri?nega udara (mogo?e strela kje blizu ali pa kot razlog tudi kak?en mo?en radioamaterski oddajnik, in ga je kdo prav takrat uklju?il). :ph34r:

V vsakem primeru je ?lo za za res enkratno slu?ajnost. :ph34r:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WTF :aaaaa::ph34r:

Pono?i, okoli pol dveh, sem hotel zapreti okno na balkonu, ker je zapihalo in je loputalo.(kot v filmu). :aaaaa:

In grem mimo TV-ja ... v temi in ... ta se sama pri?ge. WTF??? Gledam ,kaj se dogaja, nekaj ?asa sveti napis firme na TV-ju in se ugasne. Majkemi, da se ne la?em in nisem sanjal. :ninja:

Zdej mi pa res ni ve? ni? jasno?!?

 

WTF :aaaaa::ph34r:

Pono?i, okoli pol dveh, sem hotel zapreti okno na balkonu, ker je zapihalo in je loputalo.(kot v filmu). :aaaaa:

In grem mimo TV-ja ... v temi in ... ta se sama pri?ge. WTF??? Gledam ,kaj se dogaja, nekaj ?asa sveti napis firme na TV-ju in se ugasne. Majkemi, da se ne la?em in nisem sanjal. :ninja:

Zdej mi pa res ni ve? ni? jasno?!?

 

A, sem na?el na internetu nekaj podobnega kot pri meni.Celo isti model TV-ja. :blink:

Sem se ?e ustra?il,da ni kaj v redu z mano. :whatever:

 

 

 

 

 

Odg: Philips novi modeli?

« Odgovori #368 dne:: februar 15, 2010, 10:32:22 pm »

 

Sedaj pa ?e moja izku?nja z 37pfl8404 glede nenadzorovanega uga?anja pri?iganja.

 

Torej v?eraj se zbudim in mi muzika ?pila v dn. sobi, sem mislil, da je bolj?a polovica ?e vstala pa vidim, da ?e spi, no grem in TV je pri?gan se zamislim in se prepri?ujem, da sem jo zgleda pustil pri?gano Huh.

 

No popoldne spet dela in jo ugasnem ker nekam greva, po 5 min, ko si obuvam ?evlje se sama pri?ge gledam, ko tele, ?e je kaka revija na daljincih nikjer ni? vse clear, no ugasnem, a TV se po 10 sekundah sam nazaj pri?ge ugasnem ene 4 x ?e pa se vsaki? v 5 - 15 sec nazaj pri?ge, na koncu sem svojo bolj?o polovico pregledal da nima kje kakl rezervni daljinec a ni bilo ni?, no na koncu izklopim ?trom iz stene in jasno se ne pri?iga ve?.

 

Po 4 urah ko pridem nazaj vse dela, kot mora, tudi danes ne nagaja, tako, da ne vem ali je mogo?e, da se tako namagneti kaj da morda prihaja do interferenc ali kaj, bom poro?al ?e bo ?e kaj imam pa zadnji softvare ene 3 tedne star gor !

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enostavno izklopi avtomatsko posodabljanje SWa pa bo mir, zaradi tega tudi zmrzujejo TVji Philips .....

takrat i??e now SW over air....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.