Skoči na vsebino

Zakaj tukaj nimate....


Lojz

Priporočeno sporočilo

...nobenih informacij in slikic nove Mazde6, ki se bo, bojda, za?ela v kratkem delat?

Jaz sicer nisem ve? mazda?, je pa zato ?e zmeraj mazda?ica moja draga ?eni?ka in nekaj jo je prijelo, da bi mogo?e menjala. Nekje na kleklarskem te?aju in pri ma?i je sli?ala, da bo nova ?estica menda kar lepa avta.

Sem si reku, bom pa tukaj na mazda forumu malo pogledal, ?e se kaj dogaja okol prihajajo?e ?estice. Pa ni?. Kaj je zdaj to? Sama naklada?ina. A je to mazda forum al ni? Mate kak?ne slikce pa kak?ne podatke od mazde?

 

Va? Lojze

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...nobenih informacij in slikic nove Mazde6, ki se bo, bojda, za?ela v kratkem delat?

Jaz sicer nisem ve? mazda?, je pa zato ?e zmeraj mazda?ica moja draga ?eni?ka in nekaj jo je prijelo, da bi mogo?e menjala. Nekje na kleklarskem te?aju in pri ma?i je sli?ala, da bo nova ?estica menda kar lepa avta.

Sem si reku, bom pa tukaj na mazda forumu malo pogledal, ?e se kaj dogaja okol prihajajo?e ?estice. Pa ni?. Kaj je zdaj to? Sama naklada?ina. A je to mazda forum al ni? Mate kak?ne slikce od mazde?

 

Va? Lojze

 

Na? Lojze ne vidi vsega foruma? ?zmeden?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...nobenih informacij in slikic nove Mazde6, ki se bo, bojda, za?ela v kratkem delat?

Jaz sicer nisem ve? mazda?, je pa zato ?e zmeraj mazda?ica moja draga ?eni?ka in nekaj jo je prijelo, da bi mogo?e menjala. Nekje na kleklarskem te?aju in pri ma?i je sli?ala, da bo nova ?estica menda kar lepa avta.

Sem si reku, bom pa tukaj na mazda forumu malo pogledal, ?e se kaj dogaja okol prihajajo?e ?estice. Pa ni?. Kaj je zdaj to? Sama naklada?ina. A je to mazda forum al ni? Mate kak?ne slikce pa kak?ne podatke od mazde?

 

Va? Lojze

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=9883

 

Tukaj bo nekaj na to temo :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. Od kar ste me banali, mam dolo?ene pravice na tem forumu ukinjene. Ne smem se ogla?at na dolo?enih podforumih, pa tud funkcija iskanje mi je prepovedana.

 

evo ti eno za predstavo :)

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. Od kar ste me banali, mam dolo?ene pravice na tem forumu ukinjene. Ne smem se ogla?at na dolo?enih podforumih, pa tud funkcija iskanje mi je prepovedana.

 

Da malo olaj?amo zadeve glede nove ?estice...

 

Imela bo 4 kolesa. Ter eno rezervno. Seveda za dopla?ilo :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ja Lojz, tole bo "tagma?ni" avto, ampak nikar brez klobuka vanjga sesti. :vino::)

 

Saj zato bi pa rad zvedu kolk bo ko?tal ta avto, da vidm, ?e bo ?e kaj dnarja za nov klobuk ostalo. Neb rad, da bi se sosedje norca delal, ?e?, poglejte tega Lojza, za avto ma dnar, k ma?i je pa z raztrganim klobukom pr?u.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj zato bi pa rad zvedu kolk bo ko?tal ta avto, da vidm, ?e bo ?e kaj dnarja za nov klobuk ostalo. Neb rad, da bi se sosedje norca delal, ?e?, poglejte tega Lojza, za avto ma dnar, k ma?i je pa z raztrganim klobukom pr?u.

 

Mislim, da, ?e bo? imel ta avto, bo? lahko noter nag in brez klobuka...itak bodo vsi(vse) gledale njo. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj zato bi pa rad zvedu kolk bo ko?tal ta avto, da vidm, ?e bo ?e kaj dnarja za nov klobuk ostalo. Neb rad, da bi se sosedje norca delal, ?e?, poglejte tega Lojza, za avto ma dnar, k ma?i je pa z raztrganim klobukom pr?u.

 

cene zaenkrat ?e niso znane...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, a bi imel morda Mazda klub klobuk, da vem, ?e jih damo v serijsko proizvodnjo in bo? ti paradni konj - zastavono?a oz. klobukono?a. :jupiii::aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, a bi imel morda Mazda klub klobuk, da vem, ?e jih damo v serijsko proizvodnjo in bo? ti paradni konj - zastavono?a oz. klobukono?a. :jupiii::aaaaa:

 

Za klobuk nisem tolko aklih, va?no da ma velike krajce pa da je dost gorak, da me pozim ne bo v u?esa zeblo, pa da ma ?irok trak okol pri?it, da bom mel kam zataknit pero od purmana.

A res noben ne ve, ?e bo ta model ?estice res samo v 4 vratni izvedbi ? Men ni prakti?no, ?e se zadnja havba konkretno in kompletno ne odpre. Tisto kukarle na ?tirivratnih avtih pol zgleda bolj kot kak?na strelna lina zadaj na kak?ni patriji.

Zakaj se sploh dela 4 vratna varianta? Komu je to bolj prakti?no kot 5 vrat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. Od kar ste me banali, mam dolo?ene pravice na tem forumu ukinjene. Ne smem se ogla?at na dolo?enih podforumih, pa tud funkcija iskanje mi je prepovedana.

 

Samo malo , ?e bi bil banan pol nebi mogu pisat NOBENEGA posta.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo malo , ?e bi bil banan pol nebi mogu pisat NOBENEGA posta.

 

Hja,ne vem, pol mam pa samo nekak?en "delni" ban. Al sem pa cenzuriran? Ne vem. Ti ?e ve?, saj si ?ef tukaj! Vem samo to, da si mi ti li?no enkrat al celo dvakrat ?e grozil, da me bo? pospravu od tle, ker , bojda nimam kaj pisat v drugih temah, razen v svoji.. Pol sem jo pa ves prestra?en ?e kar sam ucvrl od tukaj. Zdaj sem spet malo dobil nazaj na koraj?i in sem pr?u malo na skrivaj po?ukat, pa vidim, da mi je pa "vse" prepovedano.

Tkole na hitro;

Ne smem pisat v podforumih; AMD mazda klub,Styling,Tuning, Sre?anja,Tehni?ne te?ave, Uporabniki,Iskanje itd.... V tem podforumu "splo?na debata" mi je dovoljeno, pa mislim da v "kar neki" tud....drugje mam pa "strogo ferboten". Pi?e mi;Oprostite, v tem forumu nimate pravice za?eti nove teme. Al pa; "Oprostite, nimate dovoljenja za odgovarjanje na to objavo" itd.... Pol pa n?. Bom ?u pa spet na drevo jokat.

Se hecam. Saj se ne sekiram preve?, samo tolk re?em. Zarad ka?, da ne bo ?vau preve? trpela.

 

 

PS: Drga? pa, a mogo?e ti ve?, ?e bo nova ?estica res samo 4 vratna?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti ?e ve?, saj si ?ef tukaj! Vem samo to, da si mi ti li?no enkrat al celo dvakrat ?e grozil, da me bo? pospravu od tle, ker , bojda nimam kaj pisat v drugih temah, razen v svoji.. Pol sem jo pa ves prestra?en ?e kar sam ucvrl od tukaj.

 

:vskalo: Tole pa te?ko vrjamem da bi to naredu, ker namen skoraj vsakega foruma je zbiranje informacij, odprt je pa za skoraj vsakega "?lana"!

Razen ?e je pri?lo do kak?nega kr?enja pravic...nevem.

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno obstajajo tehtni razlogi za "cenzuro"...

 

 

 

?ist mo?no. Tud jaz mislim tako. Ne maram divjanja po cesti in kr?enja drugih prometnih predpisov npr. prekratke varnostne razdalje, telefoniranje med vo?njo itd...., pa vinjete ne maram, ker so totalno nepravi?ne pa... aja, k ma?i pa na ?egnanje se peljem z mojim avtom, pa vbogaime vr?em kak?en dinar......

Aja, pa s frajtonarco ?pilam govejo muziko.....

Kaj pa vem, mogo?e ?e kaj.....mogo?e zato, ker sem ple?ast, ?krbast pa puklast

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih mi pa res malo ventil?ek spusti. Ampak nisem vedu, da se tako dale? zavoha.

 

A tle res ne ve noben povedat, ?e bo nova ?estica samo 4 vratna? Ker, ?e bo to res, dvomim, da bo moja ?eni?ka kupila tak avto ki nima petih vrat. Ona ko gre v trgovino, rada take nerodne in ?toraste artikle domov privle?e. Zadnji? mi je za darilo klopotec za v vinograd kupila. Je propeler moral skoz avtomobilsko okno ven gledat, da sem mislu, da sem veterno elektrarno za rojstni dan dobil. To je tako rogovilasta naprava, da ni ?udno, ker se jo pti?i bojijo. Ma tak?en propeler kot kak?en folksvagen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No Lojz klele sva ?e dva, ki verjetno ne bova kupila nove ?estice, ?e ne bo 5-vratna. Jaz sem se na ta zadnja dvi?na vrata tolk navadu, da mi je lahko avto ?e tako v?e? pa ga ravno zarad tega ne bi kupil - tako je pri meni odpadla Optima, ?eprav mi je zelo v?e?en avto.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist mo?no. Tud jaz mislim tako. Ne maram divjanja po cesti in kr?enja drugih prometnih predpisov npr. prekratke varnostne razdalje, telefoniranje med vo?njo itd...., pa vinjete ne maram, ker so totalno nepravi?ne pa... aja, k ma?i pa na ?egnanje se peljem z mojim avtom, pa vbogaime vr?em kak?en dinar......

Aja, pa s frajtonarco ?pilam govejo muziko.....

Kaj pa vem, mogo?e ?e kaj.....mogo?e zato, ker sem ple?ast, ?krbast pa puklast

 

Pa ?e bi se dalo na?tevat. :D

 

Hja,ne vem, pol mam pa samo nekak?en "delni" ban. Al sem pa cenzuriran? Ne vem. Ti ?e ve?, saj si ?ef tukaj! Vem samo to, da si mi ti li?no enkrat al celo dvakrat ?e grozil, da me bo? pospravu od tle, ker , bojda nimam kaj pisat v drugih temah, razen v svoji.. Pol sem jo pa ves prestra?en ?e kar sam ucvrl od tukaj. Zdaj sem spet malo dobil nazaj na koraj?i in sem pr?u malo na skrivaj po?ukat, pa vidim, da mi je pa "vse" prepovedano.

Tkole na hitro;

Ne smem pisat v podforumih; AMD mazda klub,Styling,Tuning, Sre?anja,Tehni?ne te?ave, Uporabniki,Iskanje itd.... V tem podforumu "splo?na debata" mi je dovoljeno, pa mislim da v "kar neki" tud....drugje mam pa "strogo ferboten". Pi?e mi;Oprostite, v tem forumu nimate pravice za?eti nove teme. Al pa; "Oprostite, nimate dovoljenja za odgovarjanje na to objavo" itd.... Pol pa n?. Bom ?u pa spet na drevo jokat.

Se hecam. Saj se ne sekiram preve?, samo tolk re?em. Zarad ka?, da ne bo ?vau preve? trpela.

PS: Drga? pa, a mogo?e ti ve?, ?e bo nova ?estica res samo 4 vratna?

 

To ne obstaja, si samo "malo"omejen kje lahko smeti?. :hudicek:

Pa nisem ?ef po lastni "krivdi", ampak ker so drugi ocenili da sem primeren za ta polo?aj. :jezicek:

 

Nova 6ka me ne zanima, kolk ma vrat, dokler ne bo modela ki gre vsaj tolk kot ta ki jo imam zdej in bo ?e tako redka.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.