Skoči na vsebino

Mazdine servisne storitve


jures

Priporočeno sporočilo

Kako pa je z to mobilno asistenco, katero tudi zgubis v kolikor ne servisiras pri uradnem serviserju?

 

 

MES je veljaven do starosti avtomobila 10 let... ce je vsako leto narejen redni servis pri pooblascenem servisu ...

 

http://www.mazda.si/buyingamazda/warrantie...ide_assistance/

 

 

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 57
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pelko mi je pred ?asom celo rekel, da ?e se pri njem servisira avto (in majstr uporabi originalni material), da se ti s tem garancija ne prekine). Se spla?a poklicat, pa naj ti pove iz prve roke. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelko mi je pred ?asom celo rekel, da ?e se pri njem servisira avto (in majstr uporabi originalni material), da se ti s tem garancija ne prekine). Se spla?a poklicat, pa naj ti pove iz prve roke. :jupiii:

 

A si ziher, ker za podalj?evanje garancije mora biti redni servis zapisan v DSK, kar pa Pelko ne more narest. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam, da se ga pokli?e, pa boste vidli, ne bom pa trdil za 100%, naj pa? Simon iz prve roke pove kaka je situacija glede tega. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si ziher, ker za podalj?evanje garancije mora biti redni servis zapisan v DSK, kar pa Pelko ne more narest. :ne vem:

 

 

Naceloma naj bi garancija veljala, tudi ce ne servisiras na uradnem servisu ... Vsaj tako pravi uredba ... >> http://www.euroservis.si/prednosti-euroservis-a ... Ampak kako je to v praksi pa ne upam trditi... :)

 

Seveda pa to ne velja za MES ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naceloma naj bi garancija veljala, tudi ce ne servisiras na uradnem servisu ... Vsaj tako pravi uredba ... >> http://www.euroservis.si/prednosti-euroservis-a ... Ampak kako je to v praksi pa ne upam trditi... :)

 

Seveda pa to ne velja za MES ...

 

?e, ?e... sam kako bo pa neuradni serviser to vpisal v DSK? Ne more, kot tudi ti pol ne more? garancijskih zadev uveljavlajt, ?e je ?lo karkoli narobe in v DSK ni vpisanih servisov.

 

Ne vem - jaz si ne upam reskirat vsaj dokler je avto v garanciji. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e, ?e... sam kako bo pa neuradni serviser to vpisal v DSK? Ne more, kot tudi ti pol ne more? garancijskih zadev uveljavlajt, ?e je ?lo karkoli narobe in v DSK ni vpisanih servisov.

 

Ne vem - jaz si ne upam reskirat vsaj dokler je avto v garanciji. :ne vem:

 

Glede na zakonodajo oz. EU uredbe, vpis v DSK ne more biti pogoj za uveljavljanje garancije... Sicer jaz itak ne razmisljam o tem, ker sem s pooblascenim servisom zelo zadovoljen... in ga tja vozim tudi po preteku garancije ...

 

P.S.: Imas dokuplejno 5 letno garancijo? Ce nimas, je tvoj itak ze izven garancije :) ... Ce me spomin ne vara, imas podobno staro sestico kot jaz :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam 5 letno garancijo serijsko juhu...

(no v resnici 150.000km, kar bo prej kot 5 let :( )

 

s takim tempom tudi pri meni ne - 40 na leto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S.: Imas dokuplejno 5 letno garancijo? Ce nimas, je tvoj itak ze izven garancije :) ... Ce me spomin ne vara, imas podobno staro sestico kot jaz :) ...

 

ne gre za mojo trenutno situacijo - odgovor je mi?ljen ?isto na splo?no.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah podaljsana na 10 let. Torej kaj po prvih 5ih letih moras podaljsat za naslednjih 5? Me prov zanima ce je to prejsni lastnik izvedu. Ceprav MES sem imel se letos in verjetno ce grem na Gamo servisirat jo podaljsajo.

 

Bom klical jutri da vidim kako je s tem tocno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah podaljsana na 10 let. Torej kaj po prvih 5ih letih moras podaljsat za naslednjih 5? Me prov zanima ce je to prejsni lastnik izvedu. Ceprav MES sem imel se letos in verjetno ce grem na Gamo servisirat jo podaljsajo.

 

Bom klical jutri da vidim kako je s tem tocno.

 

 

Garancije ne mores podaljsati na 10 let... Najvec je 5 let (torej dodatni dve leti na tovarnisko garancijo) ...

 

Do 10 let pa lahko koristis storitve MES (mobilna pomoc) ... TO pa je vezano na redni letni servis pri pooblascenem uradnem servisu ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Garancije ne mores podaljsati na 10 let... Najvec je 5 let (torej dodatni dve leti na tovarnisko garancijo) ...

 

Do 10 let pa lahko koristis storitve MES (mobilna pomoc) ... TO pa je vezano na redni letni servis pri pooblascenem uradnem servisu ...

 

Govoril sem o MES jamstvu ne sami garanciji izven katere je ze zdavnaj. MES v kolikor servisiras avto na pooblascenem servisu traja 10 let brez kakega podaljsevanja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govoril sem o MES jamstvu ne sami garanciji izven katere je ze zdavnaj. MES v kolikor servisiras avto na pooblascenem servisu traja 10 let brez kakega podaljsevanja?

 

 

Saj sem dal link do pogojev za MES in se celo slikco zraven, kjer sem oznacil tocno te dele besedila :) . MES velja eno leto od servisa pri uradnem pooblascenem serviserju... in ga je mozno podaljsevati do starosti avtomobila 10 let ...

 

In to ni jamstvo... ampak samo asistenca oz. mobilna pomoc ... torej podobno kot recimo pri clanstvu AMZS ... ali pa Triglav asistenca ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

To?no tako, s tem da MES tudi velja, ?e vmes kak?en servis ni bil pri poobla??enem, saj velja od zadnjega servisa na poobla??enem servisu naprej do 20.000km oz. 1 leto. Tako da, ?e ve?, da gre? na kak?no dalj?o pot in bi rad imel MES, gre? na poobl. servis in ga dobi? ob opravljenem servisu ne glede na zgodovino servisov in prevo?enih km, va?no je samo da vozilo ?e ni dopolnilo 10let.

 

Moja izku?nja z MES pomo?jo v Pragi s praznim akumulatorjem na hotelskem parkiri??u: odli?na!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

zdravo,

nisem na?el podobne teme na forumu zato bom kar tu vpra?al ?e slu?ajno kdo ima kak?ne izku?nje s kleparijo oz. li?arstvom pri Mo?niku, Interclasu ali AC? Katerega najbolj priporo?ate?

 

Saj mi je v?eraj med pranjem avta v avtopralnici Petrol (kranj) popolnoma zvilo zadnji brisalec tako da mi je celo vrata rahlo vdrlo notr (v vednost!)

 

Hvala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?nika se izogibaj, razen ?e ho?e? potem naknadno hodit tja ?e ene parkrat, da bo? uveljavljal garancijo na opravljeno delo.

 

AC Cosmos na celov?ki imajo li?arijo, ampak ?voh. Lahko ti moj blatnik poka?em, kak odtenek je :)

 

 

saj to me skrbi, ker s temi li?arji je skoz slabse (moje izku?nje). Nekam bo treba, takega ne morem gledat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

offtopic ampak avtopralnica autocommerce (kjer by the way imamo clani popust) povejo, da das zadnji brisalc v spodnji polozaj, glih zaradi tega...

 

PS: 4 vratne limuzine so zakon :aaaaa:

 

 

Hmmm... pri meni je zadnji brisalec itak vedno v takem polozaju ... Razen ce ravno med delovanjem, ko je v zgornjem polozaju, izvleces kljuc :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdravo,

nisem na?el podobne teme na forumu zato bom kar tu vpra?al ?e slu?ajno kdo ima kak?ne izku?nje s kleparijo oz. li?arstvom pri Mo?niku, Interclasu ali AC? Katerega najbolj priporo?ate?

 

Saj mi je v?eraj med pranjem avta v avtopralnici Petrol (kranj) popolnoma zvilo zadnji brisalec tako da mi je celo vrata rahlo vdrlo notr (v vednost!)

 

Hvala za odgovore

 

Smo imeli ?e ta primer - Boss in ?e se ne motim mu je Petrol kril ?kodo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm... pri meni je zadnji brisalec itak vedno v takem polozaju ... Razen ce ravno med delovanjem, ko je v zgornjem polozaju, izvleces kljuc :)

 

ja ti mas karavan

mi pa moramo narest tko kot si reku, vklopis brisalc in pol kontakt off ko je v spodnjem polozaju

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.