Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

Formula 1

Formula 1

• Please log in to reply
3442 odgovorov v tej temi

#1 Odsoten   M-Fan

M-Fan

Trotlfahrer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 413
  • 121 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 323s

Objavljeno: 12 March 2006 - 13:08

Ja ja.... Spet se je začela sezona F1, kle na forumu pa vse tiho.. c-c-c <_< Mislim , bi blo fajn če bi meli kle eno temo v kateri bi malo razglabljali tut o Formuli. Ja... za začetk mi povejte za ktero ekipo oz. za kterga dirkača navijate. Jst osebno navijam za Mclarn Mercedes-Montoya :jupiii: P.S. Pa prosm vas da se ne bi slučajno začel kregat!!! Sej veste kko pravjo. Če se hočiš kregat omen politiko al pa Formulo. :policaj:

Pripete datoteke

#2 Odsoten   uklopko

uklopko

nekdo ki pači se grdo !

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 363
  • 7745 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Zanima me:Vse kar me zabava in me zanima oz. me dela zadovolnega in tudi zadovoljenega .
  • Model avtomobila: Mazda 6 karavan
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 12 March 2006 - 18:01

stari to mi deli.................. :bravo: Sm pristaš mclarna in bol za Kimija Tekma se je pa za moje pojme odlično odvila(iz zadnega na 3 mesto :rispekt: )

#3 Odsoten   blindek

blindek

geisterfahrer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 500
  • 982 Sporočil:
  • Model avtomobila: Bimmer

Objavljeno: 12 March 2006 - 20:05

danes nisem gledal žal...bil odsoten kak so rezultati? jaz sem za McLaren Mercedez in BMW :) pa še to...schumi sux! :P

#4 Odsoten   poky

poky

The renegade

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 337
  • 11448 Sporočil:
  • Zanima me:PC,car stuff,music,....etc,etc :)
  • Model avtomobila: brezmadežnovozilo

Objavljeno: 12 March 2006 - 21:34

Ja,jaz sn tudi za srebrne! :bravo: Pa če gledamo,kak so ble kvalifikacije,se je tekma tak vredi razvila za "naše"! :D

#5 Odsoten   zemir

zemir

Team RED

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 101
  • 3975 Sporočil:
  • Model avtomobila: 323F 2.5 V6 GT

Objavljeno: 12 March 2006 - 22:03

Srebrni

#6 Odsoten   peo

peo

Trotlfahrer

• Člani
    • ID uporabnika: 396
  • 149 Sporočil:
  • Model avtomobila: mazda 323 karavan

Objavljeno: 13 March 2006 - 00:49

ja jst sm pa bl za hondo...zadovoljivo, lahko pa bi blo še bolš... drgač pa svaka čast kimiju :bravo:

#7 Odsoten   M-Fan

M-Fan

Trotlfahrer

• Člani
  • 121 Sporočil:

Objavljeno: 13 March 2006 - 08:43

Men se je dirka tut zdela prva liga. Jst drugač tut pravm--sam da Shumacher n zmaga pa j ql!!! Sej ne mislm bit vsiljiv, ampak a ne bi blo fajn če bi mel kle v tej temi eno tabelo pa bi not točke vpisval? :( Sej vem ja kua mi bote rekl, BEJŽ NA FORUM UD FORMULE 1! Sam če se vas bo pa mogoče ene par strinjal pa ne vidim razloga zakaj ne. aja, tut men je blo učeri žou zarad honde.

#8 Odsoten   poky

poky

The renegade

• Člani
  • 11448 Sporočil:

Objavljeno: 13 March 2006 - 09:12

Keri ste gledli celo dirko,verjetno niste mogli mimo izvrstnega uspeha in super predstave mladega Nica Rosberga!! :bravo: Dečko je pa res iz pravega testa(ni čudno,po priimku :P ) in je na svoji prvi dirki presenetil vse,skratka raztural po domače! :rispekt:

#9 Odsoten   David

David

The way....

• Člani
    • ID uporabnika: 228
  • 5553 Sporočil:
  • Zanima me:Party&Drinks
  • Model avtomobila: Range Rover Sport TDV8

Objavljeno: 13 March 2006 - 10:16

Keri ste gledli celo dirko,verjetno niste mogli mimo izvrstnega uspeha in super predstave mladega Nica Rosberga!! :bravo: Dečko je pa res iz pravega testa(ni čudno,po priimku :P ) in je na svoji prvi dirki presenetil vse,skratka raztural po domače! :rispekt:

Sledi stopinjam očeta..... zna še nekaj bit s tega fantiča.-... :bravo:

Newcomer of the week....

#10 Odsoten   M-Fan

M-Fan

Trotlfahrer

• Člani
  • 121 Sporočil:

Objavljeno: 13 March 2006 - 15:47

Kdo bi si mislu jle? Pa tisti k ste dirko gledal ste najbrž tut poslušal 2. komentatorja..... Človek obvlada! :hohoho:
Joj kake j pihu človk. Jst sm ud začetka mislu d se kdo zajebava! Upam da je blo prvič, pa zadnič, ker čene bom sam še na Eurosportu gledu F1. :angry:

#11 Odsoten   RoKo

RoKo

Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 278
  • 790 Sporočil:
  • Model avtomobila: mazda 6 CD SW evo II

Objavljeno: 13 March 2006 - 18:51

Sledi stopinjam očeta..... zna še nekaj bit s tega fantiča.-... :bravo:
Newcomer of the week....

Mislim, da bo ful boljši od očeta,ki je bil svetovni prvak ne da bi zmagal ene dirke sramezljiv , no mogoče je kakšno ne vem več točno, vem pa da ni bil nč kaj agresiven in je čakal samo na kikse drugih, pa zbiral točke! Mislim da je mulo prav drug karakter, tko brezkompromisno vozi... skratka super! :bravo: Mu že držim pesti za naslednjo dirko! :jupiii:
Drgač je pa Kimi pokazu kdo je the Boss ! :rispekt: Alonzo nima šans letos! :D

#12 Odsoten   ReDevil

ReDevil

Reinkarniran:)))

• Člani
    • ID uporabnika: 342
  • 8264 Sporočil:
  • Zanima me:Neaktiven!
  • Model avtomobila: Lojz-mobil

Objavljeno: 13 March 2006 - 19:44

Vidim, da se kar strinjamo, srebrneeee puščice vladajo! Al pa še bodo! :bravo: Men je pa samo važno, da zmaga kdorkoli razen Šumadinac, pa sem zadovoljen, če je to Alonzo, tut ok, men se zdi dost ok šofi, drgač pa do lanskega leta sem navijal tut za Wilijems, pol pa so šli gobe iskat tja kjer jih ni! :hohoho:

#13 Odsoten   suicidal

suicidal

but still alive

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 427
  • 2002 Sporočil:
  • Zanima me:Uporabniško računalništvo, igranje kitare, slikarska umetnost in seveda, he he, vožnja z Mazdo 6.
  • Model avtomobila: Mazda6 SPC 2.3i GT

Objavljeno: 13 March 2006 - 20:07

jest navijam za Trulli-ja najbrž odkar je bil testni voznik. vedno imam upanje za njega, čeprav je samo 1× zmagal. pa srebrni so mi tudi simpatični (rajkonen tako smešno govori :D )

#14 Odsoten   Marko_mx-3

Marko_mx-3

No Show all go!

• Moderatorji
    • ID uporabnika: 9
  • 11229 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 13 March 2006 - 20:59

No če Rossi pride v F1 bom navijal zanj. Ker je že v moto GP naredil ful in verjetno bo tudi v F kaj spacal, pomoje ima muchos bals

#15 Odsoten   madmax

madmax

Super Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 418
  • 2540 Sporočil:

Objavljeno: 13 March 2006 - 23:35

Jah je že tko da grejo uspehi drugega ponavadi folku na živce. Poznam veliko ljudi ki imajo dosti proti uspešnim in bogatim, v tem primeru schumacher. Zame pa je tip legenda, ne po karakterju, ampak po svojem znanju in izkušnjah, in v končni fazi bi moralo to imeti večjo težo kot pa to da ni neki klovn al pa plejboj. Rečte kar hočte ampak tip je za 95% sotekmovalcev doktor. to je samo moje skromno mnenje!

#16 Odsoten   poky

poky

The renegade

• Člani
  • 11448 Sporočil:

Objavljeno: 13 March 2006 - 23:40

Rečte kar hočte ampak tip je za 95% sotekmovalcev doktor.

Kaj pa je lansko sezono delal doktor??? <_< :whatever:

#17 Odsoten   madmax

madmax

Super Ricer

• Člani
  • 2540 Sporočil:

Objavljeno: 13 March 2006 - 23:50

slab auto sicer pa zarad mene tudi če ne zmaga nikoli več, jaz nimam nič od tega, moti me le kako ga vsi kritizirate. Navsezadnje je največji šofer F1 zadnjih 10 let. res pa je tudi da bo počasi zrel za penzijo.

#18 Odsoten   poky

poky

The renegade

• Člani
  • 11448 Sporočil:

Objavljeno: 14 March 2006 - 00:05

Se sn že reko,da mu znanja in rekordov ne gre oporekat! <_< Samo enostavno mi ni niti malo simpatičen! Že vsa leta! :ne vem: Aj,pa či bi bil doktor za ostale,bi tudi z slabim avtom raztural! :D

#19 Odsoten   madmax

madmax

Super Ricer

• Člani
  • 2540 Sporočil:

Objavljeno: 14 March 2006 - 00:10

Še tako dober doktor nemore operirati brez ostrega skalpela!

#20 Odsoten   poky

poky

The renegade

• Člani
  • 11448 Sporočil:

Objavljeno: 14 March 2006 - 00:17

No,torej je lahko še keri z dobrim avtom doktor! :whatever:

0 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov