Skoči na vsebino

Vse aktivnosti

Ta tok se samodejno osvežuje

  1. Zadnja ura
  2. Slivka

    Pralni stroj

    No, to bi pa tudi mene zanimalo. Sploh, če jo slikaš v kakšnem toplem prostoru, pa da se malo "razkomoti"...
  3. Jaz pa bom kar ostal na mazdi. Kar sem ostalih znamk vozil me ne prepriča nobena. Vedno je nekaj, kar mi ni všeč. Tudi mazda ni popolna a je še vedno top. Če vgradijo še kak močnejši, resen motor, bo pa zmaga.
  4. FuManchu

    Post a recent shot of your car

    😁 Power of Dreams
  5. Mene zanima samo Vision Concept, brez tistega X v imenu, ki so jo ravno predstavili.
  6. Ditto, zmerej so mi ble vsec mazde, ampak naslednji avto po vsej verjetnosti ne bo mazda. Pac v razredu kjer bi/bom gledov, nimajo nekega avtomobila da bi mi bil zanimiv
  7. Žal, ker to je "moja" znamka in mi je top, gledam kako gre v svojih odločitvah po poti Nissana, Mitsubishija, Subaruja, Suzukija. Edino Toyota, Mazda in Honda so še nekako držale japonsko zastavo živo, pa čedalje bolj izgleda, da Mazda izgublja bitko, Honda počasi tudi, edino Toyota je še dokaj na varni strani. Pohlep, dajanje Čajnizom vso tehnologijo na pladnju samo zato, da bi z njihovo poceni delovno silo še dodatno večali dobičke. Pa tele grabežljivce kapitalistične nič ne izuči kaj se zgodi potem, ko Čajniz osvoji tehnologije, ki ji h še razvijat ni rabil in imet stroškov s tem. Enako se je zgodilo od predelovalnih industrij, tekstila, hifi tehnike, bele tehnike, in vsega ostalega. Kaj so resno mislili, da bo avtomobilska industrija ostala nedotaknjena? Ker je bila bolj kompleksna je prišla zadnja na vrsto za pokop. Le kako, da se noben ne nauči nič iz izkušenj in zgodovine. Dejansko tale rek tukaj spet pokaže svoj pomen - "kdor zgodovine ne pozna, je prisiljen, da jo bo ponavljal". Ja medicina bi morala pohlep obravnavat kot bolezensko stanje in ga zdravit. Sploh ker je to zelo nalezljiva bolezen z dolgotrajnimi posledicami in se lahko konča celo s smrtjo.
  8. Itak, da, so letne GY radirka. Jaz se čudim sinu, ko vozi 6-ko,kako pripiči v ovinke in to se drži kot klop. Je še hujši za ovinke kot sem sam. Drugače pa on za razliko od mene vozi vedno po predpisih. Na splošno sem opazil, da mladi vozijo veliko bolj umirjeno.
  9. Mogoče. Mislim pa, da glede na zeleni prisilni "pokop" to vse proizvajalce skrbi, razen made in china .... (ali so zato nekatere nove mazde kitajske, ker preživeli bodo menda samo kitajci 😁). P.S. upam sicer da ne.
  10. Tud jaz nimam občutka, da so trde, ampak res letne na suhih in vlažnih cestah so enormno boljše od teh. Pol pa še to, da imam od poletja tud letne nove pa to prinese še večjo razliko v filingu. Prej med Bridgeston pa temi GY ni bilo toliko občutka, ker je navor obe zavrtel v prazno na mokrem. S temi letnimi GY F1 pa moraš to že zanalašč narest, da zavrti v prazno in dejansko prej avto poženejo naprej, kot pa da vrtijo v prazno.
  11. Alex

    Pohvalite se,...

    Evo, operacija je za mano. Vse v redu, na meniskusu ni bilo veliko za postrgati. Ob 15.uri grem domov. Potem pa moram kolenonin nogo pridno razgibavat, da bom čim prej na kolesu. 🤗 Se pa že pozna na mišični masi na desni nogi.
  12. Danes
  13. Shrek

    Pralni stroj

    Prej žene... Dostava - mercedes VITO... Česa? Pralnega stroja ali pomivalca?
  14. Shrek

    Zanimivi oglasi

    ....je še... Vzem novega euro 6, pa boš letno mel stroškov toliko, kot je ta traktor vreden. Ta šestak vsakega novega povozi...
  15. Moje so tudi stare 6.let a imajo ful profila. Začuda niso trde (wredestein).
  16. V okolici Celja je CSS tuning, v Mestinju. Kolegu so tam rihtali Mercedesa C klaso, pa za enkrat ni težav. Kako bi to prenesla mazda dizel, pa je že bilo napisano na tem forumu. css-tuning
  17. Slivka

    Zanimivi oglasi

    Samo resni? Možakar, meni se zdi, da ti nisi resen... 13.500€ za 45 let star traktor? In naj kličejo samo resni? Traktorja zagotovo ne kupi nek dedek pa da se z njim na lepo nedeljo pelje k maši. Kdor je kupil traktor, ga je kupil za delat. In 45 let star traktor, ki je naredil že 6.800 delovnih ur (če gre verjeti, da je števec ves čas brezhibno tekel) je že precej "utrujen". In mimogrede lahko kaj odpove. Vsak rezervni del je pa mimogrede težak kakšnih 1.000€... Dobro, ja, 5,5 litrski šestvaljnik s 110 konji (81 kW) in 360 Nm pri 1500 obratih, pa s težo 4,5 ton, ja, je BIL impresiven traktor...
  18. S tako ponudbo definitivno ne...
  19. conti 870p ali vredestein wintrac pro+ če hočeš mal cenej (s kuponom ki ga conti podeli za 40 eur je razlika borih 40 eur, zato nisem niti razmišljal) gy ne bi dobil zaloge 1 mesec
  20. Boss

    Pralni stroj

    Ne, trenutka, ko je na češki prikolci prpeljal pralni stroj domov.
  21. Kolk časa jih že imaš? Jaz bom menjal svoje GY za Dunlop. Sem šel s top letnih zdaj na tole zimsko sranje od gum. Delno je sicer problem, ker so stare 6 let, a nikoli vožene po vročem asfaltu in shranjevane po pravilih, profil na tehničenem zmerili pri 5,7mm. Ampak te gume mi že od samega začetka niso najbolj ležale in ustrezale. V brozgi so zanič, na mokrem tko tko... se pa izkažejo v mrzlem snegu in so precej tihe. Najtišje zimske kar pomnim. Tko, da počakam še kakšen mesec, da mine tale vulkanizerski boom pa naročim ali konec decembra ali v začetku januarja nove.
  22. Slivka

    Tole je pa kr smeh

    Če se bojite, da se boste zredili, pred vsakim obrokom spijte kozarček žganja. Žganje prežene občutek straha...
  23. Mazdo, bolj kot novi modeli, skrbi, da bo preživela do 2030.
  24. Boss

    Sprememba cene goriv

    @godlike ne bo zadovoljen, ker zdaj je razlika v trošarini še višja. Ta Golob pa res ne zna z ljudmi, karkoli naredi bo razpizdil neko skupino ljudi. 😜
  25. Slivka

    Pralni stroj

    Emmm, slike česa? Zadovoljnega @Shreka?
  26. Očitno nisi vsega prebral! Je bil tam, da mu uredijo pa so svetovali, da naj tega ne naredi, ker so bodo pojavili razni problemi! Ketno menjaj po 150kkm,če boš imel avto preko 200kkm (mala je problem) .... Kaj več ti bo Alex napisal glede mapiranja... 😉
  27. Bini

    Gume

    Meni pa na službenem dobro držijo špuro čeprav samo na mokrem z malo plundre pri 0.0 stopinj...
  1. Naloži več aktivnosti
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.