Skoči na vsebino

Verjetno zadnji mini road trip z Mazdo 6


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Zastavljen cilj

Objavljena slika

 

vse je telefonsko slikano...tko da :whatever:

 

1. Start v Pristini ob 4.00 zjutraj

Objavljena slika

 

2. Iz Kosova v Albanijo, nic kaj prijazno vreme in mraz

Objavljena slika

 

3. Zacelo se ja danit

Objavljena slika

 

4. Avtocesta po Albaniji je kar zahtevna, mocnejsi avto pa dobre gume in je kar uzitek (skoz so nakloni in ovinki)

Objavljena slika

 

5. Ob taki uri, itak da sem bil cist sam na avtocesti...

Objavljena slika

 

6. Kako se prebija dolgcas na praznia avtocesti (plus, kako "pravilno" rokovat z zimskimi gumami)

Objavljena slika

 

7. Konc avtoceste, to je zdaj cesta proti Skadru(meja z crno goro)

Objavljena slika

 

8. Legendarni most, se vedno legendaren (ozek samo za en avto, noter pa gres po principu prej pride prej melje)

Objavljena slika

 

9. Dost Albanije, gremo v crno goro

Objavljena slika

 

 

 

 

10. Poziramo

Objavljena slika

 

 

11. Sv. Stefan in prvi postanek na tej kavarni izkje je narejena slika (tale kavarna ratuje skor ze standardna tocka za pit stop, imajo dobre sendvice btw)

Objavljena slika

 

12.Trajekt cez boko kotorsko (4 eur...pa se bencin majo superdrag, 1.35 eur)

Objavljena slika

 

13. Kotor v daljavi

Objavljena slika

 

14.Dost crnegore, gremo na hrvasko, dubrovnik z daljave

Objavljena slika

 

15. Dubrovnik iz blizine, drugi pit stop in sem se mal sprehajal po mestu

Objavljena slika

 

 

 

16. Intermeco z imenon Bosna in Hercegovina (Neum)

Objavljena slika

 

17. Detajl iz poti...

Objavljena slika

 

18. Zadnji postanek, Split

Objavljena slika

 

19.Potem sem spremenil plan in sel na avtocesto, je ze bla tema

avtocesta in samo sopanje po bolj ali manj prazni avtocesti

Objavljena slika

 

20. Na cilju doma v LJ...

Objavljena slika

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno, da je, ker je od zadnjega tankanja naredu 188km :blush:

 

Ni nujno, lahko je over 1000 na dnevnem. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jep 188 je cez 1000 (zato sem dal sliko, da se vid kok je km prevozenih do doma PR do doma LJ)

 

drugace pa sem tankal 2x

 

:rulam:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

itak da ti rulas, a si dvomil?

 

drugace pa malo bolj pozorno oko, bi vidl, da na sliki 6. sem na trip B-ju, kjer je 268500km prevozenih, kar je 283km vec od starta, mi pa kaze 672.1km (tok je prevozenih od zadnjega tankanja)

 

lepo sem kompliciral. hvala lepa :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Kr zahtevna turca je bla tole, ja...sm tud sam se mal ob km spotaknu, k vem da jih od tam dol ni zgolj 188 :D

Sam sm predlani jo urezal na dopust v Gr?ijo in smo celo vo?no v obe smeri + izlet v Atene imel Garmina online, ratal je pa tole... :

Objavljena slika

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene recimo roadtripi veselijo...do portugalske jih je blo 6500km (in nazaj)

vozis recimo 300-400km dnevno, mal se kopas, spis v enem kraju in potem ponovi vajo za naslednje par dni...

 

zadnji roadtrip,ki ga bom naredu je route 66...edino vec casa je treba vzet za to

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene recimo roadtripi veselijo...do portugalske jih je blo 6500km (in nazaj)

vozis recimo 300-400km dnevno, mal se kopas, spis v enem kraju in potem ponovi vajo za naslednje par dni...

 

zadnji roadtrip,ki ga bom naredu je route 66...edino vec casa je treba vzet za to

 

o to pa sem imel jaz v planu z motorjem, pol je pa ?u.....carsko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, tud na 24 dirkah majo po ve? ?oferjev not, je pa res tempo precej huj?i tm not ne? ;)

Tko da ja, tud mi smo se menjaval, 4je smo ?li dol pa dva avta in smo mal vexlal za volanom pa ?e vodilni avto se je usake tolk zamenjal...je res velik bolj simpl vozit za nekom, si mal manj zbran k ni lih treba gledat kam pa kolk gre?, samo fjaka? se za nekom, tko da se da tud tko mal 'po?ivat'.

Kar se pa relacije ti?e, ni lahka, to verjetno vsi vemo, k smo kdaj mal ve? k par 100km zvozil. Tm cca 20ur na poti s postanki se mal za?ne vle?t, k zadnjo mejo prevozi?, pa ?e jest mam hibo da ne znam v avtu spat in sm skos na en u? gledu, kam baba voz :)

Sm si pa tud jest lansko leto zadajal en roadtrip na Portugalsko oz. govora je blo tud o Azurni obali pa potem po obali dol. Sam to bi bla kr draga varjanta, sam zato da se pelje? tja pogledat mal... :)

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da na dan prefura? (kontstantno) po nekaj 100km, to ni nikakr?en dopust, halo! <_<

 

P.S. - Okej se staram, ampak po ve? ur dnevno pre?ivet u koreti in to med dopustom, to pa res ni nek biznis! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da na dan prefura? (kontstantno) po nekaj 100km, to ni nikakr?en dopust, halo! <_<

 

P.S. - Okej se staram, ampak po ve? ur dnevno pre?ivet u koreti in to med dopustom, to pa res ni nek biznis! :ne vem:

 

Jaz sem dnevno 500km+ delal po provansi - ni ve?jega u?itka, to je aktiven dopust.

Ko bo? pa star pa brez penzije bo? le?al...:) (na UKC)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

500km na dan, pa ene 4 dni zapored, pa matrvola da takga dopusta pol pa raj nimam (nisem prov za le?at u senci in izpit 10 piv zapovrstjo, a tole je mal prehuda), v tem primeru - ?ivela slu?ba! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.