-
Sporočil
4.404 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
18
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika NevLado
-
Skoraj vsak dan sem v avtu 2 uri, imam na avto in ročni vklopim luft od zunaj. Ugotovil sem da je najboljše da samo zvišaš/znižaš stopinje če te zebe, ostalo pustiš kot je. Nobenih težav, včasih sem bil pa skos prehlajen na ročnih klimah.
-
Klet
-
Mal več na gas, pa piha kot pri norcih, vsaj na najboljšem G192 motorju
-
V browserju odpreš naslov, kjer se hotspot nahaja...in imaš v gui opcijo brat in pošiljat sms-je.
-
Brez skrbi boš s tem motorjem naredil 300kkm, to so super motorji.
-
Klima je top, sam ne dela povsod. Drugače pa lunosi in te zadeve, pri starših smo montirali letos - bomo videli kaj bo.
-
Prenosna klima ali razvlaževalec pa naj sam laufa skos, bo požrlo vlago.
-
Ja in isto je z radensko, se splača vzet. Po drugi strani je pa žuja pri nas ceneje kot dol...
-
Top, pa se ti zdi vreden razlike v denarju? Jaz z lidlovim operem bp, najbolj pogrešam ta prah, ki je v avtomatskih avtopralnicah. Ali imaš še opcijo za dozo s peno pod nosilcem?
-
Trenutno jih imam 16 GB in sem zaradi menjave procesorja, grafične in prehoda na 1440p ultrawide gaming prišel na ozko grlo ravno pri ramu. Lahko bi vzel 32 GB ampak sem na amazon.de dobil 64 3600mhz za 150 eur. Tako da nisem niti veliko razmišljal o 32. DDR4 se je pač pocenil zaradi prihoda DDR5.
-
Naročil 64 gb rama
-
Zato je zmer met fajn še en disk. Lahko tistega primarnega odklopiš, mirne duše sformatiraš na drugem in diagnosticiraš.
-
Reality check za mazdo 6 III bencinarja
NevLado je odgovoril na hermelin-ovo teme v forumu Splošna debata
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18656244&display=Mazda Mazda6 -
Reality check za mazdo 6 III bencinarja
NevLado je odgovoril na hermelin-ovo teme v forumu Splošna debata
Pa še to ne, ker je cestninski razred in taksa za 2.0 dizel ali 2.5 bencin ista (od 1.6 do 2.5) -
Pust u k**** Vse je ok 👍
-
Aja lol, to imam tudi jaz, če odprem v safari očitno brskalnik ni podprt z ustreznimi protokoli, da bi šifriranje klepeta v njemu delalo zato ti na telefonu tudi ne teži, ker ima zadaj svoj browser si že imel z nekom šifriran chat, ki ti ga zdaj pač ne bo prikazovalo null
-
Preveri chrome obvestila, če ti jih neka spletka pošilja
-
-
Ampak potem bo hitrost zaradi pomanjkanja odstavnega pasu omejena na 100 kmh....
-
Mazda 3 G120 2017 servis
NevLado je odgovoril na Jaka32-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
M2 ali M3 z bencinskim motorjem je nekaj najbolj ziher kar lahko kupiš. Težave bodo lahko edino na zavorah, da bi šlo kaj drugega v maloro še nisem slišal. -
Reality check za mazdo 6 III bencinarja
NevLado je odgovoril na hermelin-ovo teme v forumu Splošna debata
Še enkrat bom napisal v tej temi, ker je bila govora o garanciji. Do letošnjega leta je imela mazda samo 3 leta garancije + 2 PROTI PLAČILU. In tako skupaj 5 let.... Ko dobiš izpisek iz digitalne servisne knjige ki ga omenja Janez, ti gor piše, če je garancija še veljavna in do kdaj - tako boš najlažje preveril, če je bila ob nakupu doplačana. V slo je bilo to kar samoumevno, bolj na severu pa pač ne. Potem pa pejdi z VIN na en pooblaščen servis in jim daj za kavo, pa ti bodo pogledali, če je bilo kaj izven garancijsko popravljeno. -
Mojster Pelko odgovarja in svetuje
NevLado je odgovoril na Z M A J-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Ko se ti olje dvigne, pomeni da se nabira dizel v motorju. Povsem normalno in pričakovano, potem pa po regeneracijah pade. Bi ti pa jaz svetoval (če bi sam imel dizla), da menjavaj olje na 10k ali max 15k, pa nima bit kej škode. -
Ej tale dišavica na zračniku ... pazi da se ti ne polije, ker bo razžrlo vse
-
CX5 2.2d 2015 Skyactiv - OBD (forscan, car scaner,...) - "Throttle position" PID vrednosti
NevLado je odgovoril na salesky-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Užgi sport mode.