-
Sporočil
23.634 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Ah, nekaterim tudi porsche ni v redu. Bi našli kako napako. 😉
-
Reality check za mazdo 6 III bencinarja
Alex je odgovoril na hermelin-ovo teme v forumu Splošna debata
Ja. Zadaj si kot v bunkerju. 🙄 -
Reality check za mazdo 6 III bencinarja
Alex je odgovoril na hermelin-ovo teme v forumu Splošna debata
Meni pa mazda 6 karavan +cx30. Lahko voziš pralni stroj +se voziš poceni+ imaš premium vozilo. 😉 -
Jaz se ne bi zafrkaval s temi usedlinami. Ni zdravo preveč. 🤔
-
Jaz take nategne malo zaje.. vam nato jih odj.. em. Sploh se ne ubadam z njimi. 😉 Lahko pošljem po pošti, ko mi nakažejo denar, lahko dostavim izdelek kam, če imam sproti pot do tja, lahko pride iskat. To je to. Drugo vse odpade.
-
He, He, ni glih tako. Jaz njemu dam vse podatke vključno z tel. Št. In on ima vse, kar je želel. Seveda kurirja ni nikoli zraven. 😊 Aja, njegovo ime pa n'tango kakoko. 😄
-
Jaz sem pa prodajal en ojačevalec na bolhi. Pa me pisno kontaktira en model, da če je izdelek še na voljo? Odgovorim, da je. Nato napiše :"super". Bom poslal kurirsko pošto ups na vaš naslov, kjer bo izdelek pobral. Plačam z gotovino". Prosil bi še za vaše podatke in naslov". Jaz napišem, da to ni možno. In on nadaljuje. Kdaj lahko kurir pride po izdelek? Jaz odgovorim :" svetega nikoli". 😊 Sedaj vsem vas prijavil. In je prenehal... 😉
-
Dopis pošte Slovenija, dostava DPD?? Takoj bi videl, da nekaj smrdi. 🤔
-
He, He, sanja svinja kukuruz in pravo usnje. 😉
-
Pa kaj ti delaš na kakem statističnem uradu, da imaš vse takoj na dlani? Se je meni zdelo, da imaš preveč podatkov o vseh zadevah. 😉
-
Evola, mi plešemo. 😉
-
Reality check za mazdo 6 III bencinarja
Alex je odgovoril na hermelin-ovo teme v forumu Splošna debata
Limuzine ne bi imel nikoli. Te oblike so res pase. Edino za it ob nedeljah za na kapučino. Zato pa karavanarji ne rabimo razno raznih prikolic. -
Reality check za mazdo 6 III bencinarja
Alex je odgovoril na hermelin-ovo teme v forumu Splošna debata
Nič hudega. Imaš vsaj lep avto. 😉 Vsi bi nekaj imeli, a imajo nekaj tretjega. Verjetno jim pri limuzini ni všeč majhen in neuporaben prtljažnik. 😊 -
Predvsem boli te, ki nimajo tega motorja, pa se vozijo z 8-9itri/100. Tej so najbolj glasni. 😄
-
Smo že ugotovili, da so te vaše "porabe" kr neki. Lahko vpišeš ti in še deset drugih noter, da ti pije 3litre na 100(seveda zamolčiš zraven, da voziš 60/uro) in evo ti odlične porabe. Ne, edino merilo je enaka pot, enaka hitrost. Vse ostalo ni merodajno
-
Mazda spet povsem izven okvirjev WWW.ZURNAL24.SI Mazda nas vedno znova preseneti. Zadnje presenečenje so novi šestvaljni motorji, s katerimi se je...
-
CX 30 G 150 je čisto drugi avto. Mi se pogovarjamo tu o x 186 motorju. Ta motor je res šparovček. Poraba manjša kot dizel. Če bi se lani udeležil srečanja "poraba" vi se na lastne oči lahko prepričal, da je bila na tretjem mestu mazda 3 s takšnim motorjem. Pred njim edino Boss. Motor 2,5 je imel pa od ostalih 1,5itrov večjo porabo. (od dizlov in vseh ostalih benzinarjev). Tako, da, se je takrat izkazalo, kakšen požeruh je ta stari 2,5 motor proti vsem ostalim na isti relaciji in hitrosti. Če bi šli pa na avtocesto bi bila razlika še večja.
-
Skratka, izločili so nas eni popolni amaterji, ki so jih vsi razbijali kot kante. To bi bil nekako zaključek po tem prvenstvu. In kar bo sedaj še večja tragedija, da se niti na svetovno prvenstvo ne bomo uvrstili, ker bodo morali igrati kar kaki srednješolci, saj ostali ne bodo mogli. 😉
-
Uf, tole pa ne izgleda nič kaj lepo. 🙄
-
Ta turbo jajca, pa naj bo to opel ali korejski polizdelki, porabijo znatno preveč. Pa saj tej mlinčki, 1,5 ali 1,6 motorčka tudi manj porabiti ne morejo. V glavnem, cx-30 veliki zmagovalec. 👍
-
Reality check za mazdo 6 III bencinarja
Alex je odgovoril na hermelin-ovo teme v forumu Splošna debata
Vse 6-ke vključno z limuzino so retro. Še posebej limuzini se poznajo leta. Je kar Vintage izgled. -
Reality check za mazdo 6 III bencinarja
Alex je odgovoril na hermelin-ovo teme v forumu Splošna debata
V bistvu obe izgledata retro in se jima že močno poznajo leta. Še posebej od zadaj je to najbolj vidno. Je pa 6-ka dobro kljubovala letom, bolje, kot konkurenca. Samo 10 let je pa le 10 let. 😉 Meni je 6-ka še vedno všeč a stvari gredo naprej. 😊 -
Reality check za mazdo 6 III bencinarja
Alex je odgovoril na hermelin-ovo teme v forumu Splošna debata
Cx30 je pač takšna, kot mora bit. Takšna je bila zasnovana. Verjetno bo tudi ona, z kakim neuspeli FL postala grša. Mazda 6 je bila pa zasnovana s tako masko, kot je bila na začetku in so hoteli potem narediti modernejšo, a je izpadlo kr neki. Saj je ponavadi vedno tako, da večina FL ne uspe popolnoma, ker je narejeno nekaj na silo. -
Te kreme niso voski in so zelo blagi, večinoma. V praksi bi si lahko tudi roke mazal z njimi. Ne bi bilo neke škode za kožo. To je namenjeno bolj vlaženje usnja, da ne popoka. Spet po drugi strani to umetno usnje ni tako delikatno, da mu vse škodi. Če se razpada ni prav narejeno po postopku. Seveda ni vzdržljivo kot pravo usnje, a tudi usnjene rokavice, če niso prav vzdrževane, se znajo raztrgati. To je vseeno tanko usnje.
-
Evo, poceni avto. Pa še še javno hvali, da nima dpf-ja noter. 😊 BMW serija 3 Coupe: 320d, letnik:2007,6999 EUR :: Avtonet :: WWW.AVTO.NET BMW serija 3 Coupe: 320d, letnik:2007,6999 EUR :: www.Avto.net ::