Skoči na vsebino

Ali vi verjamete....


Lojz

Priporočeno sporočilo

Lih zarad takih razlogov je postal moj idol. :ouje::jupiii:

 

P.S. - danes grem kupit en orng lep zelen klobuk, pol ?ez wiknd pa upam da ujagam pero kakega Ru?evca. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 209
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Eni hodijo bejbe jagat v diskoteko, Lojz pa kar v cerkev :bravo::hohoho:

 

V cerkvi lahko takoj, ?e po naravnih in tudi drugih darovih, vidi? ali je bejba bogata ali je revna. Takoj se vidi ali je ?krta/uharna, al pa rada da.

V diska?u v tistem ?undru, to te?ko pogrunta?.

 

 

 

upam da ujagam pero kakega Ru?evca. :cheers:

 

Nisi na teko?em z modo. Zdaj je moderno perje od pegatke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V diska?u v tistem ?undru, to te?ko pogrunta?.

 

itaq, da lohk pogrunta?, ?e mor? ti njej pija?o pla?at pol je ?krta :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz, ?e malo se ohladi in si bom omislil ku?mo, prav tak?no kot jo ima neki politik - g. Ku?ma. A bo to dost jeba?ko izpadlo, vsaj za v cerku, da ne bom orto ?udak izpadu recimo? <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak, ?e pogleda? v ksiht enga in druzga, torej Petr?ka in Rodeta, sta si res malo podobna.

?ist mo?no, da ga je nad?kof res mau namo?u. Kaj pa vem, jaz neb dal roke v ogenj....

 

Se strinjam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva folk sploh dela na ?ihtu ... a ceu cajt sam forum bere pa spema po temah ... to mi nebo nikol jasn usi zjutri ?iht pa takrt se forum najbl nafila pa posta po njemu ... :blink::blink: kje sm jest falu tak ?iht :glare:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva folk sploh dela na ?ihtu ... a ceu cajt sam forum bere pa spema po temah ... to mi nebo nikol jasn usi zjutri ?iht pa takrt se forum najbl nafila pa posta po njemu ... :blink::blink: kje sm jest falu tak ?iht :glare:

 

Menjat ?imprej :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dec ki ga ne namo?i ko mu katera ponudi ni vredno da ?vi.

 

Ker "Pi?ka zamujena ne vrne se nobena !"

 

V cerkvi sem bil 7X v ?ivljenjiu in od tega vsaj 3X preve?krat, ostali obiski so bli slu?beni, foto pa to.

 

Nisem proti, samo pregovori ki peljejo vodo na lojzov mlin so tudi "Bolj pobo?na bolj prlo?na !" :jupiii: , preverjeno v praksi vsako nedelo je hodila nujno k ma?i, med tednom pa ?ganje da je komaj do cerkve pri?la v nedelo. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dec ki ga ne namo?i ko mu katera ponudi ni vredno da ?vi.

 

Ker "Pi?ka zamujena ne vrne se nobena !"

 

V cerkvi sem bil 7X v ?ivljenjiu in od tega vsaj 3X preve?krat, ostali obiski so bli slu?beni, foto pa to.

 

Nisem proti, samo pregovori ki peljejo vodo na lojzov mlin so tudi "Bolj pobo?na bolj prlo?na !" :jupiii: , preverjeno v praksi vsako nedelo je hodila nujno k ma?i, med tednom pa ?ganje da je komaj do cerkve pri?la v nedelo. :hudicek:

 

a ve?jih ?rk se ne da? :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva folk sploh dela na ?ihtu ... a ceu cajt sam forum bere pa spema po temah ... to mi nebo nikol jasn usi zjutri ?iht pa takrt se forum najbl nafila pa posta po njemu ... :blink::blink: kje sm jest falu tak ?iht :glare:

 

eni smo na izrednem "dopustu" :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni nestrpnost, samo je nesmisel in nategovanje in odiranje folka...v bistvu se mi smilijo ljudje ki tja hodijo...kaj imajo od tega?? jim mora nekdo drug povedati kaj mora ?lovek po?eti, koliko zmoliti in da bodo odpu??eni vsi grehi ipd.? Ajde da bi bla cerkev zastonj, da nebi frustrirala folka, potem ok...sploh pa zgleda so verniki mu?eniki ?e ?e vedno hodijo v cerkev po tem ko se vidi kaj je z denarjem delala.

 

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

 

strinjam

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva folk sploh dela na ?ihtu ... a ceu cajt sam forum bere pa spema po temah ... to mi nebo nikol jasn usi zjutri ?iht pa takrt se forum najbl nafila pa posta po njemu ... :blink::blink: kje sm jest falu tak ?iht :glare:

 

Jzt...mam dopust :aaaaa:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se strinjam da vsaku tele ima svoje veselje :jupiii:

 

poznam en dobr komad sm ga ?e parkrat sli?ala

 

:aaaaa::aaaaa::aaaaa: hahahahahah

3X si ga zapoje? na dan is si misli? "svet je lep"

 

LOL, kje si pa zdej to najdla XD

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz, ?e malo se ohladi in si bom omislil ku?mo, prav tak?no kot jo ima neki politik - g. Ku?ma. A bo to dost jeba?ko izpadlo, vsaj za v cerku, da ne bom orto ?udak izpadu recimo? <_<

 

Kolega, v cerkvi ne sme? bit pokrit z ni?emer! Torej ku?ma odpade. ?e si pa ?kof al pa baba, si pa lahko pokrit.

Torej, do cerkve lahko pride? v ku?mi, pol pa ku?mo v roke, pa lepo v cerkev molit.

Obstaja ?e ena mo?nost in sicer, da ku?mo odlo?i? pred vhodom v cerkev, ampak obstaja nevarnost, da ti bodo neverniki vandali ku?mo vzeli ali pa pred cerkvijo igrali fuzbal z njo.

 

 

V cerkvi sem bil 7X v ?ivljenjiu in od tega vsaj 3X preve?krat, ostali obiski so bli slu?beni, foto pa to.

 

 

 

Torej vsaj enkrat bo? v cerkvi ?e in to takrat, ko se bo? o?enil?

 

preverjeno v praksi vsako nedelo je hodila nujno k ma?i, med tednom pa ?ganje da je komaj do cerkve pri?la v nedelo. :hudicek:

 

Kaj je s tem narobe? Vsi verniki med tednom ?gemo na polno, v nedeljo pa malo prekinemo, da ?enska sploh lahko utegne nedeljsko govejo ?upo skuhat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je s tem narobe? Vsi verniki med tednom ?gemo na polno, v nedeljo pa malo prekinemo, da ?enska sploh lahko utegne nedeljsko govejo ?upo skuhat.

 

sam problem rata k lih v nedeljo najbol gre?ite ... pa ve? zakaj ... ko ga med tednom ?gete v zidanicah mislite na cerku ... v nedeljo ko ste pa pri ma?i vam pa misli uhaja v zidanice ... druga?e povedano ni greh bit v gostilni pa mislt na cerku ter eno zmolt kokr pa da si v cerkvi pa misl? na gostilno ... :zvizga:B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam problem rata k lih v nedeljo najbol gre?ite ... pa ve? zakaj ... ko ga med tednom ?gete v zidanicah mislite na cerku ... v nedeljo ko ste pa pri ma?i vam pa misli uhaja v zidanice ... druga?e povedano ni greh bit v gostilni pa mislt na cerku ter eno zmolt kokr pa da si v cerkvi pa misl? na gostilno ... :zvizga:B)

 

Kanon, ve? kako je s tem? Bog grehe odpu??a, neumnosti pa ne.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti gre?i? zavestno,

A ti gre?i? pa v nezavesti?

 

?e se nekdo rodi neumen ni sam kriv!

 

Moram priznat, da si se znajdu in si se s to izjavo lepo potola?u.

 

Saj ve? kaj je rekel "odpusti jim, saj ne vejo kaj delajo". :jezicek:

 

Madonca ti vse ve?. Men se zdi da ti na skrivaj k ma?i hodi?, pa no?e? priznat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj zdej je foter al ni!,ne vem ker sem zaradi dolge spovedi malo zamudil to temo!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.