Skoči na vsebino

Ali vi verjamete....


Lojz

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 209
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

 

Torej vsaj enkrat bo? v cerkvi ?e in to takrat, ko se bo? o?enil?

Kaj je s tem narobe? Vsi verniki med tednom ?gemo na polno, v nedeljo pa malo prekinemo, da ?enska sploh lahko utegne nedeljsko govejo ?upo skuhat.

 

?e ve?krat bom ko bom delal na porokah. :vesel:

 

Ni? ni narobe, saj pravim da ob tem ?loveka prime da bi bil vernik. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kanon, ve? kako je s tem? Bog grehe odpu??a, neumnosti pa ne.

 

tapru si moj nickname nau?i PREPISOVAT ... kot drugo pa ... uboge ovce brez svoje lastne pameti ... en nabija neke lari fari zgodbice in temu folk verjame ... mal poglej po zgodovinskih knjigah kaj vse je cerku po?ela ... kolk so folka pobil pa kolk so jih za dnar oskubl ... sam tega nikol noben ne omen u cerkvi sevede ... RETARD en

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tapru si moj nickname nau?i PREPISOVAT ... kot drugo pa ... uboge ovce brez svoje lastne pameti ... en nabija neke lari fari zgodbice in temu folk verjame ... mal poglej po zgodovinskih knjigah kaj vse je cerku po?ela ... kolk so folka pobil pa kolk so jih za dnar oskubl ... sam tega nikol noben ne omen u cerkvi sevede ... RETARD en

 

Kanon, ti ma? tako bogat besedni zaklad, da bi ?u komot za kaplana. Bi lahko pr ma?i berilo bral pa velikono?ne dobrote bi ti komot ?egnal. Pa dober bi ti bil za kadilo, k ?e itak take klati?, da se kar kadi.

 

?e ve?krat bom ko bom delal na porokah. :vesel:

 

 

 

Kaj pa ti dela? na cerkvenih porokah, a ?pila? mogo?e na orgle, se pravi da si organist? Si nikol neb mislu, da si tako muzikali?en in da te zanima taka zvrst glasbe. Moram priznat, da si me zdaj pa presenetu. Kire pa zna? za?pilat? A oljsko goro zna??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz,ti si pa ?e mal brez vezen !

Samo za info :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj zdej je foter al ni!,ne vem ker sem zaradi dolge spovedi malo zamudil to temo!

 

Nisi kej dost... trenutno so vsi tiho, se pa govori, da bo ?lo za to?bo proti Rodetu, ker naj bi ?lo tudi za posilstvo mladoletnic.

 

citiram

Peter s svojim o?etom kardinalom ne govori. Po rezultatu, ki je bil vnaprej znan, je najel znano nem?ko odvetnico Ute Dikman, ki slovi po pregonih pedofilije in spolnih zlorab, ki so jih zagre?ili bo?ji poslanci. Rodeta bodo to?ili zaradi posilstva Tanje Brede in njene sestri?ne. Tudi ona je v Nem?iji potrdila, da je Rode prisilil v spolne odnose obe dekleti. Tanja Breda je bila stara 14 let, ko jo je Rode prvi? prisilil v odnos. Res me zanima, koliko ?asa bodo ?e uspeli zavajati javnost in ?akati pla?? pozabe.

 

Nadaljevanje zgodbe se sli?i ?e bolj neverjetno. Je pa ?alostno in resni?no. Kardinal Franc Rode ima v resnici dva sina. Delo je pri?lo tudi do drugega sina, ki mu je o?e Franc lani uredil delo v Vatikanu. Drugi sin je monsignor in stopa po o?etovih stopinjah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madonca, kot ka?e ma Rode za cel razred otrok.

Po mojem je Rode tud Katarinco Kresalovo posilu. In ker je Katarinca Rodetu celo podobna v ksiht, to pomeni, da je ona Rodetova h?i, torej je Rode posilu lastno h?i. ?udno da ni zanosila in rodila dvoj?ke.

To, da je Rode poonegavu celo Nata?o Pirc Musarjevo, pa itak sploh ?e noben ne ve.

Rode je kot ka?e orenk jeba?.

Ta je pa dobra.

 

Lojz,ti si pa ?e mal brez vezen !

Samo za info :)

 

Zate sem dober.

Sicer pa, saj me ne rabi? brat....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madonca, kot ka?e ma Rode za cel razred otrok.

Po mojem je Rode tud Katarinco Kresalovo posilu. In ker je Katarinca Rodetu celo podobna v ksiht, to pomeni, da je ona Rodetova h?i, torej je Rode posilu lastno h?i. ?udno da ni zanosila in rodila dvoj?ke.

To, da je Rode poonegavu celo Nata?o Pirc Musarjevo, pa itak sploh ?e noben ne ve.

Rode je kot ka?e orenk jeba?.

Ta je pa dobra.

 

Lojz poi??i si pomo?.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz poi??i si pomo?.

 

A bi mi ti pomagal, prosm?

 

 

Drga? je pa tale zadeva res kar malo zanimiva.

Tle se zgra?ajo (prete?no levaki) ?e?, kak?en prasec in primitivc je Rode, ker ma, domnevno, otroka. Na drugi strani pa ta isti (uglavnem spet levi?arji) udrihajo po tistih, ki ne sogla?ajo s posvojitvijo otrok med pedri.

Torej, to pomeni, da je moderno in zelo napredno, ?e majo geji otroka, nazadnja?ko in primitivno pa je, ?e ma nek tip otroka s ?ensko.

Ta svet postaja res zanimiv.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drga? je pa tale zadeva res kar malo zanimiva.

Tle se zgra?ajo (prete?no levaki) ?e?, kak?en prasec in primitivc je Rode, ker ma, domnevno, otroka. Na drugi strani pa ta isti (uglavnem spet levi?arji) udrihajo po tistih, ki ne sogla?ajo s posvojitvijo otrok med pedri.

Torej, to pomeni, da je moderno in zelo napredno, ?e majo geji otroka, nazadnja?ko in primitivno pa je, ?e ma nek tip otroka s ?ensko.

Ta svet postaja res zanimiv.

 

Na?eloma se noben ne zgra?a - je pa grdo, da ?e nekdo naredi otroka da ga potem taji in se dela budalo.

 

Gre pa ljudem najbolj v nos to, da Rode udriha po vseh in moralizira o vrednotah in o dru?ini in ne vem ?e o ?em sam je pa s stali??a cerkvene ureditve in celibata ?isti nemoralne?. To gre ljudem v nos ne pa to, da je morebiti o?e.

 

?e bi bila RKC kaj vredna bi ?e zdavnej ukinila celibat, pustila duhovnikom, da imajo dru?ine in bi bilo danes 99% manj pedofilije s strani duhov??ine, o vpra?anju o?etovstva pa sploh ne bi bilo nikakr?nih debat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

govori? kot bi imel g.Gode pri tebi prste vmes :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bila RKC kaj vredna bi ?e zdavnej ukinila celibat, pustila duhovnikom, da imajo dru?ine in bi bilo danes 99% manj pedofilije s strani duhov??ine, o vpra?anju o?etovstva pa sploh ne bi bilo nikakr?nih debat.

 

Tukaj se do neke mere celo strinjam s tabo. Jaz bi tud ukinu celibat ?upnikom....

Ampak, ?e zadevo pogledamo s stali??a duhov??ine, pa je ta celibat celo do neke mere razumljiv.

?upnikovo poslanstvo je tak?no, da naj bi bila njegova dru?ina ljudje, torej vsi verniki in zato naj bi se ?upnik popolnoma predal tem ljudem. Naj bi se. Pustmo zdaj kako je v praksi. Logi?no, da tak ?lovek potem nima ?asa za svojo dru?ino........ recimo....

Saj, ?e pogledamo dana?nje "uspe?ne" poslovne?e, ki so totalno predani poslu. Po navadi taki "uspe?ni" poslovne?i tud nimajo dru?ine al pa je ta dru?ina samo na papirju. V resnici poslovne?i nimajo ?asa za dru?ino in jo zanemarjajo, saj so no? in dan na ?ihtu. Taki bol? da dru?ine sploh nimajo, ker ?ivijo za nekaj drugega...

 

govori? kot bi imel g.Gode pri tebi prste vmes :P

 

Prste ni imel v mes, sva pa ?e skupaj pila moj izvrsten cvi?ek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

celo tako gejevsko sta se ?la! A se je kaj kresalo iskric med vama?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se je kaj kresalo iskric med vama?

 

Se je kresalo, pa ?e kako. Sva u?gala tapravo mo?ko debato. Rode je dec taprav, sploh neb blo ?udno, ?e bi res kak?nega froceka zaplodu, ker so bejbe, kar bren?ale okol njega. Sem bil kar malo jezen ker je mel skoraj ve? bab okol sebe kot pa jaz.

 

S kom si se pa ti kaj kresal, a z Jankovi?em?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam je pa to bil hud udarec zate,glede na to da ima? trebu??ek in tako sexy brke(tako si se sam pohvalil) on pa ti je lepo vse babe speljal!

Si bil kaj u?aljen?

Se ti zdi da se pi?em Jankovi?? :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je kresalo, pa ?e kako. Sva u?gala tapravo mo?ko debato. Rode je dec taprav, sploh neb blo ?udno, ?e bi res kak?nega froceka zaplodu, ker so bejbe, kar bren?ale okol njega. Sem bil kar malo jezen ker je mel skoraj ve? bab okol sebe kot pa jaz.

 

S kom si se pa ti kaj kresal, a z Jankovi?em?

 

kresal se je s Kresalovo :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Si bil kaj u?aljen?

 

 

A ve?, da sem res bil malo u?aljen?

Zato pa sem pol pred vsemi prisotnimi in tudi pred Rodetovimi o?mi, za nala?? prijel farov?ko kuharco za rit, da je zacvilila in mi rekla, da sem poreden. Rode pa je ni smel prijet v javnosti, ker jo pa? ne sme.

Priznaj da sem ga dobro zafrknu!

 

 

Se ti zdi da se pi?em Jankovi?? :ne vem:

 

Ne vem kako se pi?e?, ampak, glede na to, da ti je ime "uklopko" ne bi dal roko v ogenj, kdo vse se ti je ?e lahko zadaj prklopu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je kresalo, pa ?e kako. Sva u?gala tapravo mo?ko debato. Rode je dec taprav, sploh neb blo ?udno, ?e bi res kak?nega froceka zaplodu, ker so bejbe, kar bren?ale okol njega. Sem bil kar malo jezen ker je mel skoraj ve? bab okol sebe kot pa jaz.

 

Hmm in ti najprej pravi?, da ni pol se pa niti ne ?udi?, ?e ga je oziroma bi ga lahko. :blink: Se prav zagovarja? pa da je prav, da se dol daje dokler ne zaplodi otroka... a to pri celibatu pa ni prepovedano.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se strinjam ....dobro si ga zafrknil! Kaj pa je kuharica porekla na to!

 

 

 

Uff no?e? vedeti kaj vse je bilo name priklopleno,sj ve? kako je ?e se igra? razne zdravnike in sadomazo.

A ti si kaj takega poredne?a?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.