Skoči na vsebino

Ali vi verjamete....


Lojz

Priporočeno sporočilo

Zdaj pa po tvoji logiki;

No ja, saj pol, ?e je tako kot pravi?, se povrne tud denar, ki ga prejemajo ?upniki in cerkev. ?upniki morajo od svoje pla?e tud pla?ati davek, ko pa je velikono?no ?egnanjne, pa morajo verniki tud pla?at vse davke na ?unko, ?elodec, hren, potico, velikono?ne pirhe itd.... Vse te velikono?ne dobrote je treba tud kupit in od te kupnine se avtomati?no od?teje davek. Pa, ko gredo otroci k obhajilu ali birmi, kupijo birmanske oblekce in tako pla?ajo davek od nakupa obleke. Pa elektriko, ro?e za okrasitev in gretje cerkve itd.... In kadar grem jaz za botra tud kupim darilo birmancu, pa tako z nakupom darila spet primaknem nekaj v dr?avno blagajno. Jaz sem svojmu birmancu celo avto kupu za darilo. In pla?al sem davek za ta avto, ga nisem na firmo kupu. Birmanec pa zdaj kupuje bencin, registracijo avta, zavarovanje avta, gume, servise, itd...Vse to je obdav?eno. Evo, pa dobi dr?ava denar lepo nazaj!

Ja, saj pol pa vse ?tima. Kaj je pol problem?

No, pa sva raz?istila! Problema nema! Pol je vse tako kot mora bit.

 

pa sej te stvari kupi? lohk tud tko usak dan v letu ?e ti zapa?ejo ... tko da jest bi temu reku da se te dobrine ne navezujejo direktno na cerku ampak je to nekako v tradijici ... cerkev kot sama pa nima nobenih takih stvari ki bi jih lahko dobili izklu?no v cerkvi ...

 

?upnik iz Ba?ke vode, ki naj bi prodal cerkveno zemlji??e, pobegnil z denarjem in ?ensko ter za sabo pustil dolgove, naj bi za nek hrva?ki dnevnik zatrdil, da ni zbe?al iz dr?ave in da trditve o kraji milijon evrov niso to?ne. ... sva?ta :blink:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 209
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Tako se pa? razvije debata, kadar se pogovarja? z Boss-om.

Zaradi jeze, ker Rode ni o?ka, Boss vse skup zme?e pol skupaj.

Financiranje cerkve je krivo, ker Rode ni o?ka.

Teme okol vere cerkve in ?upnikov so zmeraj take.

 

Ja kdo pa je tako kur?evo temo odprl z namenom se norca delat? Pol se pa vsi mal norca delamo si pa jezen in u?aljen, ker imamo druga?no mnenje. Pa ?e vedno nisi povedal a je Rode divjak al ni? Kaj zdej, obljubil si pa ni?ta - a so te v cerkvi nau?ili, da takole prelamlja? obljube?

 

 

Boh ve kaj je dobil Boss, za birmansko darilo? Me prou firbec matra.

 

Ker te tolk zanima kak?ne so moje izku?nje s cerkvijo pa malo v ?ali malo zares en starej?i moj prispevek. Enim bo zabavno prebirat tebe bo pa razjezil in bo? spet ves penast.

 

Z nekak?no tesnobo v srcu vam povem, da odhajam za nekaj ?asa na posebno terapijo, kjer se bom poskusil odvaditi od interneta... saj veste tisto sceno, Hello I'm Boss and I am an internet addict; everybody: hay Boss.

 

Moja draga je namre? ugotovila, da se moje ?ivljenej ?edalje bolj vrti okrog interneta, spletnih strani, forumov in pravi, da jo ?edalje bolj zanemarjam in s tem baje tudi samega sebe. Verjetno je tu vmes tudi kan?ek ljubosumnosti saj je po njenem na internetu preve? fejst beyb, ki so lep?e od nje in ker (spet po njenem) sem bolj labilna osebnost in bi se namre? lahko v katero od teh tudi zatreskal.

 

Saj sva podobno debato imela ?e okrog moje Mazde, kateri po njeno tako ali tako posve?am preve? pozornosti in da se obna?am do avta kot do svoje ljubice in ker je Mazda ?ensko ime sva se skupno odlo?ila, da jo po novem kli?em samo moj Mazd in ?e jo bom zdaj avto preve?, drgnil, gladil, bo?al in bohnedej sesal jih bom pa? sli?al, da sem peder (do geja mi pa? manjka ?e nekaj 100kilo ?).

 

V glavnem sem se po ?enkinih napotkih tako ?e uspe?no odvadil raznoraznih navad in razvratov kot so pija?a, kava, cigareti, nezdrava hrana, droge, kurbe in ko se bom na koncu odvadil ?e ostalih odvisnosti bom lahko za?ivel kot popolna oseba v svojem miru in spokojnosti zenovske modrosti.

 

Seveda mi bo pa ostalo zaradi tega veliko ve? prostega ?asa, ki mi ga bo moja draga, v izogib dolgo?asju, zapolnila z drugimi aktivnostmi, ki so v zdaj?nji dru?bi najbolj pomembne in s katerimi se lahko sploh uveljavi? v dana?njem svetu.

 

?e pred ?asom sva za?ela z njeno terapijo imenovano sobotno/nedeljska nakupovanja, ki so mi bila na za?etku sicer odvratna ampak ?lovek je pa? prilagodljivo bitje in se vsega hudega slej kot prej navadi. Moram prznati, da mi je s ?asoma postalo celo v?e? in danes si te?ko predstavljam za?eti nedelje brez nedeljskega nakupovanja. Pri tem sva z mojo drago tako uspe?na in spo?tovana, da naju trgovci in trgovke ?e nadale? pozdravljajo. Si ne morete misliti kako dober ob?utek je to in ko kon?ava z nakupi se po?utiva tako spro??eno vesela in pomembna v dan?nji potro?ni?ki dru?bi saj se tudi midva trudiva po svojih najbolj?ih mo?eh ?imve? zapraviti.

 

Prej?nji teden mi je draga za?ele zelo vzhi?eno pripovedovati, da je danes moderno v nedeljo hoditi tudi v cerkev in da skoraj vse njene kolegice to po?nejo, da ne re?em tudi vladajo?a garnitura politikov in saj veste z oblastjo je pa? dobro biti v lepih odnosih. Malo mi je bil nerodno vpra?ati mojo spo?tovano ?enkico ali je Cerkev nek nov trgovski center, kot recimo Mercator, Interspar, Lidel, Hofer, Tu?, Leclerck itd.

 

V glavnem sva pa? ?la in draga mi je hitela razlagat, da so ji povedali, da je Cerkev tako raz?irjena, da imajo svoje poslovalnice v skoraj vsakem ?e tako malem kraju in da ne bi bili hribolazci in pohodniki prikraj?ani so postavili njihove centre tudi na ve?ino hrib?kov. Tega dejstva sva se zelo razveselila saj sva laho ?e spotoma na?la prvo Cerkev.

 

Moram re?i, da me je najprej izbira blaga kar malce razo?arala saj je bilo notri ve?ino robe namenjeno ?enskam. Bilo je veliko zaves, posode, raznoraznih okraskov in ki?astih slikic ?ivih barv. No sicer to sploh ni bilo tako ?udno saj se je tudi poslovodja obl?il v ?enska obla?ila, da ne govorim o blagajnikih, ki so kar naprej ?icali za denar ?eprav sploh ?e ni?esar nisem kupil. Najprej sem se sicer upiral a ko sem zagledal nesre?nika, ki so ga pribili na kri? sem hitro odprl denarnico, da me ne bi doletela podobna usoda.

 

Izvle?em kovanec za 2? in ko ga ho?em dati blagajniku me ta ostro preleti z o?mi reko?, da kaj si pa mislim, da je on bodybilder da bo naokoli prena?al ves ta pleh in da ima samo 12 let ter, da ?e raste in da si lahko zaradi prevelike te?e nepopravljivo po?koduje hrbtenico. No ?ele zdaj sem opazil, da je blagajnik res nekam rosno mlad in vidim da se v Cerkvi obna?ajo resni?no var?no saj zaposlujejo otro?ko delovno silo.

 

Da pa slu?ajno ne bom sokriv za napake v njegovi rasti sem hitro izvlekel prvi papirnati bankovec za 20? in ga ponudil blagajniku, ki je kar zasijal od sre?e - no vidi? kako malo je treba pa je otrok zadovoljen sem dregnil mojo drago pod rebra in s tem mislil na najine razvajene mulke.

 

Kot ka?e pa so imeli ravno ta dan v Cerkvi neko akcijo saj je poslovodja kar 20 minut razlagal o nekem njihovem ?efu, ki bedi nad nami in nas skozi spremlja ter vodi, da bomo zadovoljni in sre?ni. Ta poteza se mi je zdela zelo posre?ena in kar dobo mi je delo, da se tudi generalni direktor tako zanima za kupce in to za vsakega posebej.

 

Sledila je ?e degustacija vina kjer pa sem bil prvi? razo?aran saj me?ajo vino z vodo (verjetno zaradi bolj?ega zaslu?ka) in nato sem poskusil ?e njihove pekarske izdelke, ki so bili popolnoma zani? in brez vonja in okusa. Tega se je verjetno zavedal tudi poslovodja saj je naro?il enemu od blagajnikov, da je kar naprej odi?avljal prostor z nekimi vonjavami.

 

No in kar se name je ?e ?e mudilo in ker izbira ni bila velika si je draga pa? izbrala eno vazo in jaz kelih za vino. Ko ju posku?ava odnesti je poslovodja prebledel in tulil, da sva tatova, skrunitelja in tudi ostali nakupovalci so se zgra?ali. Hotel sem jim pojasniti, da sem robo ?e pla?al pri blagajniku a drhal je ?edalje bolj norela zato sem precenil, da je bolje, da odideva praznih rok.

 

Od vsega tega razburjenja sem rahlo za?vical v glavo in mi je umivalnik pri izhodu pri?el kar prav, da se osve?im in izpihnem smrkelj iz nosu. Takrat pa je iz meni neznanega razloga poslovodji prekipelo in se je pognal za nama v roki vihte? pomanj?anj kri? s pribitim nesre?nikom. Verjetno nama je hotel nakazati, da naju bo ravno tako pribil na kri? zato sva se pognala v beg.

 

Ustavila sva se ?ele doma in zavekomaj sva sklenila, da naju Cerkev ne vidi ve?. Pa saj jih ne rabiva, ker imava Lidel, Hofer, Hardi :blush:

V glavnem u?ivajte ?e naprej in adijo za nekaj ?as pa brez skrbi

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

QUOTE(Boss @ 23 Jun 2007, 11:43)

 

 

Z nekak?no tesnobo v srcu vam povem, da odhajam za nekaj ?asa na posebno terapijo, kjer se bom poskusil odvaditi od interneta... saj veste tisto sceno, Hello I'm Boss and I am an internet addict; everybody: hay Boss.

 

Moja draga je namre? ugotovila, da se moje ?ivljenej ?edalje bolj vrti okrog interneta, spletnih strani, forumov in pravi, da jo ?edalje bolj zanemarjam in s tem baje tudi samega sebe. Verjetno je tu vmes tudi kan?ek ljubosumnosti saj je po njenem na internetu preve? fejst beyb, ki so lep?e od nje in ker (spet po njenem) sem bolj labilna osebnost in bi se namre? lahko v katero od teh tudi zatreskal.

 

Saj sva podobno debato imela ?e okrog moje Mazde, kateri po njeno tako ali tako posve?am preve? pozornosti in da se obna?am do avta kot do svoje ljubice in ker je Mazda ?ensko ime sva se skupno odlo?ila, da jo po novem kli?em samo moj Mazd in ?e jo bom zdaj avto preve?, drgnil, gladil, bo?al in bohnedej sesal jih bom pa? sli?al, da sem peder (do geja mi pa? manjka ?e nekaj 100kilo ?).

 

V glavnem sem se po ?enkinih napotkih tako ?e uspe?no odvadil raznoraznih navad in razvratov kot so pija?a, kava, cigareti, nezdrava hrana, droge, kurbe in ko se bom na koncu odvadil ?e ostalih odvisnosti bom lahko za?ivel kot popolna oseba v svojem miru in spokojnosti zenovske modrosti.

 

Seveda mi bo pa ostalo zaradi tega veliko ve? prostega ?asa, ki mi ga bo moja draga, v izogib dolgo?asju, zapolnila z drugimi aktivnostmi, ki so v zdaj?nji dru?bi najbolj pomembne in s katerimi se lahko sploh uveljavi? v dana?njem svetu.

 

?e pred ?asom sva za?ela z njeno terapijo imenovano sobotno/nedeljska nakupovanja, ki so mi bila na za?etku sicer odvratna ampak ?lovek je pa? prilagodljivo bitje in se vsega hudega slej kot prej navadi. Moram prznati, da mi je s ?asoma postalo celo v?e? in danes si te?ko predstavljam za?eti nedelje brez nedeljskega nakupovanja. Pri tem sva z mojo drago tako uspe?na in spo?tovana, da naju trgovci in trgovke ?e nadale? pozdravljajo. Si ne morete misliti kako dober ob?utek je to in ko kon?ava z nakupi se po?utiva tako spro??eno vesela in pomembna v dan?nji potro?ni?ki dru?bi saj se tudi midva trudiva po svojih najbolj?ih mo?eh ?imve? zapraviti.

 

Prej?nji teden mi je draga za?ele zelo vzhi?eno pripovedovati, da je danes moderno v nedeljo hoditi tudi v cerkev in da skoraj vse njene kolegice to po?nejo, da ne re?em tudi vladajo?a garnitura politikov in saj veste z oblastjo je pa? dobro biti v lepih odnosih. Malo mi je bil nerodno vpra?ati mojo spo?tovano ?enkico ali je Cerkev nek nov trgovski center, kot recimo Mercator, Interspar, Lidel, Hofer, Tu?, Leclerck itd.

 

V glavnem sva pa? ?la in draga mi je hitela razlagat, da so ji povedali, da je Cerkev tako raz?irjena, da imajo svoje poslovalnice v skoraj vsakem ?e tako malem kraju in da ne bi bili hribolazci in pohodniki prikraj?ani so postavili njihove centre tudi na ve?ino hrib?kov. Tega dejstva sva se zelo razveselila saj sva laho ?e spotoma na?la prvo Cerkev.

 

Moram re?i, da me je najprej izbira blaga kar malce razo?arala saj je bilo notri ve?ino robe namenjeno ?enskam. Bilo je veliko zaves, posode, raznoraznih okraskov in ki?astih slikic ?ivih barv. No sicer to sploh ni bilo tako ?udno saj se je tudi poslovodja obl?il v ?enska obla?ila, da ne govorim o blagajnikih, ki so kar naprej ?icali za denar ?eprav sploh ?e ni?esar nisem kupil. Najprej sem se sicer upiral a ko sem zagledal nesre?nika, ki so ga pribili na kri? sem hitro odprl denarnico, da me ne bi doletela podobna usoda.

 

Izvle?em kovanec za 2? in ko ga ho?em dati blagajniku me ta ostro preleti z o?mi reko?, da kaj si pa mislim, da je on bodybilder da bo naokoli prena?al ves ta pleh in da ima samo 12 let ter, da ?e raste in da si lahko zaradi prevelike te?e nepopravljivo po?koduje hrbtenico. No ?ele zdaj sem opazil, da je blagajnik res nekam rosno mlad in vidim da se v Cerkvi obna?ajo resni?no var?no saj zaposlujejo otro?ko delovno silo.

 

Da pa slu?ajno ne bom sokriv za napake v njegovi rasti sem hitro izvlekel prvi papirnati bankovec za 20? in ga ponudil blagajniku, ki je kar zasijal od sre?e - no vidi? kako malo je treba pa je otrok zadovoljen sem dregnil mojo drago pod rebra in s tem mislil na najine razvajene mulke.

 

Kot ka?e pa so imeli ravno ta dan v Cerkvi neko akcijo saj je poslovodja kar 20 minut razlagal o nekem njihovem ?efu, ki bedi nad nami in nas skozi spremlja ter vodi, da bomo zadovoljni in sre?ni. Ta poteza se mi je zdela zelo posre?ena in kar dobo mi je delo, da se tudi generalni direktor tako zanima za kupce in to za vsakega posebej.

 

Sledila je ?e degustacija vina kjer pa sem bil prvi? razo?aran saj me?ajo vino z vodo (verjetno zaradi bolj?ega zaslu?ka) in nato sem poskusil ?e njihove pekarske izdelke, ki so bili popolnoma zani? in brez vonja in okusa. Tega se je verjetno zavedal tudi poslovodja saj je naro?il enemu od blagajnikov, da je kar naprej odi?avljal prostor z nekimi vonjavami.

 

No in kar se name je ?e ?e mudilo in ker izbira ni bila velika si je draga pa? izbrala eno vazo in jaz kelih za vino. Ko ju posku?ava odnesti je poslovodja prebledel in tulil, da sva tatova, skrunitelja in tudi ostali nakupovalci so se zgra?ali. Hotel sem jim pojasniti, da sem robo ?e pla?al pri blagajniku a drhal je ?edalje bolj norela zato sem precenil, da je bolje, da odideva praznih rok.

 

Od vsega tega razburjenja sem rahlo za?vical v glavo in mi je umivalnik pri izhodu pri?el kar prav, da se osve?im in izpihnem smrkelj iz nosu. Takrat pa je iz meni neznanega razloga poslovodji prekipelo in se je pognal za nama v roki vihte? pomanj?anj kri? s pribitim nesre?nikom. Verjetno nama je hotel nakazati, da naju bo ravno tako pribil na kri? zato sva se pognala v beg.

 

Ustavila sva se ?ele doma in zavekomaj sva sklenila, da naju Cerkev ne vidi ve?. Pa saj jih ne rabiva, ker imava Lidel, Hofer, Hardi

V glavnem u?ivajte ?e naprej in adijo za nekaj ?as pa brez skrbi

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

Hjooooouuuuuu Bosss, Saj zdaj mi je pa kar malo nerodno! Pa, jaz sem to?no pogruntal kaj je s tabo! Pa, porka ?pin?i?, jaz sem prek interneta, preko tega foruma in skozi to najino debato to?no zadel, da je s tabo nekaj narobe!!!!!!

In to sem pogruntal to?no to, kar je pogruntala tudi tvoja uboga ?enka. (uboga zato, ker je revca tebe vzela)

Hjauuuuu Bosss in ti si to svojo zdravstveno te?avo kar tukaj na forumu napisal?

Bosss, oprosti, ker ?e bi jaz resni?no vedel, da ima? ti resne psihi?ne probleme, te ne bi tolko zafrkaval. Res!

Obljubim, da bom to tvojo zdravstveno te?avo od zdaj naprej vzel na znanje in te jemal tak?nega kot si. Iz resni?no hendikepiranih ljudi se jaz po navadi ne delam norca. To ni v moji navadi. Jaz sem vseeno upal, da se ti samo malo pretvarja?.

Res mi je ?al in ?e enkrat te prosim, da mi oprosti?!

 

Imam pa en dobronameren nasvet zate. Resno!

Kaj, ?e bi ti probal ?ivet malo manj pohabljeno? Kaj, ?e bi se ti namesto v nakupovalne centre, raje odpravil ven v naravo, v hribe....? Kaj, ?e bi se ti, namesto, da cele dneve ?di? pred ra?unalnikom, raje vsedel v tvojo mazdo, se odpeljal npr na Veliko planino in se po planini sprehodil pe?, ne z mazdo? Kaj ?e bi ti, namesto da se gre? na ?tadion dret "kdor ne ska?e ni slovenc hoj hoj hoj" ...?el ti malo v ?ivalski vrt pogledat in se sprehodil med pravimi ?ivalicami, pti?ki, zaj?ki, ov?icami, ra?kami, morskimi pra?i?ki itd....?Zdaj je v hosti zrel kostan in gobe rastejo... pejd nabirat te naravne dobrote, zve?er pa zakuri ogenj in skupaj s ?eno specita kostanj pa kak?no re?ta! Ob romanti?nem vzdu?ju primi ?eno za roke, koleno, rit. Kaj ?e bi se ti, namesto da cele dneve bo?a? avto, raje umislil kak?en vrti?ek ali mini sadovnja?ek, pa bi tam malo travico kosil, drevesa obrezoval, ro?ice, solatko, fi?ol?ek, koren?ek .......pust ti avto! Avto je samo pleh, stroj- orodje.

 

Zdaj ?e resno razmi?ljam, da bi te jaz enkrat res povabu v mojo zidanco, kjer bi se (to ti lahko obljubim) najedel dobre hrane in napil dobrega vina? Saj bi te tvoja ?ena pol peljala domov, ker bi tudi njo povabil. Al bi ti pa celo dovolil da prespi? v moji zidanci (ampak ne pri?akuj kak?nih porednosti). V zidanci bi se ti psihi?no odpo?il in po?utu bi se lepo, spro??eno, razigrano, skratka, po doma?e, preprosto, lahkotno, spo?ito..... Samo zate bi jaz lahko na frajtonarco za?pilal katero kol si bo? za?elel....zapel bi kak?no po doma?e, ni? zato ?e fu?a? in nima? posluha....Mogo?e bi s svojo ?eno celo zaplesal eno polko ali val?ek? .Lahko bo? pred zidanco naglas zavriskal in poslu?al svoj odmev, ki bo prihajal nazaj iz gri?kov. Al pa bi enostavno poslu?al, pti?ke, ?ri?ke, naravo, ti?ino. Kar ti je ljub?e! Kaj ?e bi ti Boss, enostavno posku?al za?ivet stvarno ?ivljenje, ne virtualno? Boss, ti si zmatran od obsedenosti do ra?unalnika in tvojga avta! Kaj ?e bi ti, enostavno, za?ivel z ljudmi in z naravo, ne pa za avto in ra?unalnik? Kaj pravi? Boss?

Razmisli!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ste videl, urednica Dela je odstopila oz. bila odstopljena kot se temu bolj natn?no re?e. Pa naj ?e kdo trdi da bog ni pravi?en sodnik ki hudo kaznuje... Le kaj bo ?ele naredil odgovornemu uredniku Ve?era, kjer so pisali, ne o enem, pa? pa kar o dveh otrokih Urana :o

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G. Lojz je tok navdu?en nad svojim znanstvenim dose?kom, da je od veselja kar dvakrat ZAUKAL (mo?no da mu je ?e klobuk s temena padel). :cheers::hohoho::aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz a bo? res to zame naredu - ti si pa tolk faca, sam pit pa ne smem mi vera v treznost prepoveduje - ?koda a ne?

 

A mi bo? pol tam pri?epnil na uho al je Rode divjak al ni - zdej res ne vem sem v velki dilemi in te?ko zaspim, ker kdo ja zdaj divjak - a tist, k obrne avto na streho al tist k gre 5km/h prehitro. To je ?ivljensko pomembno vpra?anje na katerega edino ti Lojz ve? odgovor.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz a bo? res to zame naredu - ti si pa tolk faca, sam pit pa ne smem mi vera v treznost prepoveduje - ?koda a ne?

 

A mi bo? pol tam pri?epnil na uho al je Rode divjak al ni - zdej res ne vem sem v velki dilemi in te?ko zaspim, ker kdo ja zdaj divjak - a tist, k obrne avto na streho al tist k gre 5km/h prehitro. To je ?ivljensko pomembno vpra?anje na katerega edino ti Lojz ve? odgovor.

 

mislim, da poznam njegov odgovor, ki se bo glasil nekako takole: ?e se Rode takrat nebi peljal tistih 5km/h preve? se nebi obrnil na streho, pa ga je zdej izu?ilo :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim, da poznam njegov odgovor, ki se bo glasil nekako takole: ?e se Rode takrat nebi peljal tistih 5km/h preve? se nebi obrnil na streho, pa ga je zdej izu?ilo :hohoho:

 

Ja sej sem se tud ?e sam peljal 5km/h prehitro pa nisem ?e ni? na streho obrnil - a to rabi? kak?na posebna znanja al mora? bit le talent :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej sem se tud ?e sam peljal 5km/h prehitro pa nisem ?e ni? na streho obrnil - a to rabi? kak?na posebna znanja al mora? bit le talent :ne vem:

 

to pa ne spra?uj mene :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je imel takrat ravno poteno?ter ali mon?tranco v rokah, lahko pa tudi kaj druzga. :aaaaa::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se Rode takrat nebi peljal tistih 5km/h preve? se nebi obrnil na streho, pa ga je zdej izu?ilo :hohoho:

 

Ne verjamem, ?ist druga?e je moralo biti. Sam Bog iznad oblakov je uvidel, da Franciscu Y Rode El Qonquistadorju ni druge pomop?i in mu je poslel AMG-ja. Z njim se lahko pelje tudi 5km hitreje ne da bi se prevrnil.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz a bo? res to zame naredu - ti si pa tolk faca, sam pit pa ne smem mi vera v treznost prepoveduje - ?koda a ne?

 

 

 

Boss, res bom to naredu! Jaz rad pomagam ljudem, ki so ubogi na du?i.

Samo tist tekst v citatu, ki sem ga povdaru!?!?!?!...! nekako si me zdaj presenetu. A tvoja vera tebi prepoveduje, da bi bil trezen? Sem prav zastopu? A zdaj si nam razkril ?e to, da si ti skoz pijan?

Isusek Boss, pa kaj je s tabo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G. Lojz je tok navdu?en nad svojim znanstvenim dose?kom, da je od veselja kar dvakrat ZAUKAL (mo?no da mu je ?e klobuk s temena padel). :cheers::hohoho::aaaaa:

 

Sem kar malo ponosen sam nase, ma? prav ZMAJ!

Ve? kaj bi pa zate reku? Zate pa jaz mislim, da si ti en polizan?ek. Tebe si predstavljam kot enga ?oravga ?goljavca z velikimi debelimi o?ali (o?ala kot un bimbo Urkel) VENDAR s polizanimi predolgimi lasmi po?esanimi na pre?ko in z govorno napako, kjer ti probleme dela izgovorjava ?rke R. V ustih ima? najbr? aparat za zobe in kadar se ?kilasto nasmeje? se ti iz ust zasvetijo tisti rosfrejasti drati, pa slina ti takrat uhaja iz ust. Najbr? hodi? v prekratkih hla?kah, po Kamniku pa se vozi? z predelanim in z vso mogo?o ?aro okrancanim poni kolesom. Na balanci ima? najbr? namontirano uno gumasto hupo, ki jo uporabljajo klovni v cirkusu, zadaj na prtlja?niku ima? pa na visoki ?tangi namontirano policijsko lu?, ker si tako na biciklu bolj opazen, ko se pelje? v kisosk kokice kupit. V svoji dru?bi te imajo za blagajnika, ker zve?er na promenadi celo nekaj zaslu?ite s prodajo ?kolkic, plasti?nih figuric- voja?kov in frnikul katere niste uspeli med seboj zamenjat. S zaslu?enim denarjem greste pol kupit nove figurice pa ?e za ?igumi vam nekaj denarja ostane. Pol po kon?anem dnevu greste pa s svojim okrancanim kolesom vsa "banda" (banda se samo tako re?e) lepo domov in veselo zaspite, ker ste se zmenili da greste naslednji dan spet vsi skupaj v va?ko lu?o nabirat ?rve in lovit ?abe.

Aja, preden zaspi? ti mamica prebere pravljico in vpra?a, ?e si si zobke umil. Ti zmeraj re?e?, da si si jih umil.

ZMAJ, sem zadel?

Pa re?e se zavriskal, ne ZAUKAL!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ti nisi samo vseveden, ti si tudi prerok, ker si ?isto vse zadel, dolo?ene stvari si celo napovedal, ki si jih ?elim ?ele v prihodnosti, pa so mi trenutno ?e nedosegljive (bicikel in mamica - pravljica itd.). :blush:

 

Sam gospod stvarnik te nam je poslal in res smo lahko veseli, tle ni kej debatirat okrog tovrstne pridobitve. :vesel:

 

Kot ka?e je Lojz eden redkih (pa? nad?lovek, se razume), ki je ?e videl zmaja (mitolo?ko bitje) v ?ivo, to se je (domnevam) zgodilo takrat ko je preve? nagnil :vino:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ti nisi samo vseveden, ti si tudi prerok, ker si ?isto vse zadel, dolo?ene stvari si celo napovedal, ki si jih ?elim ?ele v prihodnosti, pa so mi trenutno ?e nedosegljive (bicikel in mamica - pravljica itd.). :blush:

 

Sam gospod stvarnik te nam je poslal in res smo lahko veseli, tle ni kej debatirat okrog tovrstne pridobitve. :vesel:

 

Kot ka?e je Lojz eden redkih (pa? nad?lovek, se razume), ki je ?e videl zmaja (mitolo?ko bitje) v ?ivo, to se je (domnevam) zgodilo takrat ko je preve? nagnil :vino:

 

 

 

UDBA je mo?nej?a od mene.

ZMAJAsem pa res ?e videl. K sre?i ne v ?ivo ampak po televiziji

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ogobrc v R Srbiji (Lojzu bo garant v?e?) pozor cca. 1:35 in naprej;

 

http://www.24ur.com/sport/nogomet/video-in...izkljuciti.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ogobrc v R Srbiji (Lojzu bo garant v?e?) pozor cca. 1:35 in naprej;

 

http://www.24ur.com/sport/nogomet/video-in...izkljuciti.html

 

nmorm drga? re?t ampak neandertalci ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss pravi, da tak?ne "?portne" prireditve prinesejo dr?avi veljavo in ugled.

On ?e ve!

 

jah fuzbal sigurn tud neki prinese ... ?eprou ?portov nesme? v isti ko? metat ... dej mi povej a si ?e kdaj vidu da so se na kk?ni tenis tekmi stepl al pa recmo takrat ko je mednarodna kolesarska dirka k en del tekme tud poteka ?ez slovenijo al pa na evrobasketu ... jest ?e ne ... idin fuzbal mi je ?e tko en tak ?port k se morjo zravn skos neki klofat pa faulerat ... tega ?e pr ameri?kemu fuzbalu ne vid? da bi se klofal med sabo ... ajde mogo?e se zgodi primer sm pa ke ... sam sigurn ne tok kokr pr klasi?nem fuzbalu k so skor ?ist usako tekmo eni izgredi pa pizdarije ... kar se pa raznih kulturnih prireditev pa tega ti?e pa roko na srce ke nuben ne hod zarad tega da bi se klofu ... letos sm biu med drugimi v stozcah na Tiestotu k je mudel musko rolu od 10h zve?er pa do 7h zjutri pa zjutri ko smo ?li iz sto?ic ni noben rabu nobenga spremstva pulcajev ali kerga kol ... mogo?e je idin kk?na dru?ba kakega prjatla vn nesla k je kk?n kozar?ek preve? spiu ... druzga pa zih ni blo ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo kaj se dogaja v tej temi :hohoho:

 

swa?ta :hudicek::jupiii:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.