Skoči na vsebino

Fajsula


DonFelipe

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 316
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Iskanje pozornosti in nabijanje samozavesti?

 

Kot sem rekel samopromocija

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.prlekija-on.net/forum/7/ostali-...30/fajsula.html

 

Ve? kot o?itno gre za pomankanje pozornosti...

 

Punca ima(s) facebook, je gor aktivna in o?itno ima(s) premalo lajkov, potem pa takole reklamira sebe, obsedena z internetno pozornostjo.

?al sindrom na?e mladine

 

'DonFelipe' ?e bi jo ti hotel kontaktirat se da.....verjemi. Ampak to ni namen posta

post-2637-1350460521_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa res epic! :hohoho:

 

Je tako.

 

Mogo?e ji je pa mal nerodno, pa se skriva pred tabo.

 

Dvomim v to.

Prej izziva in se afna kot kaj drugega.

 

 

Iskanje pozornosti in nabijanje samozavesti?

 

Seveda. Kaj pa drugega.

Slika je jasna.

 

 

Kot sem rekel samopromocija

 

Res je.Danes se vsak ki ima 5 minut ?asa reklamira od jutra do ve?era.

 

?ist obi?ni kensl iz nezanimanja zate. Sej je ?e jo?t povedu :)

 

Je tako. Iz dolgo?asja se zabava s tem, da dra?i narod.

 

Samo "hard to get" se dela. Verjamem, da se bosta na koncu poro?ila.

Ta scenarij se ne bo zgodil.

To je bolj hec.

 

?koda samo, da ni slepa in bi pred poroko pe spregledala ... :(

 

???

 

http://www.prlekija-on.net/forum/7/ostali-...30/fajsula.html

 

Ve? kot o?itno gre za pomankanje pozornosti...

 

Punca ima(s) facebook, je gor aktivna in o?itno ima(s) premalo lajkov, potem pa takole reklamira sebe, obsedena z internetno pozornostjo.

?al sindrom na?e mladine

>?ista resnica kar si napisal.

Drugega danes mladi itak ne znajo, kot viseti no? in dan na spletu in se promovirati.

Obsesija pozornosti je novodobna bolezen, medtem ko se je ?e 10let nazaj sekiral-a za vsak kilogram je danes to.

 

'DonFelipe' ?e bi jo ti hotel kontaktirat se da.....verjemi. Ampak to ni namen posta

 

Aja?

?e misli? da je to to, mi prosim pi?i na ZS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ti bom povedal.

Je res frizerka in nima izpita za avto?

 

mo?no je ... ?e je frizerka se sploh nebi ?udu ... to je dons ?e usaka tretja ... brez izpita ... tud mo?no ... mogo?e ji pa sploh ni v interes izpita narest ... sm meu enga ?tudenta na ?ihtu k mi je sam povedu da so mu tastari izpit pla?al pa use pa tip tud CPPja mislm da ni dokon?ov kva ?ele da bi vozu ... 100 ljudi 100 ?udi ... 100 ?ena 200 sisa :hudicek::hohoho:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mo?no je ... ?e je frizerka se sploh nebi ?udu ... to je dons ?e usaka tretja ... brez izpita ... tud mo?no ... mogo?e ji pa sploh ni v interes izpita narest ... sm meu enga ?tudenta na ?ihtu k mi je sam povedu da so mu tastari izpit pla?al pa use pa tip tud CPPja mislm da ni dokon?ov kva ?ele da bi vozu ... 100 ljudi 100 ?udi ... 100 ?ena 200 sisa :hudicek::hohoho:

 

Res je,taka je situacija oziroma slika kot si napisal.

Vsaka tretja danes ?al sanja, kako bo frizerka in imela svoj salon.

Da ne govorim, kako ?tudirajo v nedogled in imajo nobenih delovnih navad.

Dana?nji mladini je ?al vse na pladnju prine?eno.

Izpita za avto pa ji o?itno res ni interes narest, saj je to zanjo prezakomplicirano.

Jasno, ?eli pa hud avto. To dvoje skupaj pa ?al ne gre.

Taki so ponavadi lenuhi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj si pa sli?al in videl?

jo pozna??

 

Ja tebe ?akam, da pove? in sem ves na trnih, ker tole zna biti zanimivo. Po moje ima tale Fejstbula al kaj je ?e kr oreng ?udne prigode. :ne vem:

 

Baje se je Labi ?e skor o?enu z njo pa ga je skenslala, ker ma premal dohodkov :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tebe ?akam, da pove? in sem ves na trnih, ker tole zna biti zanimivo. Po moje ima tale Fejstbula al kaj je ?e kr oreng ?udne prigode. :ne vem:

 

Baje se je Labi ?e skor o?enu z njo pa ga je skenslala, ker ma premal dohodkov :ne vem:

 

On jih ma sam grejo za benz :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

reku bi ti da prebol in se ne zanimej vec....ampak...ker je tole zabavno ti recem da jo klici naprej :prstgor:

 

pa ce bi bla na travici vrjam da nebi mela tok profilov odprtih :hudicek:

ji tole nebi blo zanimivo...oz.se ji nebi dal :D

no k kej zves kr napis...smo z tabo in ti pomagamo :macek:

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

reku bi ti da prebol in se ne zanimej vec....ampak...ker je tole zabavno ti recem da jo klici naprej :prstgor:

 

pa ce bi bla na travici vrjam da nebi mela tok profilov odprtih :hudicek:

ji tole nebi blo zanimivo...oz.se ji nebi dal :D

no k kej zves kr napis...smo z tabo in ti pomagamo :macek:

 

Kot sem rekel tega ni naredila meni, ampak mojemu dobremu prijatelju.

MMS tajnico je vklopila takoj,ko je izvedela da je prodal Audi A4 in si zaradi stiske kupil Renault Clio.

Itak da ?e bi bila trezna ne bi tako vneto odpirala svojih profilov na portalih.

 

Izvedel sem tudi to, da na veliko zavaja vsakega, delodajalci pa se je na veliko izogibajo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem rekel tega ni naredila meni, ampak mojemu dobremu prijatelju.

MMS tajnico je vklopila takoj,ko je izvedela da je prodal Audi A4 in si zaradi stiske kupil Renault Clio.

Itak da ?e bi bila trezna ne bi tako vneto odpirala svojih profilov na portalih,

 

Izvedel sem tudi to, da na veliko zavaja vsakega, delodajalci pa se je na veliko izogibajo

 

Sej za moje pojme je ?u clo na bolje :)

 

Nared si fejk profil pa jo zjebi, jzt bi, sam nimam ve? cajta za take stvari :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem rekel tega ni naredila meni, ampak mojemu dobremu prijatelju.

MMS tajnico je vklopila takoj,ko je izvedela da je prodal Audi A4 in si zaradi stiske kupil Renault Clio.

 

No sej to ti skos pravmo - ke?pi?ka, ki ljubi le od deca denarnico... mi je pa sme?no ker na vseh slikah se slika od zgori navzdol in gleda navzgor - kot bi hotla tipom pokazat, kako zgleda, ko ga vle?e. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej za moje pojme je ?u clo na bolje :)

Nared si fejk profil pa jo zjebi, jzt bi, sam nimam ve? cajta za take stvari :D

 

V takem primeru pravih prijateljev ne izgubi?, izgubi? pa babo.

V Podpe?i so ?e v 70' govorili : baba je ta najbolj slaba

 

No sej to ti skos pravmo - ke?pi?ka, ki ljubi le od deca denarnico... mi je pa sme?no ker na vseh slikah se slika od zgori navzdol in gleda navzgor - kot bi hotla tipom pokazat, kako zgleda, ko ga vle?e. :whatever:

 

Jasno, samo Klemnove lekcije ?e danes ?al noben ne razume

Dobro si tole razlaga?.

Slike so res nametane vsepoprek

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa tole bl rev?na od dekline, ?e sem iskren. <_<

 

?e ima pa ?e (o?itno) zna?aj totaln na psu, pol pa sploh no comment. :hudicek::rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.