Skoči na vsebino

Nove dajatve ob registraaciji vozila


jures

Priporočeno sporočilo

Mene le zanima a bo to veljalo, ?e bo? tja pri?el 30.10. in bom pla?al po stari tarifi ali bom pla?al po novi glede na to, da imam registracijo ?ele 9.11.?

 

registracijo lahko naredi? 1 mesec prej tako da se ti v vsakem primeru spla?a mal prej tja jet pa to po?timat ker ta odlo?ba za?ne veljat ?ele z 1. 11 ?e pa registrera? prej pa pla?a? po starem <_<

gume flikar

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene le zanima a bo to veljalo, ?e bo? tja pri?el 30.10. in bom pla?al po stari tarifi ali bom pla?al po novi glede na to, da imam registracijo ?ele 9.11.?

 

1.11 ali 31.10 ne bo nih?e mogel narediti ni?...ker je praznik, lahko pa vse naredi? pred 30.10 :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj, mene zanima a bojo rekli da naj pla?am po novem ker bo takrat to veljalo ali po starem ker bom pla?al pred 1.11.? Bom videl.

 

morali bi po starem....zakon velja od datuma

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi reku, da po starem ceniku. :prstgor:

 

Mene bo o?itno udarilo dodatnih skoraj 30?, ampak BMK. :vesel:

 

ravno zato, ker ljudje govorijo BMK nas oderajo na vseh koncih...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ravno zato, ker ljudje govorijo BMK nas oderajo na vseh koncih...

 

Na?alost res....za?etek konca...ta dr?ava uni?uje vse po vrsti.

Sedaj po novem so se ?e na s.p.-je spravli....kolega ima v najemu od fizi?ne osebe poslovni prostor in bo moral pla?evati dr?avi skoraj 100 eur ve? mese?no s tem da najemnina za lastnika poslovnega prostora ostane enaka...pa to ?e ni vse.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi reku, da po starem ceniku. :prstgor:

 

Mene bo o?itno udarilo dodatnih skoraj 30?, ampak BMK. :vesel:

 

Saj res, saj to ?e 30% ni.

 

Najprej tak vik in krik okol tega, da bi dvignili DDV za procent, potem pa tro?arine gor pri kurilcu za ve? kot 26%, tro?arina za gorivo ve? kot 6%, pa ?e druge tro?arine... In na koncu nam bodo na tih na?in spulli precej dnarja. Samo zato, da eni lahko denar po?iljajo ?ez mejo v dav?ne oaze.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?alost res....za?etek konca...ta dr?ava uni?uje vse po vrsti.

Sedaj po novem so se ?e na s.p.-je spravli....kolega ima v najemu od fizi?ne osebe poslovni prostor in bo moral pla?evati dr?avi skoraj 100 eur ve? mese?no s tem da najemnina za lastnika poslovnega prostora ostane enaka...pa to ?e ni vse.

 

ne govor mam s.p. in ?e bo ?lo tko naprej bom zaprl...

dav?ne olaj?ave, spodbujanje - my ass

 

vsak mese? ve? priospevkov, davkov.....jebe*jo naj se, al bom pa v tujino prenesel - imam mo?nost!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne govor mam s.p. in ?e bo ?lo tko naprej bom zaprl...

dav?ne olaj?ave, spodbujanje - my ass

 

vsak mese? ve? priospevkov, davkov.....jebe*jo naj se, al bom pa v tujino prenesel - imam mo?nost!

 

Tudi jest tako razmi?ljam....?eprav imam popoldanca, moram do ra?unovodja da mi pove kako zame velja, nekaj se govori tudi o neki pav?alni dav?ni stopnji 25% ?e sem prav razumel....in to je bolano, ker enostavno se ne bo ve? spla?alo delat, ?e zdej se skoraj ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak to bo ziher re?ilo slovensko gospodarstvo ja, pokrast dr?avljane kot je napisal Mrau?k M?k. Malo tu, malo tam pa bomo po?asi 3/4 denarja dali v dr?avno blagajno. :vskalo: Davek tu, davek tam, povi?anje tro?arin tukaj, zvi?ajmo registracijo tam, pa dajmo ?e krizni davek in juhej. Najlep?e pri tem je pa, da jih boli kurac ker mi le jamramo tu na forumu, gospoda pa se redi v parlamentu.

 

 

?e imate le opcijo registrirajte firme v drugih dr?avah. ?e mene vpra?ate bi bil to kar lep udarec, da bi se vse firme na papirju preselile in odvajalo bolj prijazne davke drugi dr?avi. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak to bo ziher re?ilo slovensko gospodarstvo ja, pokrast dr?avljane kot je napisal Mrau?k M?k. Malo tu, malo tam pa bomo po?asi 3/4 denarja dali v dr?avno blagajno. :vskalo: Davek tu, davek tam, povi?anje tro?arin tukaj, zvi?ajmo registracijo tam, pa dajmo ?e krizni davek in juhej. Najlep?e pri tem je pa, da jih boli kurac ker mi le jamramo tu na forumu, gospoda pa se redi v parlamentu.

?e imate le opcijo registrirajte firme v drugih dr?avah. ?e mene vpra?ate bi bil to kar lep udarec, da bi se vse firme na papirju preselile in odvajalo bolj prijazne davke drugi dr?avi. :hudicek:

 

In tako bodo ustvarli obraten u?inek ...

 

Kot sem ?e ve?krat reku, sem zaveden in ponosen Slovenec ... Kar se ti?e zgodovine, glede na to kar se dogaja danes pa ve? ne vem kako bi se obna?al? Kot Evropejec?? ..in spokal nekam kjer mi bo bolj?e? :wacko:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejstvo je, da dlje od forumskega nabijanja ne pridemo.

Ker smo totalno zaposleni, ker nimamo ?asa, in ker, kot pravijo nekateri BMK.

Dejstvo je, da se tega zavedajo ina nam zato to delajo.

Dejstvo je, da je mo? v nas, ?e bi stopli skup, bi jih pohodil, a zavedajo se, da se tega ne da narediti.

In dejstvo Symon je, da jim ?e sedaj da? skoraj 3/4 vsega. Ne da?. Ukradejo ti. Pa ?e legalno je.

Naj dobijo nazaj tistih 6 miljard ki so jih ?enkovali kramarji raznim hildam in bav?arjem ter ostali zalegi.

 

dokler jih nekaj ne bo no? vzela bo tako.

 

Najbolj mi gre na organ to, da ko so kradli, mi ni noben ni? dal, sedaj ko se pa re?ujejo, pa meni jemljejo, kreteni.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DOBIL PO MAILU

 

Po?lji naprej !

 

Predlagam 27. november. Torek. (datum ?e ni natan?no dogovorjen)

 

Dovolj je.

Predlagam, da se vsi tisti, ki imajo tega, kar po?nejo na?i vladalci, dovolj zberemo v Ljubljani pred parlamentom. Predlagam, da se tistega dne zbirajo podpisi (na upravni enoti) za refererendum o ODSTRANITVI VLADE. Prav sem napisal. Kot narod imamo pravico, da jih odstranimo, ?e ne delujejo tako kot ?elimo.

?elim si tudi, da bi to bil miren protest, ki pa bo zajel nekatere opozorilne elemente. Samo mirni protesti, ki jih bodo oni opazovali izza zaprtih oken, ne bodo dovolj. Jasno jim je treba povedati, da ?e ne bodo od?li, se bodo civilni ukrepi stopnjevali.

Predlagam, da se ustanovi 6 ?lanski svet, ki bo pripravljal, organiziral in vodil celoten proces. ?lan je lahko kdorkoli, ki ni strankarsko opredeljen in ima znanja in pogum, da to spelje. Naj predstavi svojo vizijo, potrjevali pa jih bomo neposredno na na?i spletni strani strani (odlo?ala bo ve?ina glasov; strani ?e ni). Teoretiki, zdaj imamo mo?nost, da vstanemo iz na?ih udobnih foteljev in naredimo nekaj. "Svet" nas bo obve??al o tem kaj se pripravlja in upo?teval vse pametne predloge ter jih tudi realiziral. Namesto, da trosimo energijo po nepotrebnem, jo raje fokusirajmo in vsaj poskusimo storiti nekaj. Vseeno mi bo, ?e nas bo na koncu 5 stalo tam. Bom vsaj imel mirno vest.

Sam se ukvarjam z tehni?no podporo velikim prireditvam in sem pripravljen brezpla?no ponuditi sebe in opremo. Vsekakor pa se bom potrudil, napisal program ter posku?al postati ?lan Sveta.

Torej, prosim za va?e komentarje, mnenja in predloge. Nehajte z nekonstruktivnimi debatami. ?irite to misel. ?e bo kriti?ne mase dovolj lahko res SPREMENIMO STVARI. Potenciali so ogromni.

 

?e strnem:

Popolnoma jasno mora biti, da je to civilna iniciativa, ki ne podpira nobene politi?ne opcije.

Popolnoma jasno mora biti, da ta vlada ni sposobna opravljati svojega dela in da na?o dr?avo vodi v propad in jo je potrebno odstraniti.

Popolnoma jasno mora biti, da mi ne bomo pla?evali, njihovega tajkunstva

Popolnoma jasno mora biti, da tovstni var?evalni ukrepi niso dobri, ker bodo ?e bolj osiroma?ili ljudi

Poplnoma jasno mora biti, da se mora zakonodaja spremeniti tako, da bodo vsi, ki so se polastili javnih dobrin od. l 1992 naprej, procesuirani in kaznovani.

Evo. Tako. Pa da vidimo.

 

kontakt: nietche.rev@gmail.com

 

 

PO?LJI NAPREJ ! PO?LJI NAPREJ !

 

 

 

TAKO, JASNO IN GLASNO ! PA ZARES NE SAMO PO MAILIH....!

 

 

 

Zato vam bom rekel jasno in glasno:

 

"OVCE, ZBUDIMO SE ?E ENKRAT !!!

 

 

 

PO?LJI NAPREJ !

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...?e razposlal in se popolnoma strinjam, skrajni ?as je ?e.

 

Pa mislis priti? To je bistvo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo vse gre?

 

zame ?e datumsko predale?, lahko pa odpre? temo pod sre?anja, da se tukaj vrnemo na pravo temo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm ja... ko pa sem sam pred tri ?etrt leta opozarjal, kam nas vodi kapitan Majer so se pa eni klele norca delal. Zdej pa k ?e vsem voda v grlo te?e pa zna biti ?e malo prepozno. Zakone, ki jih bodo sproduciral jih njihovi nasledniki (pa kdor koli to ?e bo) ne bodo kar tako z lahkoto vra?ali.

 

Ker nismo prepre?ili sprememb, ki udrihajo le po ni?jem in srednjem sloju (uj?kajo pa bogate in prevarante ter barabe) jih je fa?isti?na vlada pa? uzakonila kar tako na horuk brez kakr?nekoli javne razprave in debate. Tako delajo samo avtoratitivne oziroma avtokratske oblasti in po na?inu vladanja niso kej dosti stran od biv?ega mar?ala.

 

Druga?e pa o?itno vladajo?i ne razumejo oziroma prej bi rekel, da no?ejo razumeti kaj beseda demokracija sploh pomeni. Tako da sicer se z vesljem udele?im protestov, sam to ne bo zadostovalo, ker Majerja bo treba fizi?no odnest iz vlade na cesto, ker sam se po demokrati?nih principih ?al ne misli skenslat z oblasti. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm ja... ko pa sem sam pred tri ?etrt leta opozarjal, kam nas vodi kapitan Majer so se pa eni klele norca delal. Zdej pa k ?e vsem voda v grlo te?e pa zna biti ?e malo prepozno. Zakone, ki jih bodo sproduciral jih njihovi nasledniki (pa kdor koli to ?e bo) ne bodo kar tako z lahkoto vra?ali.

 

Ker nismo prepre?ili sprememb, ki udrihajo le po ni?jem in srednjem sloju (uj?kajo pa bogate in prevarante ter barabe) jih je fa?isti?na vlada pa? uzakonila kar tako na horuk brez kakr?nekoli javne razprave in debate. Tako delajo samo avtoratitivne oziroma avtokratske oblasti in po na?inu vladanja niso kej dosti stran od biv?ega mar?ala.

 

Druga?e pa o?itno vladajo?i ne razumejo oziroma prej bi rekel, da no?ejo razumeti kaj beseda demokracija sploh pomeni. Tako da sicer se z vesljem udele?im protestov, sam to ne bo zadostovalo, ker Majerja bo treba fizi?no odnest iz vlade na cesto, ker sam se po demokrati?nih principih ?al ne misli skenslat z oblasti. :(

 

Po mojem smo ?e tako dale? , da se ni ve? kaj za pogovarjat.Sej tudi v ?paniji pa Gr?iji se kaj dosti ne pogovarjajo.

Kar koli bodo naredil bo nekdo nasrkal in bo bentil ?ez vlado...vsako, ki bi bila na oblasti. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojem smo ?e tako dale? , da se ni ve? kaj za pogovarjat.Sej tudi v ?paniji pa Gr?iji se kaj dosti ne pogovarjajo.

Kar koli bodo naredil bo nekdo nasrkal in bo bentil ?ez vlado...vsako, ki bi bila na oblasti. ;)

 

Pa si ziher, da niso samo tole krizo napihnili le in samo zato, da bi se ljudem zmanj?alo pravice, ker kaj je najbolj idealno kot to, da lahko za vsak drasti?en ukrep ka?e? s prstom na krizo.

 

Kje pa so ukrepi, ki bi krepili gospodarsko rast - ni ni... tudi knjigica 10+100 je romala v zgodovino. Sam nekaj je jasno ... al so lagali takrat, ko so predstavljali volilne obljube ali pa la?ejo zdaj. Zdej si pa naj vsak izbere razlago, ki mu pa?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.