Skoči na vsebino

Avto kamera F900LHD


jures

Priporočeno sporočilo

Kamerce pri?akujem, danes - jutri

 

Kako se domenimo? Dva sta ?e po po?ti prosila - se dobimo ala BTC, oz nekje kjer ni take guzve?

 

jst sm ?ist za BTC, posebej ?e se da do 16:00 ure :P

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 109
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kamerce so tukaj! Nemec ni razo?aral.

 

Za tiste, ki bi prevzeli se dobimo danes 14.11 ob 16:00 v BTC na standardnem mestu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemti. To je pa zelo dober fotic.... Se zeleli si boste da se sname dol hitro :)

 

Pri meni se lepo skrije, a kot re?eno mogo?e ga bo pa kdo ?elel imeti pri roki, stakne iz nosilca se easy...

post-2637-1352898706_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. jures - OK

2. rendy

3. boss - verjetno jutri

4. adormi

5. baby viper - OK

6. jstdoma - OK

7.kowkele - posta

8. sirius

 

Ostali 3?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kamerca je prva liga :)

Za ogledalom se skoraj v celoti skrije, sam ?e napajanje bo treba nekak speljat naokol pod plastikami in bo ready za redno cestno uporabo + terensko, ko bo potrebno kaj nahitro posnet ali fotkat

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce je se kaksna viska, bi jo vzel... tako kot sem napisal ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce je se kaksna viska, bi jo vzel... tako kot sem napisal ... :)

 

ta 9a je ?la prva....zagrebli so se...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta 9a je ?la prva....zagrebli so se...

 

Res je!

 

In to celo DoorToDoor delivery, kapo dol! Komi ?akam da jo danes sprobam. Najprej sem jo dal lepo polnit ?ez no?.

Jures :cheers:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam ob?utek, da se bo ?e naro?evalo..mat je bla poleg obi?ajne jutranje zagrenjenosti zlo navdu?ena nad zadevo :D

 

testni posnetek

 

 

Malo bo treba ?e zategnit ?ravfe za fiksiranje in pogledat zakaj v?asih no?e napisat datume in ure, druga? je pa slika kr dobra, glede na to da je snemano ob 7ih zutri, ?ez dan ko je ve? svetlobe se pa itak ?e izbol?a.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prvi komentarji:

 

- no?nma slika je res dobra, sam ?tartam v popolni temi na polju in se vidi v snopu lu?i bistvo, ko zavije? na osvetljeno cesto se vidi vse zelo dobro. Podnevi in pono?i so tablice, signalne table jasno vidne (berljive)

 

- zmanj?al sem na 720p ker 1080p dela 1,5GB filme za 10 min :D

 

- kamerca sama NE ?tarta ob kontaktu. ?e display ni odprt (ali okoli obrnjen za foto na?in) kar mi ni v?e? - saj je izpostavljen. Mislim, da je re?itev v nastavitvi - motion detection ON, sedaj imam na OFF - bom poro?al.

?e pa je display obrnjen/odprt za?ne sama ob kontaktu. V vsakem primeru se pa sama ugasne ko ugasne? avto

 

Ker so filmi tako veliki tudi ne morem sampla dat....

 

Mam ob?utek, da se bo ?e naro?evalo..mat je bla poleg obi?ajne jutranje zagrenjenosti zlo navdu?ena nad zadevo :D

 

testni posnetek

Malo bo treba ?e zategnit ?ravfe za fiksiranje in pogledat zakaj v?asih no?e napisat datume in ure, druga? je pa slika kr dobra, glede na to da je snemano ob 7ih zutri, ?ez dan ko je ve? svetlobe se pa itak ?e izbol?a.

 

ma? v nastavitvah date print ON?

 

KEr sound :hudicek: - pa barvo ti menja preveri vse nastavitve, nastavi tudi v meniju foti?a image stabilizer, anti shake itd...

 

Ma pa tud face detection :hohoho: - za 36? je top ?it

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

testni posnetek sm tut js v 1080p snemal, pa mi je 2GB kartico zafilal v manj kot 15ih minutah :aaaaa:

Najbr? bo res 720p ?ist ok, razen ?e se bo res kej posebnega snemal..

 

Glede vklopa je tut men blo najprej mal ?udno, da ?e pri?ge? in pospravi? ekran se kar nazaj ugasne. Sem iskal kak?no nastavitev za to in o?itno ni. No, po eni strani je ?e bol?, ker je la?i vklopit in izklopit kamerco s tem, da sam ekran odpre?/zapre?, kot pa da i??e? tisto mejhno tipko ?ist v kotu, sploh ?e ni fiksno prikloplena na napajanje in ne bo skos v avtu. ?e razmi?ljam, ?e bi sploh vlekel napajanje okoli, ker se bo itak skos iz avta vzemala in je vseen, ?e kar na baterijo lavfa.

 

ma? v nastavitvah date print ON?

 

KEr sound :hudicek: - pa barvo ti menja preveri vse nastavitve, nastavi tudi v meniju foti?a image stabilizer, anti shake itd...

 

Ma pa tud face detection :hohoho: - za 36? je top ?it

 

Date stamp imam vkloplen in zutri sm naredu dva posnetka; prvi je bil nekaj ve? kot 10 minut in ima date stamp, drugega sm takoj zatem za?el snemat in je brez :ne vem: Je pa res da je placa zmankal pri drugem in je kamera sama nehal snemat..lahko ga to kaj zmede in ne doda datuma & ure.

 

Zvok pa tut dobr posname ja, to?no tak kot je v kabini :zvizga: Aha, sm opazu ?e dodatne nastavitve pri foto mode in mu o?itno auto white balance ne ustreza najbol v jutranjih urah..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

testni posnetek sm tut js v 1080p snemal, pa mi je 2GB kartico zafilal v manj kot 15ih minutah :aaaaa:

Najbr? bo res 720p ?ist ok, razen ?e se bo res kej posebnega snemal..

 

Glede vklopa je tut men blo najprej mal ?udno, da ?e pri?ge? in pospravi? ekran se kar nazaj ugasne. Sem iskal kak?no nastavitev za to in o?itno ni. No, po eni strani je ?e bol?, ker je la?i vklopit in izklopit kamerco s tem, da sam ekran odpre?/zapre?, kot pa da i??e? tisto mejhno tipko ?ist v kotu, sploh ?e ni fiksno prikloplena na napajanje in ne bo skos v avtu. ?e razmi?ljam, ?e bi sploh vlekel napajanje okoli, ker se bo itak skos iz avta vzemala in je vseen, ?e kar na baterijo lavfa.

Date stamp imam vkloplen in zutri sm naredu dva posnetka; prvi je bil nekaj ve? kot 10 minut in ima date stamp, drugega sm takoj zatem za?el snemat in je brez :ne vem: Je pa res da je placa zmankal pri drugem in je kamera sama nehal snemat..lahko ga to kaj zmede in ne doda datuma & ure.

 

Zvok pa tut dobr posname ja, to?no tak kot je v kabini :zvizga: Aha, sm opazu ?e dodatne nastavitve pri foto mode in mu o?itno auto white balance ne ustreza najbol v jutranjih urah..

 

ugasne se ne nazaj - po moje je treba motion detection on dati, bom probal pol - zdele moram neki narest

pa tudi ko je kartica polna mora za?eti prepisovati stare - nisem pri?el do polne ?e (loop nastavitev).

 

Snemanje zvoka se lahko izklopi - s tem verjetno je tudi fajl potem manj?i

Stara kamera je bila za 3 dni, tok je bila slaba slika ta pa za en dan na isti kartici

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekran?em mora biti okrog obrnjen pa dela vse avtomatsko....ni druge. Motion detection pa je da kamera ustavi snemanje ko avto stoji, in nadaljuje ko se premakne. Po ?elji se lahko vklopi, jaz nisem, ker lahko kaj 'zamudi?' na semaforju :)

 

Saj je nekako logi?no, vse kamere delujejo tako ker rabi? gledati v ekran ko snema?, res da je v avtu druga?e.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V vednost, ena je imela okvaro displaya - stik in posiljajo novo, tako da sistem dela :)

 

Rendy samo se tvojo imam, kje si?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr nekam je tale tema potihnila - v glavnem ?e moja opa?anja.

 

Tudi ?e da? na najmanj?o lo?ljivost je 10 minut film?ka 1,3GB kar je too much - to je davek poceni robe saj notri nima procesorja, ki bi zmogel kompresirat film v realtime-u v Dvix ali Xvid, da o Mkv-jih sploh ne govorim.

 

Re?itev bi verjetno bila v uporabi 32GB kartice (upam da dela tako velika - je ?e kdo slu?ajno sprobal?), kar bi za ve?ino zadostovalo saj je pol to za ene tri ure materjala.

 

Ravno tako ker je procesor?ek o?itno bistveno pre?voh in v video na?inu tudi ni image stabilizatorja in v kombinaciji z vigel vagel nosil?kom zadeva ruka sliko na playbacku kot nora - ok to se da v postprodukciji tud malo po?timat tako, da ni tak hud minus.

 

Kartice se ne da zamenjat brez uporabe kak?nega ?pi?astega predmeta (kuli recimo).

 

Zvok je pri moji izredno ?ibek in ?e ga ni? ne obdelam je treba kr precej zvo?nike poja?at, da se kej sli?i. Ne vem a je to napaka sam pri meni ali imate tud ostali tako ?ibek zvok?

 

Dodatni minus je barva vakumskega priseska, ki se ?e na dale? vidi, da je nekaj na ?ipi prisesano saj, ?e bi bila ?rna bi bilo precej manj vidno - ?koda tudi, da ohi?je kamere ni ?rno saj kr malo preve? bode v o?i tako, da verjetno jo bo kr potrebno snemat in zapirat v predal, da ne bi kdo do?ivel kak trenutek slabosti in hotel zadevo od bli?je pogledat.

 

Plus je pa ekstra nizka cena, ki nekako odtehta vse na?tete minuse bom pa vseeno rekel, da tole ni najbolj?a re?itev za stalno jo imet v avtu - bo treba kej druzga pogruntat... predvsem manj opaznega in z bolj?o avtonomijo (kompresija slike).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?el ?e malo raziskovat, ker mi tele performance nekako niso sedle v glavo in na ?alost imamo neke pocen fake prave DOD F900LHD kamere, ki ima tudi precej bolj?i ?ip, ki omogo?a kompresijo, kvaliteto slike, cel kup drugih mo?nosti: flip screen, image stabilizator, precej ve? razli?nih resolucij videa, slowmotion pri 120FPS.

 

V glavnem ve? o fakih v primerjavi s pravo verzijo je na strani

 

http://dashcamtalk.com/dod-f900lhd/

 

kako izgleda prava in ktere funkcije ima je v tem videu

 

 

prave specifikacije so na tej strani, kjer se lepo vidi kolk ima prava izbolj?ano kompresijo, ki omogo?a za 2,5x dalj?i film?ek na isto velikost datoteke z videom.

 

http://www.dod-tech.com/dm.php?prod=f900l.jpg

 

 

Zdej mi je jasno od kod razlika v videjih, med pravo in temi fejki

 

prava

 

fake

 

razlika je opazna in tud razlika je opazna v ceni saj je prava preko 110-120 dolarjev. Tako, da se je treba tud unim na?im preprodajalcem na bolhi opravi?it, ker ?e je original je pa? tolk vredna in niso kej dost nategnili cene.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja ne vem, meni lepo dela s 16gb pa tudi slika ne trese. Sigurno pa za ta denar ni top shit, ampak za moje pojme je zelo dobra ne glede na ceno..una na bolhi je ista (po embalazi in kodi).

 

Jaz sem narocu se eno za swifta :zvizga:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri moji je zvok tako tiho, da se ga pri playbacku iz kamere na zvo?niku od kamere sploh ne sli?i oziroma komaj, ?e si jo natakne? na uho. V pravi ima? v meniju tudi za nastavljat mo? zvoka tukaj pa te opcije sploh ni.

 

jeba je k se je ne da tud fle?at z novim firmwareom, da bi lako karkoli zbolj?al. Sliko mi pa tolk ?ejka, da je veselje, sploh ?e je cesta malo bolj razdrapana.

 

Jures nisi ti ni? kriv za to, ker kljub temu, da je natega je vsaj poceni natega in pa? tistih 36? je vseeno vredna - je pa to res dale? od nekega topshita. pa? mene je malo zavedlo to, da so posnetki na netu bili zelo lepi sam kaj k so bli narejeni z originalom. ?e bi videl kvaliteto videa teh fejkanih je verjetno ne bi vzel.

 

Ampak sej lepo pravi slovenski pregovor "malo denarja malo muzike" bom pa vseeno vzel ?e eno 32GB SD artico (hehe skoraj tolk denarja kot cela kamera :blush: ), da vsaj pove?am uporabnost. S 4GB je zaradi nekompresiranih datotek malodane neuporabna.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri moji je zvok tako tiho, da se ga pri playbacku iz kamere na zvo?niku od kamere sploh ne sli?i oziroma komaj, ?e si jo natakne? na uho. V pravi ima? v meniju tudi za nastavljat mo? zvoka tukaj pa te opcije sploh ni.

 

jeba je k se je ne da tud fle?at z novim firmwareom, da bi lako karkoli zbolj?al. Sliko mi pa tolk ?ejka, da je veselje, sploh ?e je cesta malo bolj razdrapana.

 

Jures nisi ti ni? kriv za to, ker kljub temu, da je natega je vsaj poceni natega in pa? tistih 36? je vseeno vredna - je pa to res dale? od nekega topshita. pa? mene je malo zavedlo to, da so posnetki na netu bili zelo lepi sam kaj k so bli narejeni z originalom. ?e bi videl kvaliteto videa teh fejkanih je verjetno ne bi vzel.

 

Ampak sej lepo pravi slovenski pregovor "malo denarja malo muzike" bom pa vseeno vzel ?e eno 32GB SD artico (hehe skoraj tolk denarja kot cela kamera :blush: ), da vsaj pove?am uporabnost. S 4GB je zaradi nekompresiranih datotek malodane neuporabna.

 

Ne ne, nisem ni? mislil glede odgovornosti - probaj zvok na PCju, mogo?e ti tle ne ?pila - na PCju mi dela bp. nisem pa nikoli probal na kameri.

 

Samo e razumem te kaki fejk posnetki? Moji so lepi?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne, nisem ni? mislil glede odgovornosti - probaj zvok na PCju, mogo?e ti tle ne ?pila - na PCju mi dela bp. nisem pa nikoli probal na kameri.

 

Samo e razumem te kaki fejk posnetki? Moji so lepi?

 

Slabo bere? kaj sem napisal - na PC-ju lahko sli?im le ?e oreng poja?am zvok na zvo?nikih.

 

Posnetki so slabi, tud od Viperja, ki ga je nalimal je bil bolj ?voh... tresenje in ?ejkanje slike (ok, verjetno zani? nosilec) ampak, ?e bi imela zadeva vsaj stabilizator slike tud v videu bi blo precej bolje. Moti me tud to, da ne morem spremenit kako naj kamera stoji, ko snemam saj se slika ne obrne paravilno oziroma tudi nima funkcije. Original to ima v nekem meniju za izbrat. Ampak dobr tole bi se dalo v kakem movimajkerju po?timat, je pa spet dodatno delo.

 

Sej vem, da to ni nek GoPro oziroma niti senca tega ampak vseeno film?ki niso na takem nivoju kot so bli predstavljeni na youtubu, kjer so seveda narejeni z original kamercami.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.