Skoči na vsebino

Power box


igorml

Priporočeno sporočilo

ko bo bomo pa bencinarja kupil :lol: .

 

Kdo ma power box za prodat, vidim da vas kar nekaj foruma?ev fura to ?udo, torej zgleda deluje na mazdah :punk:

 

 

Katere znamke powerboxe imate in kdo zna to na?telat, en uporabnik mi ponuja rabljenega, je to za kupit al so lahko kake te?ave?

 

 

Mogo?e spra?ujem neumnosti ampak s powerboxi se nikol nisem ubadal...niti ne vem kako se to montira

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Katere znamke powerboxe imate in kdo zna to na?telat, en uporabnik mi ponuja rabljenega, je to za kupit al so lahko kake te?ave?

Mogo?e spra?ujem neumnosti ampak s powerboxi se nikol nisem ubadal...niti ne vem kako se to montira

 

Se samo priklopi....konektor dol, konektor gor. To je vse.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

kdo pozna tale race chip?

 

http://www.racechip.de/en/chiptuning/mazda...-95kw/index.php

 

a je mo?no, da tole neglede na to, kako je izhodi??e pri 2.2 ma?ini, navije na 200km?

 

http://www.css-tuning.com/osebna-vozila/mazda#6

 

Skoraj nemogo?e ker ima CD129 drugo turbino kot drugi dve 2.2 ma?ino, pa SW chipa se izogni je 100% na?pomam in iceman je fasal 3x DPF ?i??enje, zato je nastavljiv box bolj primeren, je ?el dati nazaj serijski SW in ima sedaj nastavljivega, adijo problemi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj nemogo?e ker ima CD129 drugo turbino kot drugi dve 2.2 ma?ino, pa SW chipa se izogni je 100% na?pomam in iceman je fasal 3x DPF ?i??enje, zato je nastavljiv box bolj primeren, je ?el dati nazaj serijski SW in ima sedaj nastavljivega, adijo problemi

 

se strinjam. :)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v avtolektorniki gre 2.2 CD163 na 196km (izmerjeno na valjih)

 

Ja ja, CD 163, saj to je samo '33' prirastka + znano je da je po defaultu ?e nekaj KM ve?, nekaj takega kot power box potem, ampak CD129 v linku na 200? halo...druga turbina kot CD163/180

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot zanimivost (ko sem ?el za klub podpisovat pogodbo o ugodnostih za ?lane), mi je njihov Ga?per (Avtoelektronika) rekel, da so zelo "?ipabilni" avtomobili dizel Bmw-ji, dal mi je primer 110KM v seriji 1, ki jih ima po obdelavi 192 ali 194KM (skratka nekje skoraj 200 imam v spominu).

 

Pred leti sem ve?krat bral tudi o HDI motorjih, ki naj bi imeli ogromno rezerve in so jih spravili z 90 na 135KM, to je pa kar konkreten prirastek "konjenice"

 

Sicer pa se ne razumem na elektronske zadeve, tako da sem prisiljen verjeti na besedo obvlada?em. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot zanimivost (ko sem ?el za klub podpisovat pogodbo o ugodnostih za ?lane), mi je njihov Ga?per (Avtoelektronika) rekel, da so zelo "?ipabilni" avtomobili dizel Bmw-ji, dal mi je primer 110KM v seriji 1, ki jih ima po obdelavi 192 ali 194KM (skratka nekje skoraj 200 imam v spominu).

 

Pred leti sem ve?krat bral tudi o HDI motorjih, ki naj bi imeli ogromno rezerve in so jih spravili z 90 na 135KM, to je pa kar konkreten prirastek "konjenice"

 

Sicer pa se ne razumem na elektronske zadeve, tako da sem prisiljen verjeti na besedo obvlada?em. :P

 

Se ukvarjam s ?ipanjem ?e kar nekaj let in to kar si zgoraj napisal ni res. Avtu lahko dvignes navor in konje brez posledic do max 25-30%. Da se ?ipat tudi mazde, ampak zaradi DENSO elektronike, je ?ipanje dra?je ker so redki ki jih vejo delat in je kabel za jih prebrat drag. Poleg tega jih ne nore? delat preko obd konektorja ampak direktno z centrale. Kar se ti hdi ja, sem xsaro od mame dvignu za 25% in je hotel vztrajnik se razletet, tako da sem potem zmqnj?al na 20% in je bilo ok...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja,tut men se je to zdel ne sam 2much ampak kr 3much.

Ok, ?e jo dam k Tomu iz RSR obdelat tko k se zagre bo mela tut 300km, ampak bo pol ma?ine ?ist druge, da je jasn.

Se bom pa vseen tm ustavu v Dramlah, da mal povpra?am. Remapat pa nebi dak k se bojim zarad garancije. Sj sw ?ip je remap, ?e dobr razumem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja,tut men se je to zdel ne sam 2much ampak kr 3much.

Ok, ?e jo dam k Tomu iz RSR obdelat tko k se zagre bo mela tut 300km, ampak bo pol ma?ine ?ist druge, da je jasn.

Se bom pa vseen tm ustavu v Dramlah, da mal povpra?am. Remapat pa nebi dak k se bojim zarad garancije. Sj sw ?ip je remap, ?e dobr razumem?

 

?e enkrat ima? DPF!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, pa mam ?e jaz ta pb notri . zaenkrat sem nastavil na 6, pa da vidmo kaj bo. Predvsem me zanima poraba in regeneracija. Sem pa sprobal tudi na 9 in moram re?t da trga...napram prej :-)

 

?e bo? imel previsoko bo? imel te?ave pri regeneraciji DPF. Namre? takrat, gre ve? goriva skozi ?e zaradi regeneracije pol ti ga ?e doda Power Box pri pospe?evanju v vi?je obrate in za vse to pride premal zraka skozi filter kar sledi kot signal ra?unalniku, da je nekaj narobe in spusti dodtok goriva kar ob?uti? kot nenaden padec mo?i. Predno se pobere in deluje normalno naprej pol traja cca minuto normalne vo?nje.

 

Tako, da ne pretiravat s previsokimi nastavitvami, sploh ko bo zunaj vro?e, ko gre ?e manj zraka skozi filter.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Po neuspe?ni monta?i PBOXA ( avto crknu in ni hotu ve? u?gat kak dan) in po tem ko sem obupal na tem, me spet prijemlje, ker mi konjev primanjkuje :angry: , vendar bi tokrat rad nekoga, ki se na zadeve RES spozna in bi znal namontirat na 85kw psa motor v mazdo 3. Anybody?

 

Power box pa?e! Le mogo?e ker gre za PSA ma?ino je konektor drug in je treba kabel zamenjati. ?e ?e ima? PB in bo? v okolici LJ se ustavi, potrebna je 1 min brez ?ravfanja avta za odgovor.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Power box pa?e! Le mogo?e ker gre za PSA ma?ino je konektor drug in je treba kabel zamenjati. ?e ?e ima? PB in bo? v okolici LJ se ustavi, potrebna je 1 min brez ?ravfanja avta za odgovor.

 

 

Nimam ve? PB, sem ga vrnil. Problem je bil v tem, da tisti, kateri mi ga je posku?al namontirati sploh ni na?el CR konektorja.

 

?e ti ni odve? mi na ZS pusti svoj kontakt in te bom kontaktiral ko bom v okolici LJ da pogleda? situacijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam ve? PB, sem ga vrnil. Problem je bil v tem, da tisti, kateri mi ga je posku?al namontirati sploh ni na?el CR konektorja.

 

?e ti ni odve? mi na ZS pusti svoj kontakt in te bom kontaktiral ko bom v okolici LJ da pogleda? situacijo.

 

Dobis

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Ho?em potrdit to teorijo, da je vo?nja s powerboxom bolj var?na, pa mi nekako ne uspeva najbolje :-)

 

2 tanka sem imel izklopljenega, sedaj spet vklopljenega. Vo?nja je tam-tam. V slu?bo in nazaj. V obeh primerih pribli?no enako. Samo s powerboxom je poraba 1-2dcl vi?ja, kot brez tega.

 

Mogo?e bi se poznalo, ?e bi se konstantno po AC vozil s konstantno brzino. Pri pospe?evanjih pa pomoje zadeva 'pade'. Pa ne zato, ker bi gas do podna pritiskal. Pomoje ma powerbox efekt ?e ?e pristne? gas recimo(ugibam) na 1/4, pa se na koncu seveda to nekje pozna. Druge razlage ne vidim. Bom pa ?e malo probaval. Poleti sem brez PB z lahkoto s porabo prilezel na 5.6. No zadnji tank na OMW brez PB je bil 5.77. Trenutno s PB, ista nafta ka?e nekje 5.9 :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.