Skoči na vsebino

Prestavna ročica - menjava?


bojlar

Priporočeno sporočilo

  • 3 leta kasneje...

Si bom kar tole temo sposodil...

Jaz pa i??em za M6 2003 usnjen del in bunkico prestavne ro?ice, v ?rni barvi. To se dobi? namre? videvam samo sive... ?e se ne motim pa ima M3 enako? Govorim zgolj o prvi generaciji, ker v trojkah pa videvam ?rne, in bunkica mi je vsaj na pogled povsem enaka, nisem pa prepri?an za tisti spodnji plasti?en del od usnja, ?e je enak...

 LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bl tema ja ker tudi na ebayu ni neke izbire. Jest bi isto potreboval in sicer v be? barvi, ker se mi je ?e malo olu?ila :/. Najbli?ja izbira je sicer ta vendar je kar draga. Se spla?a pozanimat koliko pride na uradnem servisu :)

http://m.ebay.co.uk/itm/GEAR-STICK-SHIFT-KNOB-MAZDA-3-5-6-323-626-RX-8-PREMACY-MPV-5-SPEED-NEW-LEATHER-/261370607222?nav=SEARCH

Za tisto vre?kico pa poglej malo po avtonetu za kak?no k je karambolirana so na?eloma itq use obranjene :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ubistvu na?el celo nekaj zbitih, s slikami notranjosti in bi mogo?e res dobil bunkico + usnjen del ohranjen kje... ?e pa ?e naslon za roko staknem v ?rni bo pa sploh zmaga. Pol pa fali samo ?e usnjen del pri ro?ni zavori, samo to so ?e druge teme

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kli?em zej na acosmos pa pra?am za ceno za bunkico pa mi prbije 270e hahahaha. Se je kr ze sam zacel smejat in rekel da se mi bolj splaca dat nekam preoblect za 30e. Svasta ej...

?aki zakaj pa misli? to vse menjat ? Ima? ?e use olu?eno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej na avto net ce jo kak diler prodaja, pa pojdi na 'ogled' notranjosti.....

 

Seveda ne pozabi svije v zepu.....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je ?e preverjenih 30?? kje? a ti bo preobla?u tut bunkico? jst nimam olu??en, men gre samo ta cenena siva na ?ivce, pa menjam stvari mal na ?rno, ?e naslon, ro?no, pa tapete mam namen, mogo?e ?e kake plastike ?trihat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja men se je mal olu?ila. Cena ni preverjena, vendar sklepam, ker smo na ?ihtu dal cel stol preoble?t pa je pr?lo 60e. Meni gre tudi be? na ?ivce in bi tudi raj?i imel tisto facelift ?rno vrjanto. Problem je v tem k morm potem vse sede?e zamenjat, vratne tapete, radio, ro?na, naslonjalo za roko, coffe holder in ?e tisto plastiko + vre?ko pri prestavni ro?ici. To je pa to much use skupi. Da bi pa samo neke dolo?ene dele zamenjal s ?rnimi mi pa ni kul, ker se potem tepe s sivo barvo in estetsko izpade grdo. Pa? ?e ?e, da se use v kompletu menja ali pa ni? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Prestavna ročica - menjava?
  • 3 leta kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.