Skoči na vsebino

A kdo pozna tole petko? :-)


SpEkTr

Priporočeno sporočilo

Debata se lepo razvija :-) ja, povsod so plusi in minusi ja. Bo treba razmislit, najprej moram petko pogledat da vidim kako in kaj. ?estka vem da je zakon za vozit. Je pa res da se je treba precej sklanjat, ko dajes otroke ven, not,...

 

A na petko je zajeban kolesa na streho dat? Zaradi vi?ine avta mislim?

 

zato sem kupu prtljaznik za na kljuko :) ampak ti si velik

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Debata se lepo razvija :-) ja, povsod so plusi in minusi ja. Bo treba razmislit, najprej moram petko pogledat da vidim kako in kaj. ?estka vem da je zakon za vozit. Je pa res da se je treba precej sklanjat, ko dajes otroke ven, not,...

 

A na petko je zajeban kolesa na streho dat? Zaradi vi?ine avta mislim?

 

Jaz sem v skoraj 188cm(bos) visok in za pecikle na 5ko dati sem si s pru?ko pomagal! Pa ne toliko zaradi vi?ine ampak je treba to pravilno narediti pa pritrditi vse to. Je kar proces to! Glede sklanjanja je tako da se sklanja? do cca 3jega leta otrokove starosti ker pol sami noter letijo in se na sede? spravijo. Bolj je to iz ?enskega vidika nek problem. Vsaj pri meni je tako bilo. Glede teh gremlinov ki sem jih prej omenjal je tako da sem verjetno naletel na tako "nedeljsko". Pa? tako je pri rabljenih,ne. lp.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ?e moje mnenje. Petko mam sedaj dve leti in ?e malo ( sedaj je v prodajam ker dobim slu?beno vozilo) in sem navdu?en nad avtom. Vozna dinamika vrhunska, podvozje odli?no. Jst mam sicer 1.8 bencinca ampak dela na plin in je vo?nja ugodna. Mo?i je blo zame dovolj. Niti nisem rabu ve?. Drsna vrata so za dru?ino zakon.

 

Problem je pri tretjem potniku zadaj, ker ma bolj malo prostora. 4 se pa peljejo kot kralji!

Servisi ugodni tudi ?e jo servisira? na uradnem, zanesljivost pa itak....sedaj ma avto 190k in dela BP. Na plin ?e 100k kilometrov.

 

Avto je zakon...he he ?e pa ho?e kdo dobro plinsko petico pa naj me kontaktira na ZS....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj.

 

Ja, lepa debata, ni kaj... Tudi jaz bi dodal, da je za bicikle bol? varjanta nosilec za kolesa za na priklop za prikolico...sam tako nesem 4 bicikle na morje, na streho pa trugo...pa jo je te?ko nakladat...hvala bogu, da imam dolge roke... Je pa to avto za 4 odrasle osebe, da se lepo normalno peljejo na dalj?o pot, za kraj?o se jih pa tudi 7 stisne... Poraba je, ?e se po predpisih vozi? med 5 in 6 litrov... ?e ste 4?lanska dru?ina je to zakon avto! Petico vozim 5 let, naredil 2 servisa na COSMOSu, zdaj imam 111000 prevo?enega, kupil sem jo pa z 58000...dela kot urca brez problema, samo akumulator je lani riknu...nobenih problemov z elektriko in bilo kaj...bo pa drugo leto ?la od hi?e...so otroci ?e dost veliki, pa bo ?estica pri?la...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nekaj mi je '?udno'. Ko gledam slike, nikjer v petki ni mre?e zadaj tako kot ima ?estka. Zdej, al to sploh ni opcija, ali pa imajo ampak je povsod podrta? Lastniki?

 

Petka ima mrezo v roloju. Popravite me ampak mislim da je bolj sencnik kot mreza. Sploh se ne spomnim al je blo to v pezoju tuki sem imel pa mrezo ki se vpasa posebej v dno korita...ne spomnim ae

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo zadeva je takale kar se ti?e notranjosti... Ima? na vsaki strani predal?ek plus tako udolbino (kjer so ?arnice pri meni) in v vsak tak predl?ek gre paket velikosti prve pomo?i noter...

 

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

 

Potem ima? zadaj predl?ek nad rezevno gumo kar konkretno velik... Pravtako za drobnarije da se ne vozijo po prtlja?niku naokrog... Se da odpreti tudi ko je zadnja tretja vrsta sede?ev dvignjena ven...

 

Objavljena slika

 

Ima? tukaj slikano stopni?ko ki jo uporabi? pri nalaganju koles... Je v navodilih napisano da je to za ta namen :)

 

Objavljena slikaObjavljena slika

 

Potem so ?e tu razne konfiguracije naslona srednjega sede?a... Je lahko naslon ali pa naslon za roko...

 

Objavljena slikaObjavljena slika

 

Tu se vidi kje je skrit tretji sede? in kje je skrita mre?ica in pokrov mre?ice namesto tretjega sede?a... Lahko ima? eno ali drugo ali pa ni?...

 

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

 

Takole izgleda podrta 2. vrsta da je ?e vedno ravno dno prtlja?nika

 

Objavljena slika

 

In sede? iz tretje vrste...

 

Objavljena slikaObjavljena slika

 

Ter seveda koliko se da pole?ati 2. vrsta za udobje / spanje med vo?njo... Levi je do konca pole?an

 

Objavljena slika

 

 

 

Mislim da pri vseh teh prostor?ih res ne rabi? ?e mre?ice ;) ali pa??? :vskalo::prstgor:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nekaj mi je '?udno'. Ko gledam slike, nikjer v petki ni mre?e zadaj tako kot ima ?estka. Zdej, al to sploh ni opcija, ali pa imajo ampak je povsod podrta? Lastniki?

 

Oj.

 

Moja serijsko nima mre?e...so pa slike super in je razvidna notranjost... ?e delam primerjavo med petico in 626(ki je enaka kot 6), je pri petici o?ji in vi?ji prtlja?nik... ?e so sede?i normalno, je pa petica dosti manj?a... LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj.

 

Moja serijsko nima mre?e...so pa slike super in je razvidna notranjost... ?e delam primerjavo med petico in 626(ki je enaka kot 6), je pri petici o?ji in vi?ji prtlja?nik... ?e so sede?i normalno, je pa petica dosti manj?a... LP

 

 

Nekaj slik "petice" je tudi tukaj >> http://album.mobile.si/showgallery.php?cat=508

 

Mazda 5 TE (2007) >> http://album.mobile.si/showgallery.php?cat=1573

 

Mazda 5 TX Plus (FL 2008) >> http://album.mobile.si/showgallery.php?cat=1738

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala obema za slikovni material. Ja predal?kov je dovolj, gre se pa za to, da ko prtlja?nik napolni?, da ob recimo mo?nej?em zaviranju ne dobi? vsega v glavo. Kako vre?ko, torbo, itd...?e ne ?e zaradi bolj?ega ob?utka, ki ga ta mre?a ponudi. Rolo vidim da je, sem mislil da je ?e potem mre?a ki bi ?la navpi?no gor do strehe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala obema za slikovni material. Ja predal?kov je dovolj, gre se pa za to, da ko prtlja?nik napolni?, da ob recimo mo?nej?em zaviranju ne dobi? vsega v glavo. Kako vre?ko, torbo, itd...?e ne ?e zaradi bolj?ega ob?utka, ki ga ta mre?a ponudi. Rolo vidim da je, sem mislil da je ?e potem mre?a ki bi ?la navpi?no gor do strehe.

 

Ja, saj to sem mislil, da rolo je, mre?e navpi?no pa ne... Pa zadnja vrata imajo dodaten dvig, da se z glavo ne butne?...na 6ki tega ni, pa me kdaj pa kdaj glava zaboli...

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

A ima kdo kake izku?nje z 2.0 bencinarjem v 5ki , al pa 6ki? A je bulletproof motor? :-)

 

Ce nastopa v holywoodskem filmu ima tudi vratne tapete bulletproof...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ima kdo kake izku?nje z 2.0 bencinarjem v 5ki , al pa 6ki? A je bulletproof motor? :-)

 

Ma turbo ?

Ma DPF ?

Ima bakrena tesnila pod ?obami ?

Se ma?i cedilo ?

 

 

 

Ni? od tega nima, zato ne more crknit, ?e zobatega jermena nima(ima verigo), nima pa tud navora. :jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma turbo ?

Ma DPF ?

Ima bakrena tesnila pod ?obami ?

Se ma?i cedilo ?

Ni? od tega nima, zato ne more crknit, ?e zobatega jermena nima(ima verigo), nima pa tud navora. :jezicek:

 

Ima pa nekaj drugega, se da lepo sli?ati k gre tja naprej, naprej ?ez 4000rpm :punk: .
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.