Skoči na vsebino

Nategi po ?tacunah.


Priporočeno sporočilo

Tole je danes iz hofra, Kakovost iz slovenije, spoadaj pa pakirano v enem GmbH.

post-3-1369858597_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 75
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Hja ni nateg... Tole podjetje je raz?irjeno huje kot kuga v starih ?asih... Mamo tut v sloveniji pakirnice ker se je ?e govrilo o takoimenovanem slovenskem doma?em pa pakiranem v XY dr?avi... ?e se ne motim je tole podjetje v bli?ini pivke :)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi v Lidlu ali Eurospinu (mislim) sem videl nekaj podobnega - slovensko poreklo - nek kis, za katerega bi ?el stavit, da ga ?e ni bilo pri nas. Pa neka gren?ica isto.

 

Kako, da jih ne kaznuje in?pekcija? Ali sploh velja kak predpis?

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi v Lidlu ali Eurospinu (mislim) sem videl nekaj podobnega - slovensko poreklo - nek kis, za katerega bi ?el stavit, da ga ?e ni bilo pri nas. Pa neka gren?ica isto.

 

Kako, da jih ne kaznuje in?pekcija? Ali sploh velja kak predpis?

 

Ne razumete....

Hofer in teli imajo svoje pakirnice - polnilnice, in ?e so dobavitelji slovenci, vsi dobavljajo v njihove distribucijske centre in ne v trgovino direktno, od tam se potem pakira, ozna?uje distribuira naprej...

 

Ni logike ampak to je stro?kovno in ?asovno naju?inkovitej?e. S tem lahko slo proizvod najdete v katerikoli fra?izi kjerkoli na svetu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam scana, ampak najve?ji nateg ?para pri mesu, kjer na veliko pi?e:

MESO SLOVENSKIH DOBAVITELJEV :hohoho::hohoho: ....a kdo pa garantira da je meso slovensko...bebci....dobavitelj pa? uvozi iz tujine in to to.

to je tko kot da bi rekel da je Mazda kupljena pri slovenskem dobavitelju (prodajalcu), SLO porekla :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ho?te nateg trgovcev s ?pecerijo je najla?e kr tkole:

 

vse je nateg kar prihaja iz

SPAR, MERCATOR, TU?, HOFER, LIDL, EUROSPIN, pa karkol sem pozabu.

 

totalno nesramni do dobaviteljev,najbolj do kmetov, postavljajo nemogo?e pogoje, pla?at je treba ta bolj?e police jemat nazaj zastonj kar pote?e, za vsak ko se punta? gro?nje da te bojo vrgl iz trgovine, skratka shit. Trgovnia z ?ivili je ena najve?jih mafij sodobnega ?asa, poleg farmacije in seveda ban?no finan?nega sektorja a to je ?e dtuga tema.

 

Podpirajte lokalne kmete v najve?ji mo?ni meri, nisem kmet in nikogar od kmetov ne zagovarjam, sem pa mo?no proti tem konglomeratom, ki se delajo bogove. Prodajalke na minimalcih, razlike med nakupno in prodajno ceno astronomske, trgovine jim pa itak vzdr?ujejo najemniki ki so okoli trgovin najeli poslovne prostore torej imajo ?e to zastonj. Pfuj in pfej. Dobi?ke pa po?re tistih par na vrhu a ne mervi??

 

Nimam scana, ampak najve?ji nateg ?para pri mesu, kjer na veliko pi?e:

MESO SLOVENSKIH DOBAVITELJEV :hohoho::hohoho: ....a kdo pa garantira da je meso slovensko...bebci....dobavitelj pa? uvozi iz tujine in to to.

to je tko kot da bi rekel da je Mazda kupljena pri slovenskem dobavitelju (prodajalcu), SLO porekla :hohoho:

 

sorry ampak ravno to se v avtonetu najbolj poudarja.... :harhar:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam scana, ampak najve?ji nateg ?para pri mesu, kjer na veliko pi?e:

MESO SLOVENSKIH DOBAVITELJEV :hohoho::hohoho: ....a kdo pa garantira da je meso slovensko...bebci....dobavitelj pa? uvozi iz tujine in to to.

to je tko kot da bi rekel da je Mazda kupljena pri slovenskem dobavitelju (prodajalcu), SLO porekla :hohoho:

 

Obstaja HACCP, kjer je lepo zapisano vse o posameznem ?ivilu; od kje izvira, kdo je dobavitelj, kje je bilo klano, pakirano, pri kak?ni temperaturi je bilo dostavljeno oz. preva?ano, kako sprejeto (vpis temperature in stanja mesa in drugih sve?ih ?ivil) in vsako meso mora vsebovati deklaracijo, katero in?pektorji ob vsakem pregledu obvezno preverijo.Neskladja se strogo kaznujejo.V vsakem trenutku je mo?no preveriti oz. izvedeti poreklo mesa. To velja za Spar,kjer so pravila avstrijska in ne slovenijastanska. Za ostale diskonte in soseda ne vem, kako oz. ?e kaj to mu?kajo. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstaja HACCP, kjer je lepo zapisano vse o posameznem ?ivilu; od kje izvira, kdo je dobavitelj, kje je bilo klano, pakirano, pri kak?ni temperaturi je bilo dostavljeno oz. preva?ano, kako sprejeto (vpis temperature in stanja mesa in drugih sve?ih ?ivil) in vsako meso mora vsebovati deklaracijo, katero in?pektorji ob vsakem pregledu obvezno preverijo.Neskladja se strogo kaznujejo.V vsakem trenutku je mo?no preveriti oz. izvedeti poreklo mesa. To velja za Spar,kjer so pravila avstrijska in ne slovenijastanska. Za ostale diskonte in soseda ne vem, kako oz. ?e kaj to mu?kajo. ;)

 

 

Prosim te! HACCP res obstaja in ga in?pektorji preverjajo pri nas, pri majhnih ribah! Ko pa ti po vsej sili v trgovini poskusijo podturit ?e ?rno meso, tam pa nih?e ne preverja HACCP sistema. Da ne omenjam kaj vse zmeljejo za mleto meso... Potem pa ?e razli?na olja, mleko in druge stvari, katere po izteku roka samo prepakirajo... ?e se vrnem nazaj na meso... V trgovinah prodajajo tudi po 8 let staro meso z napisom "sve?e". Uva?ajo vso svinjarijo iz cele EU, na?e dobre stvari, ki jih kmetom pokradejo za provizori?en denar pa izva?ajo kot I. Klaso v nem?ijo in ostale oh in sploh dr?ave. K nam pa vozijo pomije, katere nam prodajo po vrhunski ceni! Sramota za dr?avo, ki zastruplja dr?avljane! Pfuj bodi SLO in SLO voditelje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je vsaki? mesar v ?paru in Mercatorju (v Leclercu ne), ko sem mu povedal da naj mi da fa?iranga ampak jest re?em: naj mi kar odre?e tisti kos govejega in svinjskega stegna katerega poka?em, ne pa tisto brozgo katero imajo namleto...?e na videz pride druga?na me?anica, sicer seveda malo dra?je ampak ?e vedno bolje kot tisti ?e zmleti "ostanki".

 

Druga?e pa sej nisem ni? omenjal HAACP ipd. Sej v reklamah se niso ni? zlagali, ampak hitro zavede potro?nika. ?e pi?e na veliko da je meso slovenskih dobaviteljev, jih 9/10 takoj pomisli da je tudi meso slo. porekla, ampak s tak?no reklamo tega ne pravijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaka sodobna reklama zavaja kupce. Tudi tiste zavajajo, ki imajo potem do 10 vrstic drobnega tiska. Sem pred leti videl v ?parovem reklamnem letaku LCD TV Philips. Tam so ponujali to?no tak model, kot smo ga ?e imeli pri hi?i, z digitalnim tunerjem,... Finta je bila, da je bil ve? kot polovico cenej?i od takrat na?ega... Ker je bilo nekaj narobe z drugim televizorjem sem seveda ?el se gu?vat, da bi enega kupil, ker je bil prakti?no zastonj, nekje 350 EUR je bila cena, ?e se dobro spomnim. Televizor pa je bil 107cm z vso takratno opremo. Ko pa pridem v trgovini do televizorja pa imajo zraven listek, da nima digitalnega tunerja, ni full hd, ampak je hd ready,... bla, bla, bla... Sem se obrnil in ?el.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se u bistvu dogaja z mesom v sloveniji? Slovenske zive zivali kupijo avstrijci, meso pa se uvaza nazaj v slivenijo... res, da ni logicno, ampak tak je...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Reply na pri post : Kot jaz vem, so Studenci v Sloveniji, omre?na 8322, kot pi?e na dekleraciji :) ?e nimam prav, naj me kdo prosim popravi :)

 

 

8322 je po?tna ?tevilka kraja Stopi?e ... :D

 

Objavljena slika

 

Studenec ima po?tno ?tevilko 8293

 

Objavljena slika

 

Studenci pa je ocitno predel Maribora ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pack with 9 lines, we are a strong partner and can meet any customer in the shortest possible time.

 

Whether foodtainer, carrier bags, Layaway - we will pack according to customers' specifications with the utmost care and protection.

 

A modern computer-assisted traceability system ensures that each batch of product is traceable back to the producer.

 

Kot sem rekel, slo dobavitelj, oni pa imajo kapaciteto pakirati in dostavljati za Hofer, jaz ne vidim natega, razen ?e res niso slo jagode - na? jagodar iz Smlednika sigurno ne more tega sam delati, nima nikakr?nih strojev, samo ob cesti prodaja.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole so dana?nji izdelki iz Eurospina, jih ne gledam, ker sem reden kupec in vem da je dobro, sem pa pogledal zaradi tele teme, in vidim da imajo zelo dobro v detajle specificirano KDO dela , KDO pakira, KDO prodaja - za meso celo celi podatki od krave do hladilnika, pa ne zdaj da bi zagovarjal svoj nakup ampak ve?krat se vse v isti ko? me?e pa brez preverjanja.

 

O?itno ima Espin svoje polnilnice + slovenske direktne dobavitelje (ne slovence v njihovi preobleki)

 

https://www.dropbox.com/s/yajoxhnc1ynbykg/2...9.09.jpg?v=0mcn

 

https://www.dropbox.com/s/vaoudi2ri7tqnfh/2...9.57.jpg?v=0mcn

 

https://www.dropbox.com/s/a6qozuyw1aqf407/2...3.30.jpg?v=0mcn

 

https://www.dropbox.com/s/effg4cp12fsx5rg/2...3.52.jpg?v=0mcn

 

https://www.dropbox.com/s/laojubgry6prsnc/2...8.38.jpg?v=0mcn

 

P.S. Mre?na pe?enka bo porabljena na rok, ker je noro dobra in okusna :punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eurospin druga?e ni tolk ?voh, sploh glede na to kako simpl postavijo vse trgovino....v SLO jim kar lepo raste tr?ni dele?, v ITA so tudi mo?ni...

 

jaz sem bil ?ist proti, pa me je mati enkrat prosila za pomo? pri nabavi, pa sem ?e itak zase kupil, in od takrat v velike nabave samo tja hodiva, pa veliko ceneje je, poln vozi?ek res vsega nikoli ni 100?.

 

No samo na za?etku ne bi tam nikoli mesa in sadja kupoval, je blo res porazno, z leti so pa tudi to zelo zelo po?timal.

 

Ima? pa seveda ?e vedno tiste stvari za 1? pa plastike kok ?e? vmes...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eurospin druga?e ni tolk ?voh, sploh glede na to kako simpl postavijo vse trgovino....v SLO jim kar lepo raste tr?ni dele?, v ITA so tudi mo?ni...

 

V Eurospin v Italiji hodijo na?i ljudje in morti di fame (reve?i kot smo mi).Druga?e "normalnih "italijanov tam ne bo? na?el.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, eurospin se mi zdi, da je trgovina z najbolj?o robo, kar v SLO si upam trditi... Ko vstopim v trgovino in je npr v trgovini grozdje ali breskve.. ?e od vhoda vse di?i po sve?em grozdju ali breskvah.. Isto po zelenjevi, npr po poru, ?ebuli,... Tega v sparu in podobnih trgovinah ne zasledi?/zavoha?. Za povrh pa je vse okusno, kot ?e bi zraslo na vrtu... V ?paru in tu?u pa je vse vodeno, brez okusa, v najslab?em primeru pa te ?e spravi njihovo sadje de?urat skozi no? (na wc ?koljko, ?e smo konkretni).. Kje je tukaj in?pekcija??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, eurospin se mi zdi, da je trgovina z najbolj?o robo, kar v SLO si upam trditi...

 

Ja seveda, lepo te prosim - tole je tipi?na low budget ?tacuna s prav tako robo. K da bi v skladi??e zataval - me moja na vsake toliko naheca, da kupiva ene pocen (k v resnici niti niso tolk) mokre rob?ke in to je tud vse kar tam kupim. Sploh je pa italijanska roba "znana" po in?pekcijskem nadzoru oziroma manjku le tega - na?i pridelovalci morajo skoz bistveno stro?je teste in ?e manj masovno proizvodnjo imajo tko, da je ?e tukaj te?ko dose?i tako nizke cene.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja seveda, lepo te prosim - tole je tipi?na low budget ?tacuna s prav tako robo. K da bi v skladi??e zataval - me moja na vsake toliko naheca, da kupiva ene pocen (k v resnici niti niso tolk) mokre rob?ke in to je tud vse kar tam kupim. Sploh je pa italijanska roba "znana" po in?pekcijskem nadzoru oziroma manjku le tega - na?i pridelovalci morajo skoz bistveno stro?je teste in ?e manj masovno proizvodnjo imajo tko, da je ?e tukaj te?ko dose?i tako nizke cene.

 

Ravno Zaradi takih misljenj je Spin neupraviceno na slabem glasu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.