Skoči na vsebino

Pepsi cola 1.5 l; minus 50%


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Jaz sem pa ?e na slab?em, ker sem kar lepo odvisnik od energijskih pija? in se jih po?asi odvajam. Te so verjetno ?e ve?ji klinac za zdravje kakor :pepsi:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nekaj ?asa prakticiram, da si doma naredim blago me?anico "malinov?ka" in potem imam cel liter za 8 ur ?ihta ?ist dost.

Pepsi in podobno je pa mal za pocrklat :)

 

Enako...pa ?e un od mercatorja brez sladkorja. Sicer ne vem kok je res to brez sladkorja ampak je dober, pa za velik cajta je ;) Ubistvu kar poceni...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enako...pa ?e un od mercatorja brez sladkorja. Sicer ne vem kok je res to brez sladkorja ampak je dober, pa za velik cajta je ;) Ubistvu kar poceni...

 

tist, ko pi?e brez sladkorja je u bistvu ?e slab?, ker je nafilan s sladili ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo ap kar na vodi, ta mala2 sta se lepo navadila, doma v ?oli, na morju

 

No ko gremo na kavo si ob?asno za?elita cedevite - zanimivo prej kot ?rnega mamila, ker je tako fajn tisto vre?ko stresti v vodo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

No, ?e mogo?e koga zanima, imajo v Petrol bencinskih servisih  :pepsi: po ceni 1? za plastenko liter in pol. Verjetno ta cena velja ob predlo?itvi kartice Petrol klub.  :rulam:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Eh, en cajt nisem pil teh sladkih ter energijskih pija?, pol pa v?eri vidim v Hofru 2L plastenko  :pepsi: za 99 centov, no in zdele jo ?e veselo srkam.  :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje je to en sam cuker oz. cuker na kvadrat, tako da h?erki tega niti ne dovolim pit, Cockta je verjetno malo manj kemije noter in ji jo v?asih kupim, teh dveh pa ne. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje je to en sam cuker oz. cuker na kvadrat, tako da h?erki tega niti ne dovolim pit, Cockta je verjetno malo manj kemije noter in ji jo v?asih kupim, teh dveh pa ne. 

Enako. ?eprav za kak?en rojstni dan se pregre?imo in je cola na mizi.Sem pa sli?al, da je vsaj navaden cuker v coca coli in ne tej novodobni nadomestki cukra, ki so ?iva kemija in so bili pred leti ?e prepovedani v prehrambeni industriji.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.