Skoči na vsebino

TIRALICE


Slivka

Priporočeno sporočilo

No, to, da i??em Bossa, da ga vr?em v brezno, ni ni? novega...

 

Pa? pa, poleg Bossa, i??em ?e Schurda. Sem mu poslal zasebno sporo?ilo, pa ni nobenega odgovora. Ga mogo?e kdo najde? In lahko ga potola?ite, ni se mu treba bat, da ga z lopato. Le neko srajco so mi prinesli gasilci, pa je baje njegova.

 

Lopata je pa ?e vedno rezervirana za nekoga drugega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, to, da i??em Bossa, da ga vr?em v brezno, ni ni? novega...

 

Pa? pa, poleg Bossa, i??em ?e Schurda. Sem mu poslal zasebno sporo?ilo, pa ni nobenega odgovora. Ga mogo?e kdo najde? In lahko ga potola?ite, ni se mu treba bat, da ga z lopato. Le neko srajco so mi prinesli gasilci, pa je baje njegova.

 

Lopata je pa ?e vedno rezervirana za nekoga drugega...

 

Evo me. Srajca mi je premajhna in sva se z Lumpijem zmenila, da mi zamenja, ko bo prilika. Za ve?jo.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo me. Srajca mi je premajhna in sva se z Lumpijem zmenila, da mi zamenja, ko bo prilika. Za ve?jo.

 

preve? si pojedu he he he

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...
  • 2 leti kasneje...

Spet jaz nekaj i??em...

 

In spet la?je najdem na?rt bombe kot pa kaj uporabnega...

 

Je mogo?e na forumu med Mazda?i kdo, ki bi pomagal pri na?rtovanju in konstruiranju nosilca. Rad bi zra?unal statiko nosilca, ki je na eni strani vpet, na "sredini" podprt z hidravli?nim cilindrom, na drugem delu pa obremenjen z bremenom. Gre se za kvadratne cevi EN10305-5 dimenzij:

40x60x4

60x60x4

80x60x4

100x60x4

120x60x4

140x60x4

100x100x4

 

Nikjer ne najdem nobenih podatkov, ki jih potrebujem za izra?un, kako mo?ne cevi moram uporabit, da bo zdr?ala dolo?eno silo (obremenitev).

 

?e pa je kdo, ki se poklicno s tem ukvarja in bi (za kak?no pivo) vrgel stvari skozi ra?unalnik, bi mi pa tudi prav pri?lo, da ne pe?a?im skozi vse te cifre... ?e 19 let se s tem ne ukvarjam, pa sem na tem podro?ju ?e "malo" zarjavel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet jaz nekoga i??em. O?itno mi je to pri?lo ?e v navado...

 

Torej: na pogonski agregat bi montiral eno hidravli?no ?rpalko. Enostavno bi eno od jermenic zamenjal z dvojno in tako dobil "odgon" za nov jermen in novo jermenico. Ki bi mi poganjala hidravli?no ?rpalko. Ker pa te ?rpalke ne bi ves ?as uporabljal, bi rad vmes montiral sklopko, da bi jermenico s ?rpalko povezal samo, kadar bi to potreboval. Pa sem vpra?al na Rosi-teh in pride taka sklopka 299?. Pri taki ceni se mi ne spla?a karkoli takega ?arati, ker za 360? dobim ?rpalko z bencinskim pogonskim agregatom. Pa preva?am ?e en motor s seboj, ki ga za?enem samo, kadar ga potrebujem.

 

Zato me zanima, ?e ima kdo kak?no cenej?o varianto podobne sklopke, da ne bom ves ?as jermen natikal in snemal... ?e pa ?e ni druge mo?nosti, pa vsaj kak?no pripravo za enostavnej?e natikanje in snemanje jermena...

 

?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet jaz nekoga i??em. O?itno mi je to pri?lo ?e v navado...

 

Torej: na pogonski agregat bi montiral eno hidravli?no ?rpalko. Enostavno bi eno od jermenic zamenjal z dvojno in tako dobil "odgon" za nov jermen in novo jermenico. Ki bi mi poganjala hidravli?no ?rpalko. Ker pa te ?rpalke ne bi ves ?as uporabljal, bi rad vmes montiral sklopko, da bi jermenico s ?rpalko povezal samo, kadar bi to potreboval. Pa sem vpra?al na Rosi-teh in pride taka sklopka 299?. Pri taki ceni se mi ne spla?a karkoli takega ?arati, ker za 360? dobim ?rpalko z bencinskim pogonskim agregatom. Pa preva?am ?e en motor s seboj, ki ga za?enem samo, kadar ga potrebujem.

 

Zato me zanima, ?e ima kdo kak?no cenej?o varianto podobne sklopke, da ne bom ves ?as jermen natikal in snemal... ?e pa ?e ni druge mo?nosti, pa vsaj kak?no pripravo za enostavnej?e natikanje in snemanje jermena...

 

?

a bi blo mo?no uporabt elektromagnetno sklopko pa magnet z klima kompresorja od avta ... nism se ?ist v temo poglobu sam tole mi je zdele prvo na pamet pr?lo

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

A bi lahko kak?en Kamni?an prismo?il na posko??

 

I??em klju?avni?arstvo Kuret Iztok.

Na?el sem tudi naslov: ulica Matije Blejca 9, 1241 KAMNIK

Na?el sem tudi dav?no: 44407629

Na?el sem tudi TRR: SI56-0231-2001-9360-239

Na?el sem celo mati?no ?tevilko podjetja: 5871317000

 

 

Nikjer pa ne najdem obstoje?e telefonske ?tevilke :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: ...

 

 

A je komu poznana? Ker jaz je ne najdem... sramezljiv

 

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bi lahko kak?en Kamni?an prismo?il na posko??

 

I??em klju?avni?arstvo Kuret Iztok.

Na?el sem tudi naslov: ulica Matije Blejca 9, 1241 KAMNIK

Na?el sem tudi dav?no: 44407629

Na?el sem tudi TRR: SI56-0231-2001-9360-239

Na?el sem celo mati?no ?tevilko podjetja: 5871317000

 

 

Nikjer pa ne najdem obstoje?e telefonske ?tevilke :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: ...

 

 

A je komu poznana? Ker jaz je ne najdem... sramezljiv

 

Hvala.

Na spletni strani ima objavljene ;) >> http://www.kuret.si

 

Telefon: 01 839 50 60

Mobitel: 051 646 216

 

post-10-0-62524300-1477318299_thumb.png

 

Pa na strani mazdaklub.si so tudi objavljene stevilke  >> http://www.mazdaklub.si/2012/08/kljucavnicarstvo-iztok-kuret/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.