Skoči na vsebino

Dober klepar, za ugodno ceno?


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni Mazda?i!

 

Seveda ne gre za mojo (na sre?o ?e nimam nobene rje na avtu, ker je sicer ?udno), pa? pa za kolegi?ino leto starej?o Mazdo6.

 

Ker je predolgo odla?ala s sanacijo zadnjih blatnikov, je sedaj mogo? le ?e izrez in monta?a novih. Material ji bom predlagal naj kupi pri Silux-u, kjer imate na?i ?lani ?e zajeten popust. :D

 

Potem pa bo potrebno najti dobrega in ne zlatarsko dragega mojstra, ki bo to zamenjal. Kasneje dobrih avtoli?arjev pa imamo kar precej na izbiro. :party0035:

 

V tem smislu vas napro?am, da v tej temi napi?ete katerega AVTOKLEPARJA priporo?ate, da imate ?e izku?nje z njim in ste bili z njim seveda zadovoljni (tako z delom kot ? cekini, ki ste mu jih izro?ili za opravljeno delo). Idealno bi bilo iz regije 03 ali 01, ?e je res nek ekstra maher, lahko tudi od drugod.

 

Za morebitne uporabne informacije se vam vnaprej zahvaljujem (tudi v imenu Mazda kolegice). :notworth:

 

Imejte fajn dan!

 

Borut

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz 05 je klepar, ki je sicer cenovno zelo ugoden in strokovno neopore?en, a ima kar ?akalno vrsto. Tudi kak?en mesec. ?e popravilo lahko ?aka toliko ?asa (?e nima? pred vrati tehni?nega pregleda...), se ti spla?a. Moral bi pa pogledat, ?e ni mogo?e tudi ponudnik ugodnosti za ?lane Mazda kluba. Saj sem ti dal njegov naslov, pa ne vem, ?e si se kaj dogovoril. No, resnici na ljubo je ?e tako poceni, da bi s kak?nim popustom bil ?e skoraj zastonj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da se jaz malo hijackam , imam obutana zadnja desna vrata ..pa me firbc kje v verdu imate tole zadevo , ker mi ni predale? pa bi ?el smao ven potegnt ..?e ve kako dobro idejo , sem sicer poskusil ?e sam , vendar je stvar direktno za oja?itvijo in ne pridem zraven tudi ?e snamem tapeto z notranje strani ipd..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Par let nazaj mi je zamenjal blatnike pri Astri. Blo je ku novo in to modra metalna barva, ki je ja ob?utljiva. Za vse sem dal 200?, traja pa res par dni, da vse nardi. Priporo?am ?im prej, dokler je ?e toplo. Samo je pa res, da mi je napra?il avto, da sem dal potem ?e 50? za globinsko ?i??enje.

 

Vinko Perger, AVITA, Preserje, pri ribnikih, kjer je bil 2 leti nazaj Mazda Piknik.

 

https://plus.google.com/1147138820471625245...gl=si&hl=sl

 

031 668 261

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ker je nastopil zadnji ?as za tale kleparsko li?arski podvig, sem se odlo?il, da bom vzel kar pri Silux-u in izkoristil ?e na? ?lanski popust (15%), pa ?e tako se mi zdi precej ugodno vse skupaj;

 

http://www.silux.si/izdelki/karoserija?car=524226&page=1

 

V nadaljevanju jo bom seveda napotil ?e na Tri krone d.o.o., da bo njena 6-ka ostala lepa tudi po tej zimi. :cheers::D

 

http://www.tri-krone.si/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Odlo?ila se je, da po?aka do pomladi, pa naj zacveti ?e kar misli na mazdi. :D

 

Podobno situacijo ima na? kolega z vzdevkom LEPI na tem forumu, ki mu je Deeyan uredil odli?no opcijo za tole sanirat. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Pozdrav, tudi sam iscem ugodnega in solidnega kleparja ter nato tudi licarja. V roku meseca imam plan porihtat rjo na zadnjih blatnikih-levega je ze kar nacela tako da bo treba kupit delni bok, na desni strani pa bo dovolj licar. Za zrihtat imam tudi zadnji odbijac in je najbolje vse naenkrat da imam potem mir. Kaj priporocate v LJ, Ivancni gorici, Grosuplju oz nekje v tem okolisu. Avto je 1. generacije mazde 6 tako da mi ni cilj popolnost, super pa bi bilo da bi imel mir z rjo. Iscem neko solidno razmerje med kvaliteto in ceno, ja raje dam manj kot vec :)  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki ?aki. 50? ti bo uzeu za vdrtino na vratih pa odrezu ti bo stran obrobe pa nove na?vasal?

samo eno obrobo, desno zadaj, pa vdrtino na zadnih vratih mi bo poklepov ja. nimam neke blazne ?kode ubistvu, pa popoldne mi bo pofu?u ane. S tem da sm 14 dni ?aku na vrsto...

Za li?arja pa ?e nism neki blazno raziskoval, 100-200? predvidevam

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dober licar ni pocen......ce gledate tako potem iscote najcenejsega...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam za porihtat cel zadnjo odbijac, kar itak krije povzrociteljeva zavarovalnica (50 eur moram dopla?at ker je bil odbija? ?e pred tem butnen...) zraven pa imam:

 

rezanje levega blatnika oz boka in menjava z novim, desni blatnik samo rja in majhna udrtina zraven odbijaca (cca. 3 cm) ter na vseh teh mestih porihtat rjo. Ra?unam da mora biti vse skupaj pod 400-500eur.. Imam se eno prasko na vratih cca. 7 cm vendar ni nuja. Nimam pojma h komu naj peljem, tako da bom prvo pofotkal in posiljal okoli maile ter se na to odlo?il. ?e ma kdo kak?en kontakt se priporo?am

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

100 do 200 zakaj ? Da ti obrobo pa vdrtino pobarva ?

komplet desn bok... pa ?e kako pikico sem pa tja kje... tko mi je reku en in edini pri katerem sem sploh spra?eval... sam pomojem bom kr prek tega kleparja enmu dal, ker me je ?e spra?eval, ?e sem se ?e kej menu...

 

Robz... ?e si z grosuplja oz. tm nek, najbol, da se prpele? do ?koflce, sej ti je en plunk stran, pa mu direkt poka?e? pa ti bo povedu okvirno ceno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu imamo enega dobrega in poceni. Edina napaka pri njem je ?akalna vrsta. Pa ne zato, ker bi delal po?asi. Kar je pa tudi svojevrsten podatek...

 

?e te zanima, se zapeljem do njega, pa ga povpra?am. in ?e bi bila ?e kak?na fotografija, tudi ne bi ?kodilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.