Skoči na vsebino

Kapitalni cepec


mazda6ska

Priporočeno sporočilo

Jaz bi pa samo vpra?al, ali je slu?ajno na tem forumu v?lanjen tudi lastnik bele mazde 323F (se mi zdi) z registrsko tablico GO CERAR?

 

V petek, 30. avgusta popoldan, enkrat zve?er, si po vzhodni ljubljanski obvoznici pridrvel po levem pasu s hitrostjo 110 + X (jaz sem ?el 110, ti pa X hitreje, po moji oceni med 160 in 180 km/h), pred menoj je bila kolona na obeh pasovih (mimo izvoza Zalog), prehiteti si sku?al po desni, a je bil tik pred mano na desnem pasu nek avto, komaj si se izognil trku z njim, avto ti je razmetavalo ?ez oba pasova, da si se vrinil pred mene in potem naprej izsiljeval avtomobile diagonalno od levega do odstavnega pasu in nazaj.

 

V mestu sem videl, da si svoje podvige snemal s kamero, pritrjeno na vetrobran, po moji oceni si star nekje med 18 in 25 let (lahko se seveda tudi motim). Zapeljal si v Trnovo in tam potem nekam levo, proti Vi?u.

 

Avto ti je pri vo?nji proti centru kr neki metal vn ?rne oblake. S kolegom sva upala, da ti bo zaribal.

 

Rad bi ti seveda le prijazno sporo?il, da cesta ni dirkali??e in ni kaskaderski poligon.

 

Enkrat se ti morda ne bo iz?lo ... da ne bo? povzro?il po?kodb ali smrti komu. No, tudi to, da normalnim voznikom dviguje? pritisk z neobvladovanjem svojega vozila, predvsem pa hormonov, je odve? in nepotrebno.

 

Naj te kdaj sre?a pamet in upam, da ne bo preve? bolelo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jaz bi pa samo vpra?al, ali je slu?ajno na tem forumu v?lanjen tudi lastnik bele mazde 323F (se mi zdi) z registrsko tablico GO CERAR?

 

V petek, 30. avgusta popoldan, enkrat zve?er, si po vzhodni ljubljanski obvoznici pridrvel po levem pasu s hitrostjo 110 + X (jaz sem ?el 110, ti pa X hitreje, po moji oceni med 160 in 180 km/h), pred menoj je bila kolona na obeh pasovih (mimo izvoza Zalog), prehiteti si sku?al po desni, a je bil tik pred mano na desnem pasu nek avto, komaj si se izognil trku z njim, avto ti je razmetavalo ?ez oba pasova, da si se vrinil pred mene in potem naprej izsiljeval avtomobile diagonalno od levega do odstavnega pasu in nazaj.

 

V mestu sem videl, da si svoje podvige snemal s kamero, pritrjeno na vetrobran, po moji oceni si star nekje med 18 in 25 let (lahko se seveda tudi motim). Zapeljal si v Trnovo in tam potem nekam levo, proti Vi?u.

 

Avto ti je pri vo?nji proti centru kr neki metal vn ?rne oblake. S kolegom sva upala, da ti bo zaribal.

 

Rad bi ti seveda le prijazno sporo?il, da cesta ni dirkali??e in ni kaskaderski poligon.

 

Enkrat se ti morda ne bo iz?lo ... da ne bo? povzro?il po?kodb ali smrti komu. No, tudi to, da normalnim voznikom dviguje? pritisk z neobvladovanjem svojega vozila, predvsem pa hormonov, je odve? in nepotrebno.

 

Naj te kdaj sre?a pamet in upam, da ne bo preve? bolelo.

 

?zmeden? , jap dirka?ev ne manjka!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi pa samo vpra?al, ali je slu?ajno na tem forumu v?lanjen tudi lastnik bele mazde 323F (se mi zdi) z registrsko tablico GO CERAR?

 

ce napises pod search cerar pol dobis tole

http://www.mazda-si.net/index.php?act=Sear...hlite=%2Bcerar*

 

ne vem, ce se se da poklicat policije pa ga prijavt...jaz ga sem tud parkrat videl okoli btcja s wannabe racer voznjami...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.mazda-si.net/index.php?s=&s...st&p=295837

 

Google vse najde, lepa reklama potem za znamko, klub, forum...

Obleka vcasih naredi cloveka... Po drugi strani pa se tudi obtozuje lahko iz osebnih zamer, se posebej iz cestnih obracunov.

 

Umirite se, otroci so na cesti, in z njimi policisti za neverjetnih 2 dni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, jaz ne obto?ujem, nisem ni? tekmoval z njim, le butasto se mi zdi. In se mi zdi smiselno, da takim modelom nekdo razlo?i, da se takih neumnosti na cesti ne po?ne. Enkrat mu bo na tej stari rajngli nekaj spustilo, morda bremze, ali pa kak preobremenjen le?aj ... in pol bo jok in stok.

 

Glede "reklame za znamko" - mah, kolk ljudi pa prepozna mazdo 323f na cesti ;-) ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, jaz ne obto?ujem, nisem ni? tekmoval z njim, le butasto se mi zdi. In se mi zdi smiselno, da takim modelom nekdo razlo?i, da se takih neumnosti na cesti ne po?ne. Enkrat mu bo na tej stari rajngli nekaj spustilo, morda bremze, ali pa kak preobremenjen le?aj ... in pol bo jok in stok.

 

Glede "reklame za znamko" - mah, kolk ljudi pa prepozna mazdo 323f na cesti ;-) ...

 

You'd be surprised....se posebej ce tako na veliko pise MAZDA na vseh straneh
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jooj pa kaj pol ?e je, pa? tako se zgodilo in mu razmetavalo avo sem pa tja,kok BMW-jev me?e ukol,ali hond,da ne govorim audijih! NE zagovarjam in NE podpiram takega po?etja. Vsi imamo kak dan ko nas dr?i da ga ?gemo,in vsi vemo da ni edini tak primer ki to po?nejo po cestah,(da ne govorim drugih znamk avtomobilov). Pa vrjetno v svoji preteklosti ste /smo se tud ?e sre?ali s tako situacijo ko je ?lo na mm a ne?

Koliko voznikov bomo ?e prekleli,in kolikokrat nas bodo prekleli ko bomo kdaj izvedli kak manever (?e ?e mu pade? v mrtvi kot,je lahko zaplet)

 

Zdi se mi pa lepo in prav da se mu pove na lep na?in da naj bo pazljiv-?eprav vem da to poslu?a NONSTOP ampak bo moral sam pridt do tega ,da je tako po?etje hudo narobe na lep ali grd na?in! Kazensko ali nekazensko! To je pa? odra??anje,samo upa? lahko da se bo izteklo karseda dobro za vse :) Torej pri?akuje? opravi?ilo od njega ?e sem zastopil

 

Najbolje pa je da se odpre tema SRAMOTILNI STEBER in se tam ?infa voznike ki po?nejo take stvari ;)

:jezicek::jezicek::jezicek: me zanima kolikokrat bo? videl mazdo:)

 

drga? pa 323F vsak pozna :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah dejte no,bo tale mo?akar vzel tole na znanje in upam da se bo skuliral ....malo :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e se bo :P ?e ne bi jzt avta barval, bi imel ?e vedno barvo njegovega avtomobila na svoji rumenki :D

 

Druga? pa ja, kot si dejal. Milijon je takih situacij. V?eraj so mene skoraj zrinili s ceste, hvala bogu je bil zraven makadam, in me je tam obrnilo okrog. Pa?, tip je priletel iz nasprotne smeri ?e ?ez polovico mojega pasu...Pa lej, danes sem ?e vse pozabil :hohoho:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej pri?akuje? opravi?ilo od njega ?e sem zastopil

 

Ma kak?no opravi?ilo neki ... na pikniku ga damo ?ez koleno pa po riti, da bo vedel za drugi? :hudicek:

 

Je pa takole, da pr tolk dreka?ih, ki se svaljkajo po cestah tud mene mika da bi v?asih malo odslalomiral mimo, ker jih je v ve?ini primerov ve? na prehitevalnem kot na voznem pasu (temu bi lahko rekli ?e sistematsko kr?enje predpisov), a se nekako zadr?im - pa? leta in izku?nje zabremzajo instiktivno ?eljo - Lumpi se bo pa moral ?e nau?iti tole brzdat pa upam, da ne na trdi na?in.

 

 

Uff.. ?e dobro da je LojZi za vedno odpotoval v zdravili??e, ker to bi bila spet tema zanj in njegove nasvete v stilu "mame Manke".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolje pa je da se odpre tema SRAMOTILNI STEBER in se tam ?infa voznike ki po?nejo take stvari ;)

To ima BMW forum, bedaki na cestah, fajna zadeva baje. Jaz sem prepri?an, da glede na to, da ima na avtu klubske nalepke in custom tablico, tega ne bo ve? po?el.

 

Sicer pa eni bi rekli only god can judge him! Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Srebrna Mazda 6 karavan, lastni?kih tablic LJ-CIGI

 

Se v naprej opravi?uje vsem mirno voze?im na levem prehitevalnem pasu, za prehitevanje z mirno vo?njo 110-120 po desnem voznem pasu slovenskih avtocest

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej pa ?e pretirava? ... brezupni primerki?!?!?

 

Da. Zaverovan vase, poln hormonov, z avtom, ki zmore ve? od njegovega voznika.

Preobrat se zgodi ?ele, ko bo nekaj narobe - pa morda samo en incident celo ne bo zadostoval.

 

 

Kar sem ?elel povedati, sem povedal.

 

LP vsem, tudi Lumpiju

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.