Skoči na vsebino

Kapitalni cepec


mazda6ska

Priporočeno sporočilo

dobra reklama za mazda klub ni kaj :punk:

 

Ah Labi no... tud ti si svoje ?ase prehiteval po desni pa po odstavnem pasu... pa ne da si pozabil :hudicek: Rekordov v hitrostni vo?nji do Pri?tine pa sploh ne bi omenjali.

 

Mislim, da mamo klele verjetno vsi kak?no slabo potezo in trenutek slabosti. Ne odobravam takega po?etja, vem, pa da ni nih?e brezmade?en vklju?no z mano ne.

 

Pa to ni opravi?evanje Lumpija, ki je ?e do?ivel trenutek sramote, ko se o njemu pi?e po forumu na tak na?in... Je pa v?asih tako, da napake nekoga drugega vidimo v veliko huj?i lu?i kot dejansko so...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ah Labi no... tud ti si svoje ?ase prehiteval po desni pa po odstavnem pasu... pa ne da si pozabil :hudicek: Rekordov v hitrostni vo?nji do Pri?tine pa sploh ne bi omenjali.

 

Mislim, da mamo klele verjetno vsi kak?no slabo potezo in trenutek slabosti. Ne odobravam takega po?etja, vem, pa da ni nih?e brezmade?en vklju?no z mano ne.

 

Pa to ni opravi?evanje Lumpija, ki je ?e do?ivel trenutek sramote, ko se o njemu pi?e po forumu na tak na?in... Je pa v?asih tako, da napake nekoga drugega vidimo v veliko huj?i lu?i kot dejansko so...

 

To pa je tudi res. sramezljiv
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima kako bi izpadlo, ?e bil namesto bele 323F kak BMW/Audi/Honda? Samo v razmislek.

 

popravek

 

Me zanima kako bi izpadlo, ?e bil namesto bele 323F kak ?rn BMW/Audi/ srebrna Honda? Samo v razmislek.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima kako bi izpadlo, ?e bil namesto bele 323F kak BMW/Audi/Honda? Samo v razmislek.

 

V tem primeru jaz ne bi reagiral, ker nisem ?lan BMW/Audi/Honda kluba, pa? pa Mazda kluba.

 

Foruma?i bi bili pa morda za kan?ek bolj ostri, ?e bi ?lo za kritiko voznika avta neke druge znamke.

 

No, nevarnost na cesti bi bila enaka.

 

Dajte si dopovedat, da je smrt ali fizi?na po?kodba ?loveka na cesti zaradi obisti nekega udele?enca nekaj najbolj neumnega, kar se lahko ?loveku v lajfu zgodi. ?e tako je dosti drugih neumnosti.

 

Kdor je pa car volana, naj se gre dokazovat na pisto.

Tam hitrostne omejitve ne veljajo, ni cestnih predpisov, vsi udele?enci se zavedajo, da nosijo glavo naprodaj (tudi sam sem jo, ve?krat).

 

LP, S.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah Labi no... tud ti si svoje ?ase prehiteval po desni pa po odstavnem pasu... pa ne da si pozabil :hudicek: Rekordov v hitrostni vo?nji do Pri?tine pa sploh ne bi omenjali.

 

ja clovek, no comment...

 

bravo ful si pameten in si me dobu...pa sem mislu, da mas mal vec v glavi

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja clovek, no comment...

 

bravo ful si pameten in si me dobu...pa sem mislu, da mas mal vec v glavi

 

No ja .. sej sem si mislil, da bo? takole odreagiral... -_-

 

O?itno tudi ti na zna? brati med vrsticami in ne vidi? bistva... a ker nekdo divja je to slaba reklama za znamko avtomobila s katero divja? Kluba? Hmmm, se pravi, ?e te enkrat izsili Integralov avtobus to pomeni, da so vsi integralovci kreteni? Upam, da se vidi poanta - za svoje napake je vsak sam odgovoren in ?e smo glih pri Integralu v tistem trenutku ni kriva firma ampak bumbar za volanom.

 

?e pa kdo to ina?i pol je pa pa? to njegova te?ava. Je pa velikokrat problem, da nekateri vidijo same pizdarije na cestah in kako je grozno in oh in sploh. Dostikrat je stvar opazovalca, kako zadevo interpretira tako kot je nekomu najhuj?i prekr?ek (direkt za v zapor po besedah biv?ega uporabnika foruma iz Dolenjske) neuporaba brisalcev ali pa da so divjaki vsi, ki tega opazovalca prehitijo pa ne glede ali se je sam vlekel po cesti kot smrkelj.

 

Saj vem, da pi?em v prazno in da je najbolje kot da bi vsi skupaj zanergali in pizdili v tri brezvezne pa bi bil mir - Lumpi oblaten do konca mi pa vsi s svetni?kimi siji na glavi.

 

Tist ki bo hotel napisano razumeti ostali me pa lahko imate za bedaka s prazno glavo - boli me.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da vsko?im:

No ja .. saj sem si tudi jaz mislil, da bo? ti tako odreagiral -_-

 

?e ima avto klubske nalepke, ja je slaba reklama direkt za klub. Mogo?e bolj kot ?e par ?rnih Audijev/BMWjev po AC fura izklju?no po prehitevalnem pasu (ker roko na srce, nanje ste najbolj alergi?ni na forumu). In ja, nisem brez greha in razumem obe strani (tudi sam sem kdaj svoje avte fajn pritisnil, pa tudi sam menim da dolo?enih zadev se ne dela in se gre na dirkali??e, saj imamo Raceland in Grobnik dosti blizu) ampak tole pretirano zagovarjanje mi je pa ?e sme?no. Saj se bo ?e sam zagovarjal in odgovoril kaj je bilo ?e ima ?eljo. ;)Ne vidim potrebe, da se popolnoma nevpleteni ljudje zdaj med seboj usekate kot zme?ani zato ker je en foruma? na cesti s svojo vo?njo razburil nekega drugega voznika Mazde.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se vsi vtikate:

 

Mazda6ska je povedal svoje videnje Lumpijevega izpada

 

Lumpi pa ?e se mu zdi vredno se bo zagovarjal ali pa posul z pepelom.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zagovarjam ga? Dej ?e 1x preberi.

 

A sem s samo eno besedico napisal, da je v redu, ?e se takole obna?a...

 

Je pa danes tako, da se lahko jutri pojavi nekdo, ki bo napisal, da je neka srebrna Mazda s tablico LJ-KM... divjala skozi naselje mimo ?ol in skoraj zbila za cel razred otrok. Kaki kapitalni cepec je moral biti za volanom. Danes je vse mo?no in z lahkoto nekoga userje? do konca in dobi neizbrisljiv made? pa ni nujno, da bi bil kriv. Ne govorim o tem primeru, ker ga nisem videl in tudi nih?e od ostalih ne.

 

Najbolj bo vedel Lumpi, ?e je bilo res tako in ?e je bilo res ter je kolikor toliko dovolj samokriti?en bo ?e sam sprevidel ali ga serje.

 

?e vas pa kar naenkrat toliko skrbi za klub (tudi tiste, ki vas ni zraven) pa se naj na prihodnjem sestanku vodstva kluba obravnava ta problematika in zaprosi VSE uporabnike, da iz svojih vozil snamejo vse kar je kakorkoli povezano s klubom, da ne bi slu?ajno kdo kdaj naredil kako neumnost in omade?eval klub.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da vsko?im:

No ja .. saj sem si tudi jaz mislil, da bo? ti tako odreagiral -_-

 

hja se ne ?udim sej si itak alergi?en name pa te zmoti vse kar napi?em :jezicek:

 

 

?e ima avto klubske nalepke, ja je slaba reklama direkt za klub. Mogo?e bolj kot ?e par ?rnih Audijev/BMWjev po AC fura izklju?no po prehitevalnem pasu (ker roko na srce, nanje ste najbolj alergi?ni na forumu).

 

Ah vi? klele je pa bistvena razlika - en posameznik ni zrcalo ne?esa ampak, ?e pa se ti ve?krat ali celo pogostokrat dogajajo zadeve v katere so vklju?eni tipi?ni primerki (v tem primeru ?rn AUDI/BMW) je pa dokaj normalno, da to dojame? kot vzorec. ?e pa to isto dojame? ?e pri enem primeru potem je problem v tvojem dojemanju.

 

Da bo bolj jasno tud stereotip o pokvarljivosti francozov in italijanov ni pri?el zaradi problemati?nega enega izdelka ampak zaradi naadpovpre?ne pogostosti okvar.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa dajmo.

-Je pa danes tako, da se lahko jutri pojavi nekdo, ki bo napisal, da je neka srebrna Mazda s tablico LJ-KM... divjala skozi naselje mimo ?ol in skoraj zbila za cel razred otrok. Kaki kapitalni cepec je moral biti za volanom. Danes je vse mo?no in z lahkoto nekoga userje? do konca in dobi neizbrisljiv made? pa ni nujno, da bi bil kriv. Ne govorim o tem primeru, ker ga nisem videl in tudi nih?e od ostalih ne.

 

-Najbolj bo vedel Lumpi, ?e je bilo res tako in ?e je bilo res ter je kolikor toliko dovolj samokriti?en bo ?e sam sprevidel ali ga serje.

 

-?e vas pa kar naenkrat toliko skrbi za klub (tudi tiste, ki vas ni zraven) pa se naj na prihodnjem sestanku vodstva kluba obravnava ta problematika in zaprosi VSE uporabnike, da iz svojih vozil snamejo vse kar je kakorkoli povezano s klubom, da ne bi slu?ajno kdo kdaj naredil kako neumnost in omade?eval klub.

-No ja malo bolj mo?no kot lete?i sloni to je ampak pomoje je ?ansa za to vseeno premajhna, da se spla?a sekirati. Se pa dogaja da tudi ostali foruma?i kdaj napi?ejo kdaj da so videli (ali celo posneli in na forumu objavili!) kako je nek poljuben voznik storil kako neumnost. Razlika (in nerodna re?) je le v tem, da sta tu oba na forumu.

 

-In ja, ni?e razen Lumpija in Mazda6ska ne ve kako to?no je izgledalo iz enega ali drugega zornega kota tako, da v sam dogodek se ne bom vtikal.

 

-?e ?e spra?uje?, nisem ?lan (?eprav razmi?ljam, da bom "lahko ve?krat kaj napisal ali predlagal" :P ) ampak: 15. in 16. ?len statuta ter eti?ni kodeks. ;)

 

-hja se ne ?udim sej si itak alergi?en name pa te zmoti vse kar napi?em :jezicek:

 

-Ah vi? klele je pa bistvena razlika - en posameznik ni zrcalo ne?esa ampak, ?e pa se ti ve?krat ali celo pogostokrat dogajajo zadeve v katere so vklju?eni tipi?ni primerki (v tem primeru ?rn AUDI/BMW) je pa dokaj normalno, da to dojame? kot vzorec. ?e pa to isto dojame? ?e pri enem primeru potem je problem v tvojem dojemanju.

 

-Da bo bolj jasno tud stereotip o pokvarljivosti francozov in italijanov ni pri?el zaradi problemati?nega enega izdelka ampak zaradi naadpovpre?ne pogostosti okvar.

 

-Priznam, ?e Lojz, Slivka pa Vid007 manjkajo ampak gre za napa?no tematiko, Lojza pa itak ni ni. :harhar:

 

-Nisem to dojel kot nek splo?en vzorec med Mazda?i ?e to misli?. Glej zgornji odgovor ?tevilko 3. :P

 

-To pa itak. :hohoho:

 

Sicer pa mislim, da je bilo bistvo povedano v prvem postu in priznam, da smo za brezveze za?eli tole brezpredmetno debato. sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A lahko eno vpra?anje:

 

Ali se nekateri tu ogla?ate zato, da imate ?im ve? objav ali je kaj drugega na stvari?

 

"Zaplet" je nastal med Lumpijem in Mazda6ska. In zdaj poglejmo teh 40 objav. Lumpi se sploh ni oglasil. Mazda6ska se je oglasil 7 krat. In ravno tolikokrat Boss, ki ga sploh ni bilo zraven. Symon se je oglasil 5 krat, Jures 4 krat,... Ostalih pa? nisem ?tel. In ko prebiram, si mislim, da se nekateri tu ogla?ajo samo zato, da nabijajo ?tevilo objav.

 

Dejstvo je, da se je Mazda6ski zdela vo?nja Lumpija neprimerna. Lumpi svojega sploh ?e ni povedal. In porota ?e razsoja in se prepira na polno... Pri vsem skupaj pa gre za povsem brezplodno debato. ?e je Lumpi slu?ajno imel kak?no silo, je pa? peljal kakor je peljal. ?e pa je to pri njemu stalna praksa, mu pa tudi tole parlamentiranje ne bo pomagalo. Bo tako vozil, dokler se ne bo ustavil na terasi kak?ne restavracije ali pa dokler ne bo s ceste vrgel kak?nega avtobusa mladenk z bodo?o nevesto ali kaj podobnega. Takrat se bo pa ustavil. Ja, vem, takrat bo prepozno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem se mislil oglasit ampak ker vidm da gre tema v napa?no smer....

 

Mazda6ka, brez zamere, sam prosim premisli malo preden pi?e? take bedarije na forum...

 

Pa za?nimo:

si po vzhodni ljubljanski obvoznici pridrvel po levem pasu s hitrostjo 110 + X (jaz sem ?el 110, ti pa X hitreje, po moji oceni med 160 in 180 km/h)

 

Morda res, ampak si pomisli da mog?e si ?el pa ti 90 jaz pa 130?? No res sem ?el hitro, 180 pa ziher ne.

 

prehiteti si sku?al po desni, a je bil tik pred mano na desnem pasu nek avto, komaj si se izognil trku z njim, avto ti je razmetavalo ?ez oba pasova, da si se vrinil pred mene in potem naprej izsiljeval avtomobile diagonalno od levega do odstavnega pasu in nazaj.

 

Tale del me je pa najbolj razkuril, ampak odkrito povedano si pa tukaj konkretno za?tihal samega sebe, ker nenazadnje koti si napisal sem jaz imel kamero v avtu in posnel usekskupaj in totalni ni bilo tako, jutri nalo?im video, pa se ?e sam prepri?aj o tem. Pa tudi nadaljnih avtov nisem izisljeval, pa? je*at ga, si imel nesre?o pa sem ravno pri tebi ?el v ?karijce prehitevat.

 

Aja pa glede na to da sem te prhitel pri ZALOGU, in ODDIVJAL 180km/h naprej.... KAJ SI POTEM TI DA SI ME NA IZVOZU TRNOVO

DOHITEL????

 

No, tudi to, da normalnim voznikom dviguje? pritisk z neobvladovanjem svojega vozila, predvsem pa hormonov, je odve? in nepotrebno

 

Super, ker se mi malo mudi, sem pa jaz tisti ki dvigujem pritisk drugim voznikom kateri arogantno vozjo in prehitevajo po levem pasu z 100 na uro... (ni blo mi?ljeno nate, ampak kot so ?e omenili v tej temi, je to itak standard na na?ih cestah)

 

 

Avto ti je pri vo?nji proti centru kr neki metal vn ?rne oblake. S kolegom sva upala, da ti bo zaribal.

 

Glede na to da si me hotel samo lepo opozoriti, se ti zahvaljujem za lepe ?elje ;)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa sploh nevem zakaj tak bum bah wav <_<<_< Lumpi si je avto sam kupo porihto idt ?e bo kdaj kj narobe (upajmo da ne nikoli) in nevem s kak?no logiko govorte kak se bo vozo.... :angry:

 

Men osebno ?e mi bo zapasal bom sred naselja rukno iz 5te v 3to in pohodo pa nek se balkan ru?i in zemlja pada, pa k mi nebo noben o?ito kak se vozm , ?e me bojo ?endarji ustavl ok posral-posral, ?e bom kako ?karpo popravlo jo bomo betoniral , ?e pa pride do trka je pa za to zavaorvalnica. Je pa res da previdnost ni nikol odve? ker te lahko sek. nepremi?ljenosti nese, ampak dokler se use sre?no kon?a je vse vredu.

 

P.S. napiso sm to sam zard tega ker mam sam podobne probleme zdj (zard glasnga izpuha) in vsaka stara mama misl d sm se njmanj 150 prpelo domov ....

 

Pa lep ve?er ?e naprej :)

.....:::::Red Devil:::::.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej kako bo porota razsodila!

 

NI KRIV...............!

 

kazen!

PISNI OPOMIN

:cheers:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko bi ga pa klub poslal na trening varne vo?nje? :)

 

super potem pa se takoj pridru?im divjakom ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Turbo Lumpi, upam damo, da ti bo vedno zneslo in da ne bo enkrat po?ilo tko, kot je pri tsitemu fantu v Kidri?evem. Ja, ?al se tudi take stvari dogajajo, malo pomisli na njih, ko se ti mudi. Ni? ni toliko pomembno, da bi raje pri?el do tja 5 min kasneje kot pa v trugi. ?ist v razmislek tebi in tudi vsem drugim, ki smo na cestah dnevno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je Lumpi slu?ajno imel kak?no silo, je pa? peljal kakor je peljal. ?e pa je to pri njemu stalna praksa...

 

 

Ko smo pripeljali v mesto, slu?ajno sem ?el namre? v isti konec, ni bilo videti, da bi oddrvel naravnost proti Klini?nemu centru z nose?o ?eno na zadnjem sede?u ... Skratka - sile ni bilo. Razen morda notranja napetost, povzro?ena s hormoni ...

 

Aja pa glede na to da sem te prhitel pri ZALOGU, in ODDIVJAL 180km/h naprej.... KAJ SI POTEM TI DA SI ME NA IZVOZU TRNOVO DOHITEL????

 

Glede na to da si me hotel samo lepo opozoriti, se ti zahvaljujem za lepe ?elje ;)

 

Zaustavila te je gne?a na voznih pasovih. Ja, dohitel sem te in na kri?i??u proti KUD-u tudi prehitel. Moja 6 leti 250 km/h.

 

Ni za kaj, upam, da bo? imel v bodo?e na cesti manj incidentov. Prehitevati po desni od zadaj v ?karjice - no fun at all ... vsaj ne za ostale udele?ence.

 

Hitrosti sem morda narobe ocenil, tvojega razmetavanja in nadalnjega izsiljevanja med avtomobili pa zagotovo ne.

 

Sre?no!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.