Skoči na vsebino

Nosilec motorja spustil olje - nadomestni?


Priporočeno sporočilo

?ivjo!

 

Klasika: gumi-hidravli?ni nosilec motorja na sovoznikovi strani je spustil olje. Danes malo skakal okoli, nadomestnega ni za dobit.

 

Imamo kje vir za te nosilce? Ebay je mo?nost, a raje prej pri nas preverim.

Mogo?e kdo ve, koliko stane original nosilec?

 

Hvala za vse informacije!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno se ti ne bom kaj dosti zlagal, ?e re?em, da v SLO (uradni servis) ra?unaj na stro?kek vsaj 150, pa nekje do 200?. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za mazdo 3 se na ebayu nosilci dobijo po nekje 80? ;)

 

Imamo morebiti kak preizku?en in zanesljiv vir?

 

Dodatno vpra?anje: Po katalogih je videt, da imajo bencinarji 2.0 in 2.3 enak nosilec, pa ford focus z motorjem 2.0 tudi. A se da kje po serijski cifri mojega avta pogledat kodo nadomestnega dela? Mel sem dostop do servisnega kataloga na Mazdi, pa mi ne dela ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvisno kateri nosilci...tudi moj stranski (se ga vidi od zgoraj), je bil uni?enmraztrgan, smo opazili pri menjavi kolektorja....."ponaredka" ni bilo za dobiti, sem preveril tudi pri Potokarju, sploh ga ni v katalogu. Tiste male pa se da dobiti. Zdej ne vem katerega ti misli?, ta moj se mi ni zdel ni? hidravli?en :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ga dal nalit h Jenkotu v Virma?e. pri njem me je ko?tal 40? z demonta?o in monta?o. nov, originalen pa je bil na servisu 170?. za 14 let star avto malo preve?...

 

Odvisno kateri nosilci...tudi moj stranski (se ga vidi od zgoraj), je bil uni?enmraztrgan, smo opazili pri menjavi kolektorja....."ponaredka" ni bilo za dobiti, sem preveril tudi pri Potokarju, sploh ga ni v katalogu. Tiste male pa se da dobiti. Zdej ne vem katerega ti misli?, ta moj se mi ni zdel ni? hidravli?en :)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvisno kateri nosilci...tudi moj stranski (se ga vidi od zgoraj), je bil uni?enmraztrgan, smo opazili pri menjavi kolektorja....."ponaredka" ni bilo za dobiti, sem preveril tudi pri Potokarju, sploh ga ni v katalogu. Tiste male pa se da dobiti. Zdej ne vem katerega ti misli?, ta moj se mi ni zdel ni? hidravli?en :)

 

V temle delu teksta se skriva dobro varovana skrivnost:

gumi-hidravli?ni nosilec motorja na sovoznikovi strani je spustil olje.

:)

 

In ja, guma je napolnjena z oljem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V temle delu teksta se skriva dobro varovana skrivnost:

:)

 

In ja, guma je napolnjena z oljem.

 

wtf...to bi pa js tud rad videl!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wtf...to bi pa js tud rad videl!

 

Tule je dovolj dober prikaz:

 

Enak nosilec imata Ford Focus in Volvo S40/V40 z 2.0 motorjem, tudi tam so te?ave.

 

Original nosilec lahko pri nas dobim za cca 160?. Na Ebayih dobim najcenej?i vlo?ek za 20$, najcenej?i komplet za 40$. Obstajajo dra?ji, a ni nobenega zagotovila, da so tudi bolj?e ali drugje narejeni, kot tisti za 20$.

 

Resni proizvajalci v EU tega nimajo na zalogi, prav tako jih nimajo ponudniki delov iz vseh vetrov, kot je Nipparts.

 

Bljak, ni mi v?e? taka situacija. Dat 20$ in se nasrat, al pa dat 160? in upat, da bo spet pet let mir.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spodnji je poceni in se da dobiti neoriginal...ta iz slike je pa iz zlata kot ka?e (oz. vsaj tako mislijo, pa samo original se dobi), moj je bil prav 100% odtrgan. :blush: preve? navora pa to :hohoho:

 

ma? kak link?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ACTIVA je da link za stranskega, za spodnjega nimam...pokli?i kak?nega za avtodele...jest sem se s Potokarjem menil, smo gledal po katalogu, cene ne vem, je pa konkretno ni?ja.

 

ql, thx :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Evo tudi meni je ?el desni zgornji nosilec... Imamo torej kak link kje to dobit za relativno racionalne pare in ne 150-200e na uradnem servisu?

 

Sploh pa mogo?e kdo ve kateri part number je za 2006 GG 1.8? Pelko je omenil da je isti pri 2.3.

 

verjetno ga ceneje nebo? dobil :)

 

http://www.ebay.co.uk/itm/MZM-5RH-RIGHT-EN...=item19e2f29ed1

 

PS: vidim, da ma? ti M6, to pa nvem ?e je isti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno ga ceneje nebo? dobil :)

 

http://www.ebay.co.uk/itm/MZM-5RH-RIGHT-EN...=item19e2f29ed1

 

PS: vidim, da ma? ti M6, to pa nvem ?e je isti...

 

Huh boljs kot 200e pri nas :) Moram pelkota poklicat da mi da part number, ker res nisem preprican ce je isti kot pri 3ki. Je pa bojda isti na vseh bencinarjih, dizlov ni omenil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma hudo :ouje: Za tole dobis pir al pa tri ob prvi priloznosti :cheers:

 

Ni isti kot za mazdo 3 je pa se celo cnej :blink: Moram prevert pri Pelku pa u akcijo.

 

Hvala se enkrat !

 

Ni panike, zato smo, da si pomagamo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.