Skoči na vsebino

Stre?ni kov?ek


Shrek

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

 

Lastniki ?estic od letnika 08 do 11...kak?ne dimenzije stre?nih kov?kov imate? Al bo tik-tak poletje in dopust, pa bo treba nabavit stre?ni kov?ek...pa se malo zanimam, katere imate? Prej sem na petici imel 230 cm dolgega in 500 literskega. Na ?estico ta ne gre, je predolgi...?irina je lahko maximalna, sam za dol?ino ne vem...pre?ke so na 62 cm. Ja, pa katero firmo priporo?ate?

 

Hvala in lep dan. Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

 

Lastniki ?estic od letnika 08 do 11...kak?ne dimenzije stre?nih kov?kov imate? Al bo tik-tak poletje in dopust, pa bo treba nabavit stre?ni kov?ek...pa se malo zanimam, katere imate? Prej sem na petici imel 230 cm dolgega in 500 literskega. Na ?estico ta ne gre, je predolgi...?irina je lahko maximalna, sam za dol?ino ne vem...pre?ke so na 62 cm. Ja, pa katero firmo priporo?ate?

 

Hvala in lep dan. Ivan

 

Jaz imam Thule Pacific 780,black in original nosilce Mazda (katere spet izdeluje thule).

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

 

Lastniki ?estic od letnika 08 do 11...kak?ne dimenzije stre?nih kov?kov imate? Al bo tik-tak poletje in dopust, pa bo treba nabavit stre?ni kov?ek...pa se malo zanimam, katere imate? Prej sem na petici imel 230 cm dolgega in 500 literskega. Na ?estico ta ne gre, je predolgi...?irina je lahko maximalna, sam za dol?ino ne vem...pre?ke so na 62 cm. Ja, pa katero firmo priporo?ate?

 

Hvala in lep dan. Ivan

 

ne razumem kaj te mu?i z dol?ino na 6ci?? Nazadnje je streha in nosilci dalj?a kot 5. sem veren uporabnik truge in imel sem jo na 6ki I, 5ki I in sedaj na 6ki II.

 

Trenutno sem 'pove?al' Thule 600, ki je 340L na 480L, kar pomeni ve? v dol?ino in ?irino

 

www.mimovrcomste./artikel/3690002323/stresni-kovcek-g3-krono-480-l

 

Prtlja?nik se odpre normalno ne da bi se zadel v trugo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj.

 

Ja, nisem napisal, da nimam karavana, ampak 5 vratno izvedbo, pa je streha samo cca 130 cm dolga...pa ?e je med pre?kami 60 cm, je pa? mal preve? ?ez pre?ke 2 meterski kov?ek...

 

LP

 

Jaz imnam pa 4 vratno in gor thule ocean 600, na thule aero wing bar,seveda z pritrdilnim kitom za mazdo,tako da "prekle" ne ?trlijo ?iez nosile-streho.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imnam pa 4 vratno in gor thule ocean 600, na thule aero wing bar,seveda z pritrdilnim kitom za mazdo,tako da "prekle" ne ?trlijo ?iez nosile-streho.

 

Oj.

 

Pre?ke so original mazda od thule, se mi pa zdi tvoja dol?ina meni mal predolga, pa me je strah, da se zadnja vrata ne odprejo pri taki dol?ini kov?ka... Tam do dol?ine max 170 bi ?e ?lo, druga?e je prevelik previc ?ez pre?ke naprej in nazaj...med njima je 62 cm...

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj.

 

Pre?ke so original mazda od thule, se mi pa zdi tvoja dol?ina meni mal predolga, pa me je strah, da se zadnja vrata ne odprejo pri taki dol?ini kov?ka... Tam do dol?ine max 170 bi ?e ?lo, druga?e je prevelik previc ?ez pre?ke naprej in nazaj...med njima je 62 cm...

LP

 

Pozabljas da imajo truge sistem kjer lahko trugo premaknes naprej po potrebi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabljas da imajo truge sistem kjer lahko trugo premaknes naprej po potrebi

 

Oj.

 

Ja, lahko porine? naprej, ali nazaj, sam potem je pa velik previs, ?e se ne motim. Kov?ek 190 cm, med pre?kami je 60 cm, ostane 130 cm, je naprej in nazaj po 65 cm previsa...mal velik se mi zdi... Nazaj sploh ne gre 65 cm, gre na primer 55, potem je naprej 75 cm...ne vem, ne zdi se mi glih varno, da se bi tako peljal... Na karavanu ni problema, se pre?ke raztegnejo... Razmi?ljal sem o kov?ku dol?ine do max 150 cm dol?ine... Katero znamko predlagate? Je thule vreden svojega denarja? Ali naj na ceno gledam?

 

LP Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam Farad kov?ek in sem z njim zadovoljen. Obojestransko odpiranje in lepa ?rna barva pa seveda cena.

 

http://www.kufer.si/?art=58&kaj=pro&am...4%8Dek-FARAD-N8

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam Farad kov?ek in sem z njim zadovoljen. Obojestransko odpiranje in lepa ?rna barva pa seveda cena.

 

http://www.kufer.si/?art=58&kaj=pro&am...4%8Dek-FARAD-N8

 

 

Ja, tole zna biti pa zanimiva zadeva tako in druga?e... Mere mi ustrezajo in odpiranje... ?e kak predlog?

 

Hvala. LP Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, tole zna biti pa zanimiva zadeva tako in druga?e... Mere mi ustrezajo in odpiranje... ?e kak predlog?

 

Hvala. LP Ivan

 

?ivjo,

tudi jaz sem zadovoljen uporabnik Farad kov?ka ?e 3 leta. imam pa tale mode

 

http://www.faradworld.com/en/787-baule-por...o-satinato.html

 

in tudi kupil sem ga preko njihove spletne strani. po?tnina je bila 21?, pri?el pa je v 3 dneh

 

lp

lon?k

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Podobna tema, tako bom kar tukaj pisal.

 

Imam vpra?anje glede univerzalnih stre?nih nosilcev, ki bi morda pasali na mojo mazdo 6.

 

Kolega bi mi jih na?eloma lahko posodil in jih trenutno uporablja na svojem golfu 5. Znamka je Thule in imajo prilagodljivost po ?irini.

 

Ima kdo izku?nje s takimi nosilci in bi morda zadeva "pila vodo" na mojem avtu?

 

Ful hvala za info. :)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem jih posku?al namestiti in me malce begajo dole?ene zadeve.

 

Skrbijo me po?kodbe na laku pri sliki 1 in 2. Ima kdo kak?en predlog kako za??ititi to? :)

 

post-9275-0-42810100-1502623080_thumb.jpg

 

post-9275-0-33196900-1502623086_thumb.jpg

 

 

Spodnje slike pa prikazujejo, da se mi ne zdi ?isto v vaservagi zadeva, sploh zadnja stran... 5 (spredaj) in 6 (zadaj) slika prikazuje razliko med sprednjimi in zadnjimi nosilci po vi?ini. Sem jih postavil kot pi?e na nosilcih, pa se mi vseeno zdi, da bi morada moralo biti obratno, saj se mazda v zadnjem delu hitro spu??a.

 

post-9275-0-74521700-1502623096_thumb.jpg

 

post-9275-0-91562700-1502623106_thumb.jpg

 

post-9275-0-04605700-1502623121_thumb.jpg

 

post-9275-0-28576300-1502623145_thumb.jpg

 

 

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma, sm se odlo?u, da grem v trgovino po druge. Tile nimajo navodil (sem pregledal cel internet, da bi sploh ugotovil, ?e pa?ejo na Mazdo, pa nism n? pametnega na?el) in no?em uni?it laka na avtu, ?e manj pa no?em zgubit kov?ek nekje po poti.

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.