Skoči na vsebino

Slivka pozdravlja!


Baby Viper

Priporočeno sporočilo

ti a se tebi CAPS LOCK zatika, al se ti KOLCA? :D

 

stari zatika se slu?bena tipkovnica :D pa gu?va :blink: kaj ?e? vrtec ni denarja za novo lp ale? B)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi z veseljem dal zraven pa smo tudi doma meli zjeban nadstre?ek ker je drevo padlo 0.5m od mojega avta... :ninja: plus to da s z mojo sedaj seliva na svoje in ja :( z veseljem vendar s ?tudentsko pla?o te?ko kaj... :( ?e bi bil bli?je bi z veseljem vzel motorko pa pri?el pomagat ?istit in vse :rispekt: je treba pa ?e pr moji porihtat ko so 6 dni bli brez elektrike posledi?no vode ker imajo svoje zajetje in so nameraval ?rpati vodo do hi?nega zajetja 10min zatem ko je zmanjkalo elektrike. zmrznila ?rpalka ker voda ni tekla, ... sranje v glavnem... za hi?o padlo 5 dreves pa treba popravit streho nazaj... je kr jeba pa bo ?e.. ?e smo se vdno nazaj pobrali se bomo vsi ?e zdej :rispekt:

 

slivka ?imprej porihtat :prstgor:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pisem Primozu za sodelovanje. Tudi s predlogom da ce se malo vec zbere da gre se komu.

 

 

Malo vec se verjetno ne bo zbralo tukaj... ker je tole namenjeno prav Slivki. Ce je se kaksen tak, ki bi potreboval pomoc, naj napise... tako kot je ze Slivka sam omenil ...

 

Za zbiranje v nekaksen "sklad" pa bi se bilo potrebno bolj organizirati pomoje ... Nimam pojma, kako to poteka in kaksne so pravne podlage za to... je pa lahko potem problem za nekoga, ce se bo kar naenkrat na njegovem osebnem racunu nabralo prevec denarja.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar na moj racun prejel donacije Jesta in pa Strokerja...denar bo sel danes ob 14h v gotovini v roke Slivki...kaj naj recem...hvala, Slivka bo zelo vesel in jaz tudi sem zelo vesel za Slivko :notworth:

 

 

Ce bo imel cas mu bom odstopil racunalnik v sluzbi da kaj napise tukaj gor.

 

Lep dan vsem!

 

Primoz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar na moj racun prejel donacije Jesta in pa Strokerja...denar bo sel danes ob 14h v gotovini v roke Slivki...kaj naj recem...hvala, Slivka bo zelo vesel in jaz tudi sem zelo vesel za Slivko :notworth:

Ce bo imel cas mu bom odstopil racunalnik v sluzbi da kaj napise tukaj gor.

 

Lep dan vsem!

 

Primoz

 

do takrat dobis tud moje, poklikano

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ali ju3 bom tudi jaz enega od Mazda?ev naprosil, naj v mojem imenu naka?e nek manj?i znesek. :prstgor:

 

Kar se ban?ni?tva ti?e sem ?al ?e v Kameni dobi. -_-

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S pomo?jo nasvetov mlaj?e generacije mi je le uspela povezava z internetom. ?eprav ga doma verjetno ?e lep ?as ne bomo imeli. Mogo?e dobimo internet v za?etku marca...

 

Kakorkoli, ko sem prebiral, kaj je na forumu novega, sem opazil, da se s Primo?em v eni stvari nisva dobro razumela, pa bi popravil:

 

Evo Slivka bil na obisku stanje je slede?e:

 

V glavnem stanje je ?e vedno isto, razen tega da so ceste mal po?istili a je prehod ?e vedno na lastno dogovornost. Otroke v ?olo vozi vojska z oklepniki zaradi nevarnosti ledu in vejevja, ki nenapovedano ?vigajo po strimini navzdol in ?e ti prileti v avto ni ravno priporo?ljivo biti v avtu.

 

Ta teden se otroci v ?olo vozijo z avtobusom. Ki pa se dolo?eni cesti izogiba in dela obvoz po drugi cesti. Ravno zaradi omenjenih ?vigajo?ih izstrelkov. Doma?ini v?asih tvegajo na lastno odgovornost, druga?e pa je tisto cesto uporabljala vojska, a le z Valuki. ?tab civilne za??ite je bil namre? v ?epovanu in vojska je transport opreme in vojakov opravljala po tej cesti, ker je to najbli?ja povezava. No, zaradi "visokih" temperatur in mo?nih nalivov je zdaj tudi ta nevarnost minila in danes sem se tudi jaz ?e vozil po njej...

 

 

Kot je ?e zgoraj v sporo?ilu napisal je prosil za kak?no denarno pomo?, ker mu z eno pla?o in tremi malimi otroci ni ravno lahko v teh trenutnik...od za?etka do sedaj je porabil ?e ?ez 180? samo za stro?ke elektrike - agregat na bencin.

 

In bil sila prijetno presene?en. Stroker, Jest, Jures, Zmaj, Aci, Gustav, Baby Viper in Primoz78 so zbrali 290?. Ob takem znesku se la?je diha. Vsi stro?ki bencina za nazaj pokriti pa tudi za naprej je ?e ostalo. Hvala, fantje!

 

Kar se elektrike ti?e, pa je zdaj ?e 240! Ne, ne 240 voltov iz vti?nice ampak 240 ur brez voltov iz vti?nice... In se bojim, da je ?e lep ?as ne bo. Fantje iz Elektra se sicer trudijo, a jih ves ?as "pere" de?. V?asih so nalivi kar presneto mo?ni... Jih prav ob?udujem, da tako vztrajno delajo, ker elektrika in voda nista ravno prijateljici in ?e se znajde? med njima, ni preve? dobro za zdravje... In zaradi vztrajnega de?ja pa? napredujejo po?asneje.

 

 

Prosil je, da ce se karkoli ze poslje je boljse gotovina in ne na TRR ker kot sem jaz ze omenil, da ga ne bo za kake socialne trasnferje prikraj?an.

 

Kaj naj komentiram. Je*** ti tako dr?avo, ko ob katastrofi, ki te doleti, prvo pomisli?, koliko prejete pomo?i bo pobrala dr?ava in kje vse te bodo udarili, ker si prejel pomo?... Saj lahko, da ne bi nikjer, a zdaj res nimam ne ?asa ne volje preiskovat, kako je s tem. Baje, da ?e pelje? staro ?elezo na odpad, da mora? dati zraven tudi dav?no ?tevilko. Le zakaj? Najbr? ne kar za brez veze. In ?e ?e staro ?elezo obdav?ijo, kako naj bom prepri?an, da mi pomo?i v gotovini ne bi? To dr?avo bo treba spravit v red. In o?itno jo bomo morali sami, ker tisti, ki so za to pla?ani, je ne...

 

In pa ?e enkrat hvala vsem za pomo?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S pomo?jo nasvetov mlaj?e generacije mi je le uspela povezava z internetom. ?eprav ga doma verjetno ?e lep ?as ne bomo imeli. Mogo?e dobimo internet v za?etku marca...

 

Kakorkoli, ko sem prebiral, kaj je na forumu novega, sem opazil, da se s Primo?em v eni stvari nisva dobro razumela, pa bi popravil:

Ta teden se otroci v ?olo vozijo z avtobusom. Ki pa se dolo?eni cesti izogiba in dela obvoz po drugi cesti. Ravno zaradi omenjenih ?vigajo?ih izstrelkov. Doma?ini v?asih tvegajo na lastno odgovornost, druga?e pa je tisto cesto uporabljala vojska, a le z Valuki. ?tab civilne za??ite je bil namre? v ?epovanu in vojska je transport opreme in vojakov opravljala po tej cesti, ker je to najbli?ja povezava. No, zaradi "visokih" temperatur in mo?nih nalivov je zdaj tudi ta nevarnost minila in danes sem se tudi jaz ?e vozil po njej...

In bil sila prijetno presene?en. Stroker, Jest, Jures, Zmaj, Aci, Gustav, Baby Viper in Primoz78 so zbrali 290?. Ob takem znesku se la?je diha. Vsi stro?ki bencina za nazaj pokriti pa tudi za naprej je ?e ostalo. Hvala, fantje!

 

Kar se elektrike ti?e, pa je zdaj ?e 240! Ne, ne 240 voltov iz vti?nice ampak 240 ur brez voltov iz vti?nice... In se bojim, da je ?e lep ?as ne bo. Fantje iz Elektra se sicer trudijo, a jih ves ?as "pere" de?. V?asih so nalivi kar presneto mo?ni... Jih prav ob?udujem, da tako vztrajno delajo, ker elektrika in voda nista ravno prijateljici in ?e se znajde? med njima, ni preve? dobro za zdravje... In zaradi vztrajnega de?ja pa? napredujejo po?asneje.

Kaj naj komentiram. Je*** ti tako dr?avo, ko ob katastrofi, ki te doleti, prvo pomisli?, koliko prejete pomo?i bo pobrala dr?ava in kje vse te bodo udarili, ker si prejel pomo?... Saj lahko, da ne bi nikjer, a zdaj res nimam ne ?asa ne volje preiskovat, kako je s tem. Baje, da ?e pelje? staro ?elezo na odpad, da mora? dati zraven tudi dav?no ?tevilko. Le zakaj? Najbr? ne kar za brez veze. In ?e ?e staro ?elezo obdav?ijo, kako naj bom prepri?an, da mi pomo?i v gotovini ne bi? To dr?avo bo treba spravit v red. In o?itno jo bomo morali sami, ker tisti, ki so za to pla?ani, je ne...

 

In pa ?e enkrat hvala vsem za pomo?!

 

He's alive :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na slikah in posnetkih sploh ni videti tako hudo, kot je v resnici...

 

Tukaj pa ?e nekaj posnetkov drugih avtorjev:

 

http://www.youtube.com/watch?v=JPB7VsXvsqs

 

http://www.youtube.com/watch?v=zcuUuSFQvug

 

http://www.youtube.com/watch?v=zcuUuSFQvug

 

 

 

Pa ?e kako zgleda no?, ko se vse naokoli podira. In tole je bil mirnej?i del no?i...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

In bil sila prijetno presene?en. Stroker, Jest, Jures, Zmaj, Aci, Gustav, Baby Viper in Primoz78 so zbrali 290?. Ob takem znesku se la?je diha. Vsi stro?ki bencina za nazaj pokriti pa tudi za naprej je ?e ostalo. Hvala, fantje!

 

In pa ?e enkrat hvala vsem za pomo?!

 

Nekaj malega naj bi pri?lo ?e jutri (ali pojutri?njim) po po?ti. Glej, da ne bo? raztrgal. Pa ?elim ti, da ?imprej porihta? ta glavne stvari.

Lp

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka, upam da se vam Lokov?anom in okoli?anom ?ivljenje kmalu vrne na normalen nivo in bo konec tele more. -_-

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da mal povem, kar sem pisal na Radio 1 mi niso niti odpisali....tko da kar neki v glavnem. Drugace pa danes organizirajo akcijo, kjer ti nafilajo agregat tko da ne samo za Slivko ampak vsi, ki imate probleme in ste brez elektrike lahko poklicete in vam napolnijo agregat. Se ne ravno rad izpostavljam zato bi prosil ce lahko kdo drug poklice in prosi za Slivko in za BOSS-a...?tevilka je 080 21 80.

 

Lep dan,

Primoz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi ?e imamo elektriko tako, da naj nekdo obvesti Slivko, da jih pokli?e. verjetno bo najla?je, da se sam z njimi zmeni.

 

Mislim, pa da ti ne pridejo direktno agregat nafilat ampak ti dajo ene kartice z nekim dobropisom gor.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi ?e imamo elektriko tako, da naj nekdo obvesti Slivko, da jih pokli?e. verjetno bo najla?je, da se sam z njimi zmeni.

 

Mislim, pa da ti ne pridejo direktno agregat nafilat ampak ti dajo ene kartice z nekim dobropisom gor.

 

 

Kar je je ok. Ok samo da ste resili :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za?ela se je 276. ura brez elektrike.

 

Po besedah fantov iz Elektro pa bomo jutri popoldan tudi mi ?e na mre?i! :jupiii:

 

Pomo?i Mazda?ev pa se je tudi nabralo:

Stroker, Jest, Jures, Zmaj, Aci, Gustav, Baby Viper, Primoz78, Sirius, Lava in Deeyan so zbrali 390?.

Hvala, fantje! In dekle tudi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.