Skoči na vsebino

Kasko in nova mazda 6


COBO

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

ker je Triglav online izra?un najbolj retardiran mo?en (Mazde o?itno ne obstajajo oz. se nikakor ne zloada samo Mazda :/) me zanima ?e kdo "na u?" zna povedat koliko lahko fotr, ki bo v ponedeljek prevzel popolnoma novo mazdo 6 2.0 Challenge (145hp) moral od?teti za polni kasko. Ima 50% na osnovno in 50% na kasko.

 

Je to 1000?1500?ve??manj?

 

Hvala za info.

 

Lp, Cobo

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

ker je Triglav online izra?un najbolj retardiran mo?en (Mazde o?itno ne obstajajo oz. se nikakor ne zloada samo Mazda :/) me zanima ?e kdo "na u?" zna povedat koliko lahko fotr, ki bo v ponedeljek prevzel popolnoma novo mazdo 6 2.0 Challenge (145hp) moral od?teti za polni kasko. Ima 50% na osnovno in 50% na kasko.

 

Je to 1000?1500?ve??manj?

 

Hvala za info.

 

Lp, Cobo

 

Najbolje ce se obrnes na kaksnega zavarovalniskega agenta... in ti bo pripravil ponudbo... Predlagam, da kontaktiras Ferlina, ki je tudi na tem forumu pod vzdevkom eclipse ... in bo gotovo naredil dobro ponudbo, sploh ce se bo fotr se vclanil v Mazda Klub. Njegovi kontaktni podatki pa so tukaj >> http://www.mazdaklub.si/2012/11/arena-skupina/

 

Mene je recimo kasko + obvezno zavarovanje pri Triglavu prislo slabih 800? ... s tem, da imam tudi 50% bonifikacije ... Imam tanovo sestico z 2.2 dizelskim motorjem s 175 KM (glej profil ali podpis) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ka si ja nor jurja al pa jurja pa pol.

 

Imam 50% na kasko in osnovno in sem dal za mazdo6 789?, sedaj za mazdo 5 pa 715?.

 

Razlika je samo cena avta po ceniku, leta sploh niso vazna.

 

Enako je potem spekter za mojo isto 6ko dal pod 800?.

 

Vedno ful kasko. Jaz sem pri generali trenutno. Opozori ga da naj ne gleda zgolj na ceno!!!! Gleda naj kje so odbitne fransize in kaj je vkljuceno in pod kaksnimi pogoji!!. To je bolj pomembno.

 

Primer: Zav MB ja v kasko imate vkljuceno parkirisce. In ko ga hoces koristiti sele izves da placas odbitno 350?...imas ga ampak ni zastonj.

 

Pa imam pri generali samo en avto. Nic drugega za kak group popust

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, MB je super, dokler se nekaj ne zgodi.

 

Druga?e pa pr Triglavu najve? iztr?i? z najmanj komplikacijami. (Najmanj se to?ari?)

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, MB je super, dokler se nekaj ne zgodi.

 

Dokler se kaj ne zgodi so vse zavarovalnice super fino fajn s tiso? in eno ugodnostjo in tanajbolj?i prjatli z vsakim zavarovancem... ko pa se karkoli zgodi pa dejansko vidi? katera zavarovalnica je resni?no dobra in vredna tudi tistih nekaj evrov dra?je zavarovalnine. In tako kot pi?e? MB to dejansko ni

 

Druga?e pa pr Triglavu najve? iztr?i? z najmanj komplikacijami. (Najmanj se to?ari?)

 

Tudi jaz imam take izku?nje s Triglavom (do zdaj je bilo vedno vse korektno), kar za ostale zavarovalnice ?al ne morem re?i (MB, Tilia, AS, Grawe... :angry2:)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz moram potrkat za gen na avtu in as na bajti. As kril ze vec kot 5000? skupaj na oknih vodi....pa spet bomo.stemal garazo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz moram potrkat za gen na avtu in as na bajti. As kril ze vec kot 5000? skupaj na oknih vodi....pa spet bomo.stemal garazo...

 

Pa kdo je tebi bajto delal :closedeyes: oz kdo je imel nadzor?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kdo je tebi bajto delal :closedeyes: oz kdo je imel nadzor?

 

pokanje ?ajb v 100C zimskem vrtu, nagriene cevi, in pohojen odtok pralnega stroja preden so estrihe nardil.

 

zadnja je pa nagri?en odtok v gara?i, in spet voda z avta v estrih

 

Ni? v zvezi z izdelavo.....samo sfaljen zimski vrt (dvignjen na gara?i na ju?ni strani, s stekleno streho in stenami.........................................................

 

in ?e tretji? AS brez komentarja krije...in zato jih ne menjam, ?eprav so druge zavarovalnice ?e dajale 150? ni?jo letno premijo. na avtu sem pa ?el iz as na generali 'probat' in :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, MB je super, dokler se nekaj ne zgodi.

 

Druga?e pa pr Triglavu najve? iztr?i? z najmanj komplikacijami. (Najmanj se to?ari?)

 

Js pri MB se nism mel problemov

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mas kasko?

 

Za kasko nvem, za ostale stvari pa ni blo problema nikol... Nazadne sm mel obe meglenke pocene, so mi resl u tednu dni brez problema :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za kasko nvem, za ostale stvari pa ni blo problema nikol... Nazadne sm mel obe meglenke pocene, so mi resl u tednu dni brez problema :)

 

 

Ce ne gre iz kaska... potem je itak vseeno, kje si ti zavarovan... ker ti tvoja zavarovalnica nic ne krije... ampak ti krije zavarovalnica tistega, ki je povzrocitelj in je kriv ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za kasko nvem, za ostale stvari pa ni blo problema nikol... Nazadne sm mel obe meglenke pocene, so mi resl u tednu dni brez problema :)

 

Ja no vidis......v bistvu ti sploh nimas potem nic z zavarovalnico sploh kaj prevec.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no vidis......v bistvu ti sploh nimas potem nic z zavarovalnico sploh kaj prevec.

 

kok ne, sej so mi kril obe nove meglenke

 

Ce ne gre iz kaska... potem je itak vseeno, kje si ti zavarovan... ker ti tvoja zavarovalnica nic ne krije... ampak ti krije zavarovalnica tistega, ki je povzrocitelj in je kriv ...

 

povzro?itelj je bil kamenje na cesti....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kok ne, sej so mi kril obe nove meglenke

povzro?itelj je bil kamenje na cesti....

 

Ja clovek pol je kasko a ne. Pravis da ne ces za kasko....a si se vcerajsen :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja clovek pol je kasko a ne. Pravis da ne ces za kasko....a si se vcerajsen :)

 

mam zavarovana samo divjad, stekla in svetlobna telesa posebej, ni pa kasko ;) v?eraj?en? sej pa ni blo n? posebnga :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.