Skoči na vsebino

USA


LabiGT

Priporočeno sporočilo

bom probal cim manj slik

 

1. New York (z avionom od doma do tja)

Objavljena slika

 

2. Las Vegas (spet letalo)

Objavljena slika

 

3. V las Vegasu najel Camarota z 326 konji in avtomatikom...

Objavljena slika

 

4. In takoj route 66 proti Grand canyonu. Neskoncne ravnine z 0 prometa...noro

Objavljena slika

 

5. Grand canyon

Objavljena slika

 

6. Los Angeles iz Mulhollanda drivea (gor so ovinki)

Objavljena slika

 

7. Voznja do San Francisca preko njihove jadranske magistrale (Pacific coast highway). Carsko.

Objavljena slika

 

8. San Francisco

Objavljena slika

 

9. Potem se je avto vrnil in spet letalo v Miami beach

Objavljena slika

 

in pol se nazaj...3 tedne, veliko avionskih kilometrov, avtomobilskih dobrih 2000...velik za videt, pa ceprav te casovno razlike unicujejo je blo vredno :cheers:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, verjamem da si u?ival, tudi fotke so izvrstne, kot iz kak?nega promocijskega letaka za ZDA. :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a se hecas, z vsemi hamburgerji :)

 

v san franciscu sem jedel najboljse sushije do zdaj...res prva liga...pa se prave ninje so jih naredile zoom zoom :ninja:

 

A si videl kak?no dobro gibsonko?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s takimi voznjami (vecinoma tempomat in skoz ravnine) dobrih 11...poln tank pride okoli 45 eur :)

 

aja pozabu sem eno specijalno za ajvarja v L.A.

 

Objavljena slika

 

To mi deli. :ouje:

Po?lji mi prosim v polni velikosti, da jo nabijem na steno doma. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo dobil.

Si opazil zgoraj desno nek napis ki se kon?a na "ll" :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimam, fotk je ene milijon, komu se to ljub :-)

 

alex, bil sem v whisky a go gi v LA, to je un kafic kjer so imeli 'koncerte' na zacetku kariere vsi rokerji...npr metallica drugi koncert ravno tam

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimam, fotk je ene milijon, komu se to ljub :-)

 

alex, bil sem v whisky a go gi v LA, to je un kafic kjer so imeli 'koncerte' na zacetku kariere vsi rokerji...npr metallica drugi koncert ravno tam

 

u, carsko.Jaz bi tudi bil tam. :punk:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

O mater, to pa je zavidljivo! Tudi sam bi enkrat rad naredil nekaj podobnega, ampak niti nimam predstave, koliko bi vse to stalo? Verjetno kakih 5000? sigurno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.