Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Ime ima taprav "duša ubita v akciji" (KIA - Killed In Action Soul).

 

Sem se kr usedu 40k britanskih funtov. 

 

Drugač pa ja, če bi vse tisto piskanje izklopli bi sigurno pridobil nekaj dometa za ta "zglancan drek", kot mu pravi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A te videje snemajo sam tej middle age tipi k so naveličani nad svojim življenjem? Vsak thumbnail je isti, ne vem pa a so tudi v videu tako zateženi :)

 

1.JPG   2.JPG   3.JPG   4.JPG

Popravljeno od g.Wankel
Zbrisal kletvico :)
  • Haha 3
  • Hvala 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je g.Wankel napisal:

A te videje snemajo sam tej middle age tipi k so naveličani nad svojim življenjem? Vsak thumbnail je isti, ne vem pa a so tudi v videu tako zateženi :)

 

1.JPG   2.JPG   3.JPG   4.JPG

Nimaš pojma!

 

Pa mi razloži,za kaj so babe bolj na starejše tipe?

 

Tako okoli 50+ imajo cvenk si vsaj kupiti tak avto,"cicibančki" pa so v  ečini itak na minimalcu...na žalost,je temu tako.

In starejši dedci imajo vsaj kaj pojma o avtih,mladički pa še ne vedo,ali bi bil fant ali punca😂🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je skritikrt napisal:

Nimaš pojma!

 

Pa mi razloži,za kaj so babe bolj na starejše tipe?

 

Tako okoli 50+ imajo cvenk si vsaj kupiti tak avto,"cicibančki" pa so v  ečini itak na minimalcu...na žalost,je temu tako.

In starejši dedci imajo vsaj kaj pojma o avtih,mladički pa še ne vedo,ali bi bil fant ali punca😂🤣

 

Kr tolaž se :D 

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Ime ima taprav "duša ubita v akciji" (KIA - Killed In Action Soul).

 

Sem se kr usedu 40k britanskih funtov. 

 

Drugač pa ja, če bi vse tisto piskanje izklopli bi sigurno pridobil nekaj dometa za ta "zglancan drek", kot mu pravi.

Mislim,da je zelo verodostojen-vse pokaže "on the fly"-nič "rekla čula,kazala"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je g.Wankel napisal:

 

Kr tolaž se :D 

Ženske so na denar,moški pa na mladost,plodnost,lepoto...

To so osnove življenja,k bi jih moral vedeti,če pa jih ne,pa te ženska "vrti okoli prsta".

 

Ali po domače-moški se staramo kot vino,ženske pa kot mleko.

196694326_111616127814505_8678993302586890935_n.jpg

Popravljeno od skritikrt
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še en pametnjakovič....

 

WWW.ZURNAL24.SI

Slovenci smo se, ko gre za avtomobile, razkomotili, opozarja Matej Čer, ustanovitelj podjetja...

 

  • Všeč 3
  • Haha 2

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se tiče tega, da uničujemo okolje, je čisto res. Kot sem že povedal v tej temi, je moje in tvoje uničevanje pljunek v morje.

Kar se tiče tega, da smo se razkomotili z avtomobili (da se folk vozi do bližnje trgovine, da se vozijo sami) - ja no...jaz zase priznam, da sem se, žal. Ampak po drugi strani pa, moj avto je vedno 50% zapolnjen :D

 

Drugače pa ja, on si dela reklamo za svoje električno podjetje. Problemov ne bomo rešili samo z električnimi avti.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je skritikrt napisal:

Ali po domače-moški se staramo kot vino,ženske pa kot mleko.

Jaz sem vedno slišal, da se starajo kot pivo.

 

Mleko, a ni parmezan 3 leta staro mleko in je drago ko pes. 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je godlike napisal:

Jaz sem vedno slišal, da se starajo kot pivo.

 

Mleko, a ni parmezan 3 leta staro mleko in je drago ko pes. 🤔

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je FuManchu napisal:

Še en pametnjakovič....

 

WWW.ZURNAL24.SI

Slovenci smo se, ko gre za avtomobile, razkomotili, opozarja Matej Čer, ustanovitelj podjetja...

 

Jaz se pri takih zmeraj najprej vprašam:..."kaj bi radi..."

 

Odgovor je zmeraj enak-DENAR!!!

  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je skritikrt napisal:

Jaz se pri takih zmeraj najprej vprašam:..."kaj bi radi..."

 

Odgovor je zmeraj enak-DENAR!!!

Žal...

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je dvorjan napisal:

Da se vrnemo k elektromobilnosti.

 

Primerjava stroškov popravil/vzdrževanja/nadomestnih delov:

422916681_420027140368470_39364704699762

 

 

oprosti, ampak WTF je tole. ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je g.Wankel napisal:

Kar se tiče tega, da uničujemo okolje, je čisto res. Kot sem že povedal v tej temi, je moje in tvoje uničevanje pljunek v morje.

Kar se tiče tega, da smo se razkomotili z avtomobili (da se folk vozi do bližnje trgovine, da se vozijo sami) - ja no...jaz zase priznam, da sem se, žal. Ampak po drugi strani pa, moj avto je vedno 50% zapolnjen :D

 

Drugače pa ja, on si dela reklamo za svoje električno podjetje. Problemov ne bomo rešili samo z električnimi avti.

 

Men gre najbolj na živce, da krivdo teli "podjetniki" vedno zvračajo na ljudi. Na način kako deluje kapitalizen s strani biznisa je popolnoma neekološko. Prvo kot prvo je treba povečat trajnost izdelkov, dolgoživost le teh in možnost poceni popravljivosti. Da nikoli ne spraviš kupca v situacijo, da tehta pri nekaj let starem izdelko a ga da popravi ali ga zamenjal.

 

Se pravi kaznovat vse proizvajalce, ki jim izdelki crknejo prej kot v 10 letih in da končno ukinejo oddelke, kjer tempirajo kako hitro naj se izdelek pokvari.

 

Modularnost nadgradnje izdelkov naj bo enostavna in na ta način naj podaljša uporabo le teh, kar je trenutno skregano s temelji kapitalistične potrošnje.

 

Tukaj se zgodbe začnejo, ne pa pri tem, da si nekdo lasti avto in kolk ga to stane. Zakaj si lastimo pralni stroj, ki mogoče tedensko deluje 2-3 ure, zakaj imamo sesalec za tisto uro vsak teden. Večina izdelkov, ki jih imamo doma in so namenjeni lajšanju življenja se uporabljajo manj kot uro dnevno. Zakaj to imamo? Zato ker cenimo nekaj kar je bolj vredno kot pa to, da gledamo izdelek skozi strošek. To je čas in tako, kot ti pralni stroj prihrani tisto uro, tako ti avto vsak dan v večini prihrani kar precej časa.

 

Naša življenja niso neskončna in najbolj neumno je čas zabijat tam, kjer ga ni treba.

 

 

Pa da se dotaknem zgornjega EPP članka, si bom dovolil pokritizirat tega intervjujanca in njegovo firmo. Sistem, ki so ga uvedli deluje le ob omejeni količini uporabnikov, ki so jo očitno že davno presegli, saj je storitev Avant2Go iz dneva v dan slabša. Avtov kljub rezervaciji ni na parkirišču in sploh je super, ko kljub rezervaciji prideš tja in avta ni. Prav luštno je po kilometru hoje iskat naslednjo lokacijo, kjer se zgodba lahko ponovi. Tudi prosta mesta za parkiranje tam so navadno bolj kot ne zasedena z avti, ki ne sodijo tja.

 

To je super, ko hočeš vrniti avto in ugotoviš, da je tam parkiralo neko govedo. Pustiš avto, pokličeš njihovo tehnično službo, da nisi mogel pravilno parkirat in naj pošljejo letečo ekipo, da zrihtajo. Odgovorijo, da bodo, naslednji dan te pa en mulc kliče in te postrojava, kje si avto pustil. Tako je nesramen, da če bi ga dobil v živo, bi ga z veseljem spustil skozi roke. Mulc sploh ne dovoli, da se mu pove, da so bili obveščeni in da so sami krivi zakaj je avto tam ostal. Na koncu njegovega monologa te še nazja in fukne slušalko dol.

 

Res, za tak odnos ne bi rad bil od njih odvisen glede prevoza. Moj avto me nikoli ne ozmerja, lepo stoji pred hišo in mi je skos na voljo brez pretresov. Prihrani mi ogromno časa in ja v zameno ga pač lepo vzdržujem.

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je dvorjan napisal:

Da se vrnemo k elektromobilnosti.

 

Primerjava stroškov popravil/vzdrževanja/nadomestnih delov:

422916681_420027140368470_39364704699762

Koliko pa pri Tesli stane močnostna elektronika,inverter,obese (k jih tako hitro "razčefuka")...par stvari si pozabil,k ni sam motor pa baterija,da se ta avto pelje...

Klasični primer prbijanja pravljic...za to pa nihče več ne verjame tega.

 

Sicer pa @dvorjan-kupi ga (2018 letnik mislim...k ziher je poceni😃👍),in boš lepo poročal kako in kaj...mi bomo pa pridno brali.

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

DPF za 5.000€? Kvečjemu 500, ne pa 5.000.

 

Injektorji 7.200€? Koliko jih pa ima? 10?

 

Motor 24.000€? Daj no mir...

 

 

To so uradne Tesla in uradne Audi cene, nič ni izmišljeno. Računajte še delo za zamenjavo, potem bo šele bolela glava.

 

422400132_420027767035074_73899348835785

 

420106653_420028207035030_41076715263554

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je skritikrt napisal:

Sicer pa @dvorjan-kupi ga (2018 letnik mislim...k ziher je poceni😃👍),in boš lepo poročal kako in kaj...mi bomo pa pridno brali.

Saj ga bom, sicer bo 2019 (ali mlajši), ker so šele takrat dobro pripeljali v Evropo, ampak ja, tja do konca 2020 je to še ista serija (pred posodobitvami).

 

In ne, nič se ne bojim kakšnih hudih stroškov. Vsako letnik 2018-2019 Teslo raje kot katerikoli Audi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je dvorjan napisal:

Vsako letnik 2018-2019 Teslo raje kot katerikoli Audi.

Tu bi se celo strinjal.

Vidimo kake težave ima Slivka z VAG koncernom (ja ja Ford značka je gor, na VW-ju).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.