Skoči na vsebino

Anketa o izboru zavarovalnice


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

V okviru mojega podiplomskega udejstvovanja, opravljam neko raziskovalno nalogo, pa mi lahko s tem v zvezi pomagate z izpolnitvijo ankete.

 

Kot kriterij za to, katero opcijo boste izbrali, se postavite v polo?aj kot da ta trenutek sklepate novo ali podalj?ujete obstoje?e avtomobisko zavarovanje. Izberete seveda lahko le eno opcijo.  :prstgor:

 

Hvala za pomo? in izpolnjevanje ankete!

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wiz je v bistvu zgolj blagovna znamka in je nizkocenovna ponudba Adriatic Slovenica, ki se jo da sklepati samo preko spleta...nekako tako, kot ima Generali G24...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wiz je v bistvu zgolj blagovna znamka in je nizkocenovna ponudba Adriatic Slovenica, ki se jo da sklepati samo preko spleta...nekako tako, kot ima Generali G24...

 

To vem, da je v ozadnju Adriatic, ampak ?e vedno to ni njihova ponudba. ?e vedno mi Adriatic ne ponuja tako ugodnega zavarovanja, kot mi ga WIZ, tako da v anketi ne morem glasovati za Adriatic, ker nimajo poceni ponudbe zame :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

wiz je super, sem imel na mx5 in imam z alfo...

 

sploh lani je blo carsko, ker me ni blo celo poletje tukaj, pa sem tehnicni za mx5 naredil enkrat junija, in potem julija preko neta uredil najprej wiz, potem pa se registracijo (pa se to lahko izbiras iz katere upravne enote naj ti posljejo prometno....sem zbral koper, ker poleg slovenscine je tudi italijanscina (tako je blo tudi prej)

in potem dobil vse preko poste, mene sploh ni blo v slo, avto pa je bil registriran...

 

je pa res, da za kaj vec kot osnovno zavarovanje wiz verjetno ni...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wizz je poceni, ali pa tudi ne, a zgolj v primeru da se ni? ne izgubi - pa? ponuja mo?nost voznikom, ki verjamejo, da ne bodi imeli ?kod

Druga?e pa je lahko lastna udele?ba tudi do jurja za vsako ?kodo - majhno ali veliko

 

500? = 900? lastne udele?be

 

710? = 100? lastne udele?be

 

Sam sem dal 590? redno zavarovanje brez odbitne pri osnovnih ?kodah, tudi to?i..... :ne vem:

 

torej - pla?a? manj a treba paziti, ker lahko pla?a? 3x ve? - vse je na vozniku.


wiz je super, sem imel na mx5 in imam z alfo...

 

sploh lani je blo carsko, ker me ni blo celo poletje tukaj, pa sem tehnicni za mx5 naredil enkrat junija, in potem julija preko neta uredil najprej wiz, potem pa se registracijo (pa se to lahko izbiras iz katere upravne enote naj ti posljejo prometno....sem zbral koper, ker poleg slovenscine je tudi italijanscina (tako je blo tudi prej)

in potem dobil vse preko poste, mene sploh ni blo v slo, avto pa je bil registriran...

 

je pa res, da za kaj vec kot osnovno zavarovanje wiz verjetno ni...

 

wiz je super, sem imel na mx5 in imam z alfo...

 

 

 

je pa res, da za kaj vec kot osnovno zavarovanje wiz verjetno ni...

E to?no to.

post-2637-0-97671300-1424334650_thumb.jpg

post-2637-0-34400300-1424334655_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem ravno sklepal zavarovanje, pa sva z mojstrom Ferlinom kar pri Tiliji naredila. Se je pa izdatno anga?iral, da mi je na?el najustreznej?o ponudbo. Res je  :macek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.