Skoči na vsebino

Letne gume 2015


SpEkTr

Priporočeno sporočilo

Evo en testi? sem na?el na tujem forumu:

 
 
GT__ACE_test_letnih_pnevmatik_2015.jpg
 
Zanimiva mi je tale Kumho guma. Baje je precej tiha, po peformansah pa tudi ne zaostajo bistveno. Seveda so eno testi, drugo praksa. Ampak , bolj? nekaj kot ni?. 
 
?koda da ?e kake Nexe ni tukaj zraven.
 
 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo vsem.

 

da se nave?em na tale post.

 

Katere letne gume priporo?ate za M6, GH, dimenzije 225/45/18

 

zahteve - dobre v de?ju in nekako sport touring, da jih ne porabi preve?.

 

v mislih imam Bridgestone Touranza ER300 ali Conti SportContact 5.

 

 

Se priporo?am za mnenja / izku?nje.

 

lp

Lon?k

 

 

Evo en testi? sem na?el na tujem forumu:

 
 
GT__ACE_test_letnih_pnevmatik_2015.jpg
 
Zanimiva mi je tale Kumho guma. Baje je precej tiha, po peformansah pa tudi ne zaostajo bistveno. Seveda so eno testi, drugo praksa. Ampak , bolj? nekaj kot ni?. 
 
?koda da ?e kake Nexe ni tukaj zraven.
 
 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@LabiGT : Kak?no ima? pa mnenje o Uniroyal Rainsport in Nokian Z line?

 

sportcontact 5 sigurno ne bojo zdrzale dolgo...se pa vrhunske

 

poglej se npr michelin pilot sport 3...sicer niso sportne kot pove njihvovo ime, ampak po dezju in s kilometrino ne bo problemov

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja tele od lepija so v bistvu kar dobre gume...eni jih ne hvalijo po mokrem, ampak vecinoma imajo dobre ocene pa se cena je kar dobra

 

uniroyal rainsport3 je novejsa od rainsport2, ki sem jo imel na mx5, kar pomeni hitra obraba in slab obcutek na volanu (to sem kompenziral z vecjim tlakom pumpanja) ampak zelo dobre po mokrem....verjetno pri 3, so tisje in imajo manjso porabo (tiste EC iznake pa to)

 

letos bo pa nova uniroyal rainexpert 3

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/Uniroyal-RainExpert-3-Press-Release.htm

 

 

nokian so dobre gume

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me ali je potrebno kupiti kak?ne posebne gume (runonflat) ali se lahko uporabljajo standardne, ?e nimam nadomestne (sistem polnjenja in "flikanja" predrte gume). Sicer pa nameravam kupiti Dunlop SP Sport 01, ker sem imel originalne tudi take (Sport 2000). Dimenzije so 225 45 18.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da vpra?am za mnenje.

 

Imam GY Eagle F1 Asymmetric 2. Z njimi sem prevozil 2 sezoni (se pravi so letnik marec 2013).

Gum se ni menjalo tako da so bile zadnje 2 sezoni zadnje in sprednje 2 sezoni sprednje.

 

Stanje sedaj je tako da zadnje imajo 6mm profila, sprednja pa 3,5mm. Kaj bi vi naredili v tem primeru?

1. dali gor tako kot je bilo in sprednje zvozili do konca

2. prednje (te z 3,5mm profila) dali zadi

3. kupili 2 novi in jih meli spredi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.