Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

?ivjo vsem,

 

v?eraj mi je po 6 letih poslu?nosti izdihnil akumulator na M6 , 2.5 bencin, letnik 2009.

 

V Leclercu sem nabavil akumulator 77Ah, 770A, priklju?il in dela brez te?av.

 

Kolega mi je omenil, da naj bi bil akumulator premo?an, kar bi lahko privedlo do odpovedi alternatorja.

 

Ali kdo ve kako je s tem in ?e je ta akumulator res premo?an za mojo M6.

 

hvala vsem za odgovore

 

lp

lon?k

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo vsem,

 

v?eraj mi je po 6 letih poslu?nosti izdihnil akumulator na M6 , 2.5 bencin, letnik 2009.

 

V Leclercu sem nabavil akumulator 77Ah, 770A, priklju?il in dela brez te?av.

 

Kolega mi je omenil, da naj bi bil akumulator premo?an, kar bi lahko privedlo do odpovedi alternatorja.

 

Ali kdo ve kako je s tem in ?e je ta akumulator res premo?an za mojo M6.

 

hvala vsem za odgovore

 

lp

lon?k

kolik je bil prej?en? za bencinarja so res manj?i kot za dizle druga?e

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bu?e, alternator zjebe? samo ?e z enim v?gamim avtom v?iga? drugega, tam je preobremenitev in zjebe alternator. Sedaj bo tvoj alternator MANJ obremenjen kot je bil prej predno ti je prej?nji crknil.

 

Ti samo teraj, priznam pa da je zelo veliko Ah kot za bencinarja, jaz imam samo 50 Ah.

 

PA ?e nekaj PREMO?NI akumulatorji NE obstajajo, obstajajo samo pre?ibki in zani? akumulatorji.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolik je bil prej?en? za bencinarja so res manj?i kot za dizle druga?e

 

?ivjo. ne vem koliko je bil prej?nji. je ?e original Panasonic in ni? ne pi?e na njemu, sem celega obrnil, pa nikjer ni?

Bu?e, alternator zjebe? samo ?e z enim v?gamim avtom v?iga? drugega, tam je preobremenitev in zjebe alternator. Sedaj bo tvoj alternator MANJ obremenjen kot je bil prej predno ti je prej?nji crknil.

 

Ti samo teraj, priznam pa da je zelo veliko Ah kot za bencinarja, jaz imam samo 50 Ah.

 

PA ?e nekaj PREMO?NI akumulatorji NE obstajajo, obstajajo samo pre?ibki in zani? akumulatorji.

 

?ivjo,

 

hvala za tole info.  Se pravi bo alternator lepo dofilal akumulator?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

La?je ga bo ker se bo pri zagonu manj spraznil kot prej?nji, skratka alternator bo delal samo ?e za ?trom ki se porablja pri vo?nji, akumulator mu bo  najmanj?a obremenitev.

 

 

?e poraba bo padla !!!  :jupiii:  

 

Sam klinc ziher je te?ji, jebe? pol ?paranje z porabo. :blink:  :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

La?je ga bo ker se bo pri zagonu manj spraznil kot prej?nji, skratka alternator bo delal samo ?e za ?trom ki se porablja pri vo?nji, akumulator mu bo  najmanj?a obremenitev.

 

 

?e poraba bo padla !!!  :jupiii:  

 

Sam klinc ziher je te?ji, jebe? pol ?paranje z porabo. :blink:  :blink:

Te?ek je res kor pra*ica, ampak tut prej?nji ( originalni) je ful te?ek, ?eprav je malo manj?i

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.