Skoči na vsebino

Aplikacija "My Mazda"


Bossek

Priporočeno sporočilo

Upam, da ne zbudim zombija ;)

 

Sem danes od MMS dobil odgovor, da ker imam avto na leasing storitve My Mazda ne morem uporabljat, ker je samo za fizi?ne osebe.

ZOOM ZOOM - ?ivljenje je prekratko za dolgo?asne avtomobile :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Ali je kdo probal nadgradit aplikacijo MyMazda in mu dela? Od vceraj je ta namrec posodobljena ... zadnja verzija za Android je 3.0.0, za iOS pa 3.0.1 ... Ampak redkokomu sploh dela ... Na nekem nemskem forumu vecina jamra, da se ne morejo logirat... 

 

https://www.mazda.si/mymazda/

 

Spletna verzija zaenkrat ne deluje... vsaj tako pise spodaj... No... ne deluje niti mobilna apliakcija :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam, da ti torej deluje ... 

 

Jaz sem probal na iPhone, iPad in na enem Androidu (Alcatel 5) ... pa povsod dobim tole:

 

IMG_1978-20180322-195405.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno regionalne nastavitve.

 

Neki je pomoje z mojim accountom... Ker sem probal registrirat z drugim mailom, pa sem se BP registriral in tudi logiral... Edino prazno je, ker morajo potem dodeliti VIN k temu novemu uporabniku ... 

 

Je sedaj "zogica" na strani MMS-a ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki je pomoje z mojim accountom... Ker sem probal registrirat z drugim mailom, pa sem se BP registriral in tudi logiral... Edino prazno je, ker morajo potem dodeliti VIN k temu novemu uporabniku ...

 

Je sedaj "zogica" na strani MMS-a ... :)

Te imajo pod 6ko se :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te imajo pod 6ko se :)

 

 

Naj bi ze bila vpisana CX-5 ... mogoce je pa to problem... ker so to naredili ravno kaksen dan preden je prisla nova verzija... in tanove jaz v stari aplikaciji se nisem videl... Je bila se vedno sestica not ... :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem prek mycitroen sedaj poslal zahtevo za prvi servis 30.000, me zanima ce bo in od kod kaj prislo....ker sem registriran v italiji........slo stran nima zemljevidov...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem poazabil se tukaj sporociti, da so na MMSu uredili in mi sedaj deluje aplikacija na iOS-u in na Android-u ...  :prstgor:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Zanima me kako se prijaviti na aplikacijo My Mazda preko prenosnega ali namiznega ra?unalnik - oziroma kje vpisati uporabni?ko ime in geslo. Preko My Mazda to nisem zasledil.

 

Od prenove apliakcije dalje, te opcije zacasno ni vec... kar tudi pise, ko na strani www.mazda.si kliknes na ikono "My Mazda" ... 

 

Mazda_Slovenija-20180731-102357.jpg

 

Aplikacija_My_Mazda_za_Android_in_iOS-20

 

https://www.mazda.si/mymazda/

 

Trenutno je na voljo samo kot aplikacija za pametne telefone in tablice z iOS ali Android operacijskim sistemom ... 

 

Aplikacija_My_Mazda_za_Android_in_iOS-20

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Ali ta aplikacijo sploh komu dela?

Ko sem poleti kupil avto sem sam vnesel v program identifikacijsko ?tevilko in izpolnil zahtevane podatke  ( med drugim po?tni naslov in geslo ) in vse je delalo BP. Potem pa sem enkrat dobil zahtevo naj po?ljem fotografijo prometnega dovoljenja. Posredoval sem jo na Mazdin naslov, dobil obvestilo, da je vse OK, ampak aplikacija ni delala. In ?e vedno ne dela, Na elektronsko po?to se program odziva (denimo ob zahtevi po spremembi gesla ), vendar se ob zagonu aplikacije pogosto pojavi napis da je uporabnik neznan. Ko sem se prvi? vpisoval je bil odziv iz Nem?ije, zahteva po posredovanju fotografije pa je pri?la iz slovenskega predstavni?tva. Odziva pa ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni dela... ce kaj ni delalo... recimo ob nadgradnji aplikacije... sem pisal na MMS (info@mazda.si) in so uredili...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.