Skoči na vsebino

NOVA MX-5 na testu....


KAALman

Priporočeno sporočilo

http://www.mobisux.com/avto/view.php?id=14325

 

vir: www.mobisux.com

 

p/s: upam da nikogar ne moti, da sem dal link iz drugega foruma... ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men pa ni nvem kako ?udo glede na prej?njo, sicer pa kdor je vidu FREDO-tovo Mx5, se ne more glih prito?evat, res je stroj :rispekt:

 

Bo pa treba probat pelat tole!

 

hehe...jaz bi pa se enx vozil "gospodi?no" wildcat...fantazija od avteka....iiiiii :D:bravo:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U lucky bastard..... ?zmeden?

LP daVid

 

haha...ja ja sej vem...ne bom zanikal :D

 

lucky Luke...hahahaha :D

 

ves kaj ga to dela...mmmmmmm.....slin slin :ouje::ouje::ouje::ouje::ouje::ouje:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa je lepa, osnovna oblika ostala, dodani razpoznavni blatniki in nova oblika nosa. Mislim da jim je uspelo in MX5 bo ?e dolgo ?ivela :jupiii: .

 

Imam pa ob?asne prebliske, da bi kje na?el MX5 z pokvarjenim motorjem :zvizga: pa menjam srce in pover tu da pipl :lol:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa je lepa, osnovna oblika ostala, dodani razpoznavni blatniki in nova oblika nosa. Mislim da jim je uspelo in MX5 bo ?e dolgo ?ivela :jupiii: .

 

Imam pa ob?asne prebliske, da bi kje na?el MX5 z pokvarjenim motorjem :zvizga: pa menjam srce in pover tu da pipl :lol:

 

aha

pa rwd... pa vzdol?no name??en motor je v mx- 5 ... samo ne vem ?e v ta zadnjih tudi...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tut tastara Miata je prava lepotica, ?e grejo pa ?e lu?i spat pa tok bol?e :))

 

Sam ceno pa ma tut ?e tam 91 letnik okol miljon?ka al celo ve?! O?itno je dobra, ni kej, pa ni jih velik na cest, ?e posebi stare serije!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Imam pa ob?asne prebliske, da bi kje na?el MX5 z pokvarjenim motorjem :zvizga: pa menjam srce in pover tu da pipl :lol:

 

Nekje na netu sem na?el namige o Wankel hibridnih Mx-5kah. :blink::huh: <<< :bravo::cheers: Eh to so pa moji prebliski. :P

Druga?e pa hud avto?ek. Kaj bi dal, da bi ?ivel blizu Nurburgringa. :ouje: Mx-5ka se bo ?e zelooo dolgo prodajala saj je oblika spet zadetek v polno. ?e pa so ?e izbolj?ali zmogljivosti pa sploh. :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tak btw :)

 

danes v cajtengah videl slike rde?e nove mx-5, prebral opis, in ?el po loto listi?... :)

 

?e dobim, je spomladi ena moja :D

 

rde?a je mmmmmmmmm :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je fenomenalen.Mogoce bo sicer zdej to zvenelo cudno, ampak zame je edina prava MX5 Mk1.Tisti pravi oskubljeni roadster feeling dozivis samo tam.Tanova je pa tako tako.Zaenkrat sem se imel priloznost samo vsesti vanjo, in moram rect, da je ratala MX5 kr luxus....armaturka k v M6, 18 colske feltne v sport paketu,...ne vem no.Glede oblike se pa se ne morem odlocit.Vsekakor pa za 6.5 miljona raje kupim S2000.Sploh ni vprasanja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.