Skoči na vsebino

Vse nove Mazde - minusi


sylver

Priporočeno sporočilo

Ne bi vedel, kaj imam prekinjeno in kaj ne. Tako je vedno in o?itno nisem edini.

 

Sicer pa tudi po sve?i namestitvi zadnje razli?ice SW je ?e vedno te?ava z navigacijo:

 

https://youtu.be/vVKC8zkXUrU

 

 

Na trenutke pa kar sam od sebe, ko ni vklju?eno navigiranje, ima neke "fle?e" in kar zgublja "zemljevid" oziroma "povezavo" in ti fle?i zgledajo tako:

 

https://youtu.be/PrvJBzjFi14

 

Tokrat je bilo zadnji?, da smo poskusili z novo namestitvijo zadnjega SW in ker ?e vedno ni ni? bolje, grem naslednji teden na servis, da se dogovorimo kaj in kako.

 

Dosti imam tega, da 3 dni dela, potem pa ne dela ve?. Potem spet 2 dni dela, naslednji dan slet ne ve?.

 

Na servisu pravijo, da ne morejo oni sami odobrit menjave MZD. Menjavo odobrijo iz Nem?ije.

 

Sporo?im novice.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobro da fauve nima napak :) to da enim voda noter te?e pri 2015 letniku, sploh ni omembe vredno :) da o drugih te?avah sploh ne govorimo..

Na primer?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam kam bo? dal iPada? Na ?ipo?  :rolleyes:

Obstojec zaslon odtrgas ven, pa namesto njega iPad ;)... Saj itak tako izgleda, kot da je tam sredi armature samo postavljena ena kitajska tavlica... ;)

Jest se strinjam. Pred letom kupljen 1 vw mal po sre?i/nesre?i ampak zadovoljen. Prva izbira je bla 6-ka

Jest sem se samo zajebaval... Nikakor nisem takega mnenja... VW je zadnje, kar bi prislo v postev ob menjavi znamke... ... Noja predzadnje... Na zadnjem mestu bi bila Dacia ;)

Na primer?

Si postal ze cisto VAG fanatik... ? ;) in ne priznavas, da tudi ti avto niso vsemogocni in brez napak ? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstojec zaslon odtrgas ven, pa namesto njega iPad ;)... Saj itak tako izgleda, kot da je tam sredi armature samo postavljena ena kitajska tavlica... ;)

 

Jest sem se samo zajebaval... Nikakor nisem takega mnenja... VW je zadnje, kar bi prislo v postev ob menjavi znamke... ... Noja predzadnje... Na zadnjem mestu bi bila Dacia ;)

 

Si postal ze cisto VAG fanatik... ? ;) in ne priznavas, da tudi ti avto niso vsemogocni in brez napak ? ;)

Avta brez napak ni, dejstvo pa je da je Vag svetlodna leta ko pride do uporabnosti in prakticnih zadev, tako kot je mazda svetlobna pred njimi v oblikovanju.

 

Ampak 95 posto casa smo v avtu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda je svetlobna leta v voznji sami. Sele audiji so tam nekje, novi a4 mi je vsec kako se pelje- po mazdasko s povratnimi informacijami

 

Coming home bedarije pa mi ne pomenijo nic, se posebej kot vceri ko sem vozil 12 ur...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi vedel, kaj imam prekinjeno in kaj ne. Tako je vedno in o?itno nisem edini.

 

Sicer pa tudi po sve?i namestitvi zadnje razli?ice SW je ?e vedno te?ava z navigacijo:

 

https://youtu.be/vVKC8zkXUrU

 

 

Na trenutke pa kar sam od sebe, ko ni vklju?eno navigiranje, ima neke "fle?e" in kar zgublja "zemljevid" oziroma "povezavo" in ti fle?i zgledajo tako:

 

https://youtu.be/PrvJBzjFi14

 

Tokrat je bilo zadnji?, da smo poskusili z novo namestitvijo zadnjega SW in ker ?e vedno ni ni? bolje, grem naslednji teden na servis, da se dogovorimo kaj in kako.

 

Dosti imam tega, da 3 dni dela, potem pa ne dela ve?. Potem spet 2 dni dela, naslednji dan slet ne ve?.

 

Na servisu pravijo, da ne morejo oni sami odobrit menjave MZD. Menjavo odobrijo iz Nem?ije.

 

Sporo?im novice.

 

a v56.000.511 so ti nalozili?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....Damci kaj ti ima? to verzijo gor????....meni so rekli na mazda servisu v kp naj pripeljm drugi teden...da bojo poosodobli novo verzijo...ne vem kak?no bojo dali zdaj gor...verjetno najnovej?o verzijo...zdaj je gor 51.ooo.....lp:-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...to bo treba probat...upam ,da jo imajo tudi pri nas na mazda servis kp.lp:-):-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Jest - hvala za tvoje odgovore, ampak nimajo ?isto nobenega pomena, saj je skoraj vsak tvoj odgovor: pri meni je tako, pri moji 6-ki je tako....  ni point, da primerja? mojo 3-ko s tvojo 6-ko :) vem, da se funkcije od modela do modela lahko razlikujejo. Konkretno je govora samo o 3-ki in ja, lahko si vesel, da ima? TomTom, kajti ta s tem MZD sem danes znoru med vo?njo...

 

Poglej si samo to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=xDrqFz56uuo

 

in pa ?e malo kasneje:

 

https://www.youtube.com/watch?v=dYdhOv5WyqY

 

 

No - o temu jaz govorim in pi?em! Mi sedaj verjame?, da je MZD en velik KREP!? Po?asi res ?e zgubljam ?ivce s tem nedelovanjem... pa to se dogaja sedaj ?e kar prepogosto.. -_- ...na servisu sem Majesu ?e vsaj 6x v teh 16 mesecih omenil, pa mi ?al ne more pomagat, saj so mi ?e 2x ali 3x name??ali vedno zadnji SW in to je rezultat.....

 

Taka navigacija zame ni uporabna! Se je ?e zgodilo, da sem se nahajal v tujini in mi je kar med navigiranjem za?el to delat.... in sem moral na telefonu zagnati aplikacijo (na sre?o sem imel zemljevid dr?ave, v kateri sem se nahajal, ?e imel name??enega v aplikaciji sami, tako da nisem potreboval interneta), da sem sploh na?el cilj.

 

Ne pomaga ponovno zagon vozila in ne pomaga niti to, da izstavim in vstavim nazaj SD kartico.... 

 

Zadnje ?ase se pogosto dogaja to, da med poslu?anjem radia in pogledu na radio (torej kjer pi?e ime postaje), se kar na 1x sam od sebe za?ene in se prika?e samo M logotip.... in zagon v takem primeru traja tudi do 2 minuti....pa saj sem samo radio poslu?al... nisem poslu?al USB, CD ali pa streamal kako glasbo prek AHA.... da bi ga recimo preobremenil, ?e bi ga sploh.....

 

Jao.... no kaj bi ti naredil, ?e bi se ti ta napaka pojavljala recimo na vsakih prevo?enih 100km? Vozilo si kupil z namenom, da ga bo? uporabljal v namene, katerim naj bi slu?il, a le to je pogosto nemogo?e.

 

 

?e nekaj mi povej za naslednjo to?ko:

 

16. Funkcija pozorila za prizgane luci je zato, da ko stojis in odpres vrata in imas luci na ON, da te opozori, da si nekaj pozabil... 

 
Vpra?anje: zakaj pa je sploh omogo?eno, da lahko pri?ge? neko funkcijo, katero lahko pozabi? izklopit in katera ti lahko uni?i baterijo, saj bodo xenon lu?i svetile celo no??
 
Oziroma te bom tako vpra?al: zakaj sploh omogo?ajo, da si izklopi? opozorilo na funkcijo, katero si pozabil izklopit in katero more? izklopit, da ne nastane ?koda na vozilu?  :zvizga:  torej uporabnik lahko izklopi opozorilo, da ga vozilo ne opozori, da je pozabil izklopit lu?i in le te bodo gorele v nedogled?
 
A ni enostavneje naredit tako, da tudi, ?e uporabnik "pozabi" ugasnit lu?i (torej ?e ima stikalo na ON), da se te lu?i avtomati?no ugasnejo po 2 minutah recimo? Mislim.... glede takih zadev so japon?ki res sme?ni in nimam drugega za re?t  :macek2:

 

Kaj pa ko se to meni enako dogaja...oz, danes se mi je to pojavilo, da mi no?e zagnat navigacije. Kaj naj naredim? Enako sem jaz naredil...avto ugasnil, SD kartico ven vzel, jo nazaj dal in probal sre?o...ni razlike... ?e vedno ne dela :(

Kaj mi svetujete...avto je star 4 mesece .. MAZDA CX 5 .

 

 

Hvala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kamo - na servisu lahko odpravijo omenjeno te?avo.

 

Pri meni se je izkazalo, da jo odpravijo tako, da ponovno namestijo isti zadnji SW in tako "povozijo" vse, kar ima? gor. Prakti?no se MZD obna?a, kot bi bil "iz tovarne".

 

To je vse lepo in prav, ampak v praksi zadeva dela nekje 2 tedna brez te?av - potem se pa za?ne vse ponavljat (loading navigation, razni "fle?i" med navigiranjem - ko navigacija dela seveda, zgubljanje zemljevida - prikazuje samo mojo lokacijo, cest in stavb pa ne...).

 

Govorim zase, saj so mi ?e 3x name??ali zadnji SW in je vedno bilo isto.

 

Morda zaradi tega, ker si shranim 2 ali 3 priljubljene radijske postaje; morda zaradi tega, ker si shranim okoli 5 destinacij pod priljubljene; ker uporabljam USB klju?ek z 8GB glasbe....skratka - ne vem zakaj do vseh teh "motenj" tega prihaja. Morda niti oni sami ne vejo.


vidim, da bom jaz kar na stari verziji ostal, ker mi dela trenutno super.. v sredo imam  servis in jim bom prepovedal delat update :)

 

?e nima? SD kartice potem verjetno ne bo? imel takih te?av.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.