Skoči na vsebino

Vse nove Mazde - minusi


sylver

Priporočeno sporočilo

sem ti ze rekel da to ni problem v software-u ampak v CMU-ju, ki se zamenja

 

Na servisu niso tega mnenja in mi vedno samo na novo namestijo SW.....potem je nekje 2 tedna OK in pol se spet za?ne....

 

Februarja, ko so mi ?e 4.-i? namestili SW, so mi pred namestitvijo skopirali neke podatke iz mojega vozila na USB in te podatke so poslali v Avstrijo ali Nem?ijo. ?e?, da bodo preverili, kaj bi lahko bilo narobe. Do danes me nih?e ni obvestil o ni?emer.

 

Sem pa sam poklical M.M. in ga povpra?al, ali so kaj ugotovili in rekel mi je, da je morda SD kartica pokvarjena. Sicer mo?no dvomim, saj ?e bi bila SD kartica pokvarjena, potem mi tudi tista 2 tedna ne bi delala navigacija.

 

Iz samega SW pa o?itno niso ?isto ni? ugotovili - vsaj tako zgleda, ker me nih?e ni poklical in obvestil.

 

Kako se meni ne da ukvarjat s tem pa niti ?asa nimam za take stvari, me pa ZELO moti ko ne dela aaaa  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Silver, mene zanima kolikoX misli? it ?e tja (recimo temu brez u?inka), preden se bo? zadevo ODLO?NO lotil urediti? Ker tole jamranje na forumu o?itno ne rezultira v smeri delovanja naprave.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na servisu niso tega mnenja in mi vedno samo na novo namestijo SW.....potem je nekje 2 tedna OK in pol se spet za?ne....

 

Februarja, ko so mi ?e 4.-i? namestili SW, so mi pred namestitvijo skopirali neke podatke iz mojega vozila na USB in te podatke so poslali v Avstrijo ali Nem?ijo. ?e?, da bodo preverili, kaj bi lahko bilo narobe. Do danes me nih?e ni obvestil o ni?emer.

 

Sem pa sam poklical M.M. in ga povpra?al, ali so kaj ugotovili in rekel mi je, da je morda SD kartica pokvarjena. Sicer mo?no dvomim, saj ?e bi bila SD kartica pokvarjena, potem mi tudi tista 2 tedna ne bi delala navigacija.

 

Iz samega SW pa o?itno niso ?isto ni? ugotovili - vsaj tako zgleda, ker me nih?e ni poklical in obvestil.

 

Kako se meni ne da ukvarjat s tem pa niti ?asa nimam za take stvari, me pa ZELO moti ko ne dela aaaa  :vskalo:

 

glede na poste na nemskih forumih se CMU zamenja ze pri manjjsih problemih, tezi jim da se telefon ne povezuje, da wifi ne dela itd.

 

Probaj kartico skopirati na drugo pa bos takoj videl ce je to krivo, to je strosek par ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Silver, mene zanima kolikoX misli? it ?e tja (recimo temu brez u?inka), preden se bo? zadevo ODLO?NO lotil urediti? Ker tole jamranje na forumu o?itno ne rezultira v smeri delovanja naprave.  :zvizga:

 

Kaj pa naj jaz ODLO?NO uredim? A ni dovolj, da sem ?e pet krat bil na servisu zaradi tega? Sem jaz servis? Sem jaz tehnik? NE! Jaz sem stranka, ki ?e nekaj ?asa opozarja na eno in isto te?avo tako servis kot vas na forumu.

 

Danes sem ponovno poslal obvestilo naprej na Mazdo. Da vidimo, ?e bodo kaj naredili zame.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa naj jaz ODLO?NO uredim? A ni dovolj, da sem ?e pet krat bil na servisu zaradi tega? Sem jaz servis? Sem jaz tehnik? NE! Jaz sem stranka, ki ?e nekaj ?asa opozarja na eno in isto te?avo tako servis kot vas na forumu.

 

Danes sem ponovno poslal obvestilo naprej na Mazdo. Da vidimo, ?e bodo kaj naredili zame.

Jaz bi se zadeve pa? lotil bistveno ostreje in bi bil najve? dvakrat tam, potem pa glede na nekaj pravni?kega znanja, ki ga premorem, se tja ne bi ve? vra?al kot Ostr?ek.  :zvizga:

 

(Mogo?e le kot nasvet, da imej za vsakr?no komunikacijo nekak?en dokaz, ker ustni dogovori niso vredni pi?kavega Gro?a).  :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi se zadeve pa? lotil bistveno ostreje in bi bil najve? dvakrat tam, potem pa glede na nekaj pravni?kega znanja, ki ga premorem, se tja ne bi ve? vra?al kot Ostr?ek.  :zvizga:

 

Kar pa ?e ne pomeni, da sedajle ne bi bil na istem polo?aju kot on :) :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, da je najla?je "na suho" pametovat, ampak men se je mo?akar zasmilil in mu sku?am pomagat, ker tole je pa res ADIO PAMET. Pa da se razumemo, BTC servis je sicer eden najbolj?ih poobla??encev v dr?avi, ?e ?e ne najbojl?i, da ne bo kdo narobe razumel. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So me ravno poklicali iz BTC in zmenili smo se, da bomo naredili zamenjavo celotne CMU enote. Menjavo uredimo naslednji teden.

 

Poro?am vse podrobnosti.

Ej...super upam ,da bojo zdaj porihtali in bo delovalo ok...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

No kakorkoli...napredek je :D

 

Napredek, ki se je malo ustavil  :hudicek: o?itno novega CMU ?e niso prejeli, ker me od 23.3.2016 do 7.4.2016 nih?e ni poklical, da bi se zmenili za menjavo. O?itno novega CMU nimajo nikjer na zalogi, da bi poslali enega k nam  :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vcasih zna trajati, ceprav je Mazdino skladisce takoj preko meje v Avstriji in os rezervni deli ponavadi naslendji dan pri serviserju. Zna pa se zgoditi da cesa ni na zalogi, na nova platisca sem jaz cakam mislim da 2 ali 3 tedne

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ravno so me klicali in jutri mi menjajo  :jupiii:  :prstgor:

 

So prebrali tukaj in se spomnili nate?  :ninja:  :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ti delajo v BTC-ju? V?eraj sem bil pri njih in sva imela z Majesom debato okoli tega pa je nekaj omenil, da bodo menjali. Samo nisem vedel to?no a gre za tvoj primer.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ravno so me klicali in jutri mi menjajo  :jupiii:  :prstgor:

Ej...to je super novica...naj dobro zrihtajo .da bo delovalo ok,,javi kaj..

To itak ,da oni na servisu spremljajo na? forum...he he..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se pa pri novi mazdi3 dogaja, da ko (hitro) spustim zavoro, se zasli?i nekak?en zvok.. kot da bi nekaj udarilo skupaj.

To se je za?elo ?e pri novem avtu, vendar ker se je dogajalo bolj poredko, sem bolj kot ne pozabil na to. V zadnjem ?asu pa je ta zvok vse pogostej?i. Zdaj da bi to kaj vplivalo na samo zaviranje, nisem opazil, je pa postalo ?e kar nadle?no.

Je ?e kdo to opazil pri novej?ih mazdah oziroma se sanja komu kaj bi to lahko bilo.

Saj bo treba kaj do Majesa, sam ni nikol cajta  :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.