Skoči na vsebino

LPG pumpe na poti do Frankfurta


Boškobuha

Priporočeno sporočilo

Zdravo dru?ba! Drug vikend se odpravljam malo na sever in me zanima ?e imate kaj izku?enj z lpg ?rpalkam na nem?kih avtocestah. Nabavil sem ?e njihov ACME nastavek sam ?e pumpe me malo begajo. Ne najdem podatka o ?rpalkah ob avtocesti da imajo lpg.. Sam se ne spomnem, da bi na kateri videl lpg, je pa res da nikoli nisem bil pozorn, ker slu?ben gre na dizl.. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse je danes na internetu...in aplikacijah. Vsaka dr?ava ima svoj app, kjer vidi? pumpe po gorivu, oddaljenosti, ceni....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za tele povezave! Sej vse ?tima, sam a se samo meni zdi, da mora? za vse te ?rpalke zapustit avtocesto? :/

Avstrija ima samo na agipih na ac, na pamet ne vem a so do salzburga, v nemciji pa ni problem....sicer pa nimas cestnine oz vinjeto ni problem dol zavit.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo, da malo poro?am. Morda komu pride prav. Lpg ?rpalk je na avtocesti dovolj in ni nobene panike da bi ostal brez plina, ?e le malo pazi? in ne gre? na no?. So pa cene kar razli?ne, Od 0,62 do 0,70. Sem pa v Frankfurtu tankal za 0,56?! In to celo z na?im dish nastavkom :)

 

Torej, ?e kdo potrebuje na posojo ACME*10mm nastavek za pot proti severu ga komot posodim.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa je zadeva s temi nastavki ? Na?i ne pa?ejo na vsaki pumpi v tujini ? Ali se jih je mo? sposoditi kar na pumpi ? To velja samo za te lpg vozila, katera potrebujejo nastavke ali tudi za tiste k imajo brez nastavkov (luknja v odbija?u). Spra?ujem ?isto tako iz firbca :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.