Skoči na vsebino

Nakup Mazde 6 (rabljene)


Dejan Mohar

Priporočeno sporočilo

Ampak pazita, tvoja je Mirai ki ima imitacijo GTA opreme notri, ni nujno da jo potem imajo vse, lahko da je bil to bombon?ek te opreme

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

A mogo?e kdo ve za kako dobro Mazdo 6, ki se oz. se bo v kratkem prodajala? Gledam po avto.net pa mi trenutno nobena ne odgovarja preve? ...

 

Idealno bi bilo nekaj takega:

- letnik 2010-12 (facelift)

- 5 vratni model (pogojno tudi karavan, samo raje ne)

- veliko opreme (?e se le da GTA)

- 2.2 dizel (120kw bi bilo super)

- barva ?rna ali bela

- seveda ?im bolje ohranjen in po mo?nosti s preverljivo zgodovino

 

Ok, vem da so zelo restriktivni pogoji ... samo pa? to so ?elje, lahko je tudi odstopanje seveda. Razmi?ljam tudi o uvozu, kjer je izbira ve?ja samo tam pa nastopijo drugi problemi. Ve kdo za kako zaupanja vredno podjetje, ki se s tem ukvarja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mogo?e kdo ve za kako dobro Mazdo 6, ki se oz. se bo v kratkem prodajala? Gledam po avto.net pa mi trenutno nobena ne odgovarja preve? ...

 

Idealno bi bilo nekaj takega:

- letnik 2010-12 (facelift)

- 5 vratni model (pogojno tudi karavan, samo raje ne)

- veliko opreme (?e se le da GTA)

- 2.2 dizel (120kw bi bilo super)

- barva ?rna ali bela

- seveda ?im bolje ohranjen in po mo?nosti s preverljivo zgodovino

 

Ok, vem da so zelo restriktivni pogoji ... samo pa? to so ?elje, lahko je tudi odstopanje seveda. Razmi?ljam tudi o uvozu, kjer je izbira ve?ja samo tam pa nastopijo drugi problemi. Ve kdo za kako zaupanja vredno podjetje, ki se s tem ukvarja?

Ena srebrna je v oglasih foruma, preveri

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena srebrna je v oglasih foruma, preveri

 

Misli? tisto, ki izmed vseh njegovih pogojev zadovoljuje le tega, da ima 5 vrat? :lol: Pa OK...recimo da je ?e dobro ohranjena... :)

A mogo?e kdo ve za kako dobro Mazdo 6, ki se oz. se bo v kratkem prodajala? Gledam po avto.net pa mi trenutno nobena ne odgovarja preve? ...

 

Idealno bi bilo nekaj takega:

- letnik 2010-12 (facelift)

- 5 vratni model (pogojno tudi karavan, samo raje ne)

- veliko opreme (?e se le da GTA)

- 2.2 dizel (120kw bi bilo super)

- barva ?rna ali bela

- seveda ?im bolje ohranjen in po mo?nosti s preverljivo zgodovino

 

Ok, vem da so zelo restriktivni pogoji ... samo pa? to so ?elje, lahko je tudi odstopanje seveda. Razmi?ljam tudi o uvozu, kjer je izbira ve?ja samo tam pa nastopijo drugi problemi. Ve kdo za kako zaupanja vredno podjetje, ki se s tem ukvarja?

 

S temi pogoji bo? iskal kar nekaj ?asa. Imam pa en predlog...2010-2012 letnik so ravno tak?ne, ki se znajo po?asi prodajati po izteku kak?nih 5-letnih leasingov. Malo pokli?i po uradnih prodajalcih in povpra?aj, ?e imajo ali pa pri?akujejo kak?no tak?no? Mogo?e ima kdo ?e naro?eno novo ?estico in bo v roku meseca, dveh v ra?un avtohi?i dal svojo prej?njo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Misli? tisto, ki izmed vseh njegovih pogojev zadovoljuje le tega, da ima 5 vrat? :lol: Pa OK...recimo da je ?e dobro ohranjena... :)

 

S temi pogoji bo? iskal kar nekaj ?asa. Imam pa en predlog...2010-2012 letnik so ravno tak?ne, ki se znajo po?asi prodajati po izteku kak?nih 5-letnih leasingov. Malo pokli?i po uradnih prodajalcih in povpra?aj, ?e imajo ali pa pri?akujejo kak?no tak?no? Mogo?e ima kdo ?e naro?eno novo ?estico in bo v roku meseca, dveh v ra?un avtohi?i dal svojo prej?njo...

 

Hvala za predlog, bom poklical pa da vidim kak?no je stanje.

 

p.s.: a kakega zaupanja vrednega podjetja, ki se ukvarja z uvozi pa ne poznate? Druga?e vem da jih je kar nekaj, samo ne vem katerega izbrati, ?e bi se odlo?il za to opcijo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mogo?e kdo ve za kako dobro Mazdo 6, ki se oz. se bo v kratkem prodajala? Gledam po avto.net pa mi trenutno nobena ne odgovarja preve? ...

 

Idealno bi bilo nekaj takega:

- letnik 2010-12 (facelift)

- 5 vratni model (pogojno tudi karavan, samo raje ne)

- veliko opreme (?e se le da GTA)

- 2.2 dizel (120kw bi bilo super)

- barva ?rna ali bela

- seveda ?im bolje ohranjen in po mo?nosti s preverljivo zgodovino

 

Ok, vem da so zelo restriktivni pogoji ... samo pa? to so ?elje, lahko je tudi odstopanje seveda. Razmi?ljam tudi o uvozu, kjer je izbira ve?ja samo tam pa nastopijo drugi problemi. Ve kdo za kako zaupanja vredno podjetje, ki se s tem ukvarja?

Moja Mazda:) Se poigravamo z mislijo o prodaji zaradi nakupa nepremi?nine. Edino je karavan. Ostalo pa mislim, da bo kr pribli?no dr?alo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja Mazda:) Se poigravamo z mislijo o prodaji zaradi nakupa nepremi?nine. Edino je karavan. Ostalo pa mislim, da bo kr pribli?no dr?alo

 

Lahko kaj ve? napi?e? o samem avtomobilu in kak?na bi bila okvirna cena, ?e se odlo?ite za prodajo (ter kje bi bil mo?en ogled)? Najbolje, da kar na PM nadaljujeva, da tukaj ne smetiva teme =)

Hvala. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pozdravljeni!

 

Medtem, ko sam ?e vedno brskam po miatah so se sedaj ?e star?i zagreli za mazdo, ampak nekaj veliko denarja pa spet no?ejo vlagati.

 

Mi lahko kdo pove kak?en razlog zakaj ne sko?it tja in kupit TE mazde6? Previsoka cena za letnik 2005? Nekam ?udno nizka kilometrina glede na to, da ima plin. Bi ?lovek mislil, da bo to imel nekdo, ki relacijsko goni vsak dan...

 

Kak?en drug hakeljc? Prodajalec? Kdo mogo?e pozna ta avto?

 

Najlep?a hvala!

LP!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preverit mazdino digitalno servisno knjigo na pooblascencu. Ce servisi tam niso vpisani, je zadeva ze lahko rahlo sumljiva. Avto na pogled je videt lep! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preverit mazdino digitalno servisno knjigo na pooblascencu. Ce servisi tam niso vpisani, je zadeva ze lahko rahlo sumljiva. Avto na pogled je videt lep! :)

 

Jap. Zdaj ga bom klical za ?asijo, pa pra?al ?e se strinja, da pelem pred nakupom na pregled. Cena je sicer smiselna? Al je tko visoka sam zarad predelave? Pa kilometri so ?e vedno glavna zadeva, ki bode v o?i... 

 

Hvala. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno vam se uspe znizat ob samem ogledu za kakega stotaka ali malenkodt vec, odvisno od vasih pogajalskih sposobnosti in kako dolgo je ze naprodaj :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kilometri kar dr?ijo pri tem avtu.

 
Pozna? avto? :D Si ne znam razlagati a je to pozitiven ali negativen komentar...

 

Verjetno vam se uspe znizat ob samem ogledu za kakega stotaka ali malenkodt vec, odvisno od vasih pogajalskih sposobnosti in kako dolgo je ze naprodaj :)

 

No sem klical tipa... Zdej pa prosim komentar na njegove trditve.

 

- Avto prodaja en (starej?i) tip, ki je pri njih nabavu opel astro 2012 letnik. Zakaj prodaja ta avto pa zakaj plin pa zakaj tok mal kilometrov, pitaj boga.

 

- ?asijo mi bo poslal na mail, ampak avto bojda ni videl velik uradnih servisov ker je predrago (???). Takoj za?el prodajalc z zgodbicami o cosmosu in njihovem BMW servisu... ok...

 

- V Ljubljano neradi vozjo na pregled ker ne zve? ni? ve? kot pr njihovem sosedu nek "Euro servis". Tko, da on bi najraj? vidu, da ga tja zapelemo na checkup.

 

 

Rinem naprej, al be?im? :D Ker avto zgleda super in ?e slu?ajno niso bu?e in je en tip res prodal avto ker se je zaljubu v opla... Super.

 

Hvala in LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozitiven komentar.

Poznam avto. :ph34r:

 

Sicer ga poznam od novega do septembra 2013 in do takrat je imel nekaj pod 80.000 km, pa tudi plinske in?talacije ni imel (70.000 km v zadnjih treh letih pa ni tako malo).

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha, bu?e ja. ?e ga bo? peljal, ga pelji k mehaniku, kateremu zaupa?. 

 

Ma zaenkrat mamo samo renault mehanika, ki nima kle kaj po?et. Imam pa interclass pred nosom, tako da sem tja mislil peljat. Samo nevem, ?e bo uspelo prepri?at tipa. Preve? jamra, da je vse isti pes in, da ima velko izgubo, ?e za 2h zapre shop. Ma dam mu 50?, da mi pusti na en servis dat kjer nima on vez. :D

 

Pozitiven komentar.

Poznam avto. :ph34r:

 

Sicer ga poznam od novega do septembra 2013 in do takrat je imel nekaj pod 80.000 km, pa tudi plinske in?talacije ni imel (70.000 km v zadnjih treh letih pa ni tako malo).

 

Aha torej je bil vseeno za relacije. Fair enough. Hvala!

 

Ja ni? potem pa poskusim tipa prepri?at, da mi pusti na "moj" servis peljat. Pa to vas nebi motilo, da nima veliko uradnih servisov?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrhpolje pri Kamniku, par km vstran je odlicen mojster in posten mehanik za Mazde, zapeljita do njega; 041689888 - Brane Pogacar

 

Kar se izogibanja uradnih servisov tok starega avta tice, je meni zadeva zelo smiselna :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrhpolje pri Kamniku, par km vstran je odlicen mojster in posten mehanik za Mazde, zapeljita do njega; 041689888 - Brane Pogacar

 

Kar se izogibanja uradnih servisov tok starega avta tice, je meni zadeva zelo smiselna :)

 

Superca! Hvala za info! Bom kar zdaj preklical glede ?asije in tegale tvojega majstra pa smo zmagali. :)

 

To pa tudi ima? verjetno kar prav glede uradnega servisiranja.

 

 

EDIT:

 

No, on ?e vedno s svojim "neodvisnim" serviserjem fantazira, ampak ga bom ?e prepri?al. Tudi Zmaj, tvoj Brane je pripravljen prisko?it na pomo?. :)

 

Je pa zanimivo, da ne pi?e, da ni karamboliran...

 

Pa ?e to. Ima kdo izku?nje s tem motorjem + plin? Kak?en protiargument? 

 

 

Najlep?a hvala za hitre odzive. Super ste. :)

Popravljeno od hermelin
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrhpolje pri Kamniku, par km vstran je odlicen mojster in posten mehanik za Mazde, zapeljita do njega; 041689888 - Brane Pogacar

 

Kar se izogibanja uradnih servisov tok starega avta tice, je meni zadeva zelo smiselna :)

Res je. Starej?e avte se ne spla?a vozit na uradne servise-predrag ?pas za isto stvar, kot ti jo lahko naredijo "popoldanci" ali privat

mehaniki. Velikokrat je ?e bolje opravljeno,?e pozna? mehanika ti vsaj ne glumi, kaj vse je pregledal in zamenjal.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ta G1 spet tak klump, ce to mislis, ampak menda so v nekatera vozila vgrajevali nekompatibilne sisteme in je potem klinac! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ta G1 spet tak klump, ce to mislis, ampak menda so v nekatera vozila vgrajevali nekompatibilne sisteme in je potem klinac! :(

 

A ok. No upajmo, da tukaj nebo problema, ker tastara mislita kar dolge relacije natepavat in je to glavni plus tega avta. Dr?te pesti hah. :)

 

Hvala za vse informacije ?e enkrat (in hitro odzivnost)!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.