Skoči na vsebino

senzor pretoka zraka


Priporočeno sporočilo

pa dela Pelko ob sobotah? mal se mudi namre?, ker gre ata v ponedeljek v Srbijo...je pa sigurno senzor, je bil ?e pri enmu majstru, sta zamenjala del in je odpravilo problem, sam ni pa mel rezervnega na zalogi...je dal iz svojega avtomobila za probat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Cena je kar normalna

 

Poslano z mojega SM-G925F z uporabo Tapatalk

Sam da ni IMV ker meni je na ra?. pri Pelkotu kazal da je senzor pretoka zraka in so sem dal 150 ? smo potem ugotovili da je IMV...

 

Poslano z mojega SM-G925F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena je kar normalna

 

Poslano z mojega SM-G925F z uporabo Tapatalk

Sam da ni IMV ker meni je na ra?. pri Pelkotu kazal da je senzor pretoka zraka in so sem dal 150 ? smo potem ugotovili da je IMV...

 

Poslano z mojega SM-G925F z uporabo Tapatalk

Sej hitro ugotovi?, ?e je IMV ventil...parkrat se ti pri majhni hitrosti in obratih  ugasne motor in to je to.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.