Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Hjo, bolj ko gledam tele starej?e model mazd, z malo ve?jo konjenico, vedno bolj me mika da bi kupil eno posebej za raceland. Pa lepo parkrat na let nekej evrov dam za preizkusne tablce pa bencin, ?e bo pa kej vi?ka pa kako turbino al pa nekej in pa seveda za gume :P

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hjo, bolj ko gledam tele starej?e model mazd, z malo ve?jo konjenico, vedno bolj me mika da bi kupil eno posebej za raceland. Pa lepo parkrat na let nekej evrov dam za preizkusne tablce pa bencin, ?e bo pa kej vi?ka pa kako turbino al pa nekej in pa seveda za gume :P

 

Samo toliko da ve?, da preizkusno tablico lahko vzame? le parkrat letno. ;) Se pa bolj spla?a avto registrirati marca, dati 100? zavarovanja, ostalo po obrokih, novembra pa itak spet odjavi? in ima? mir.

 

Pa upam, da z ve?jo konjenico ne misli? tega 1,8 motorja z dobrimi 100 konji? Potem po?akaj raje kak?no GTko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon, za na dirkali??e bi blo ?e najbolj? z GTR, ker tudi GT spet ni neka ?vau, hehe :P

 

Kokrat letno pa se lahk potem preizku?njo vzame? U bistvu ?e bi kdo hotel celo leto prefurat s preizku?njami ga itak pride (govorim na primeru od tele 323BGF, ki sem jo imel od Peri?nika najeto), za celo leto (s preizku?njami) bi me ko?tal nekih 3000? (41,55? za 5 dni je postavka), tko da hvala lepa za tak?en biznis! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

amm kko sam parkat letno?? vem za modela k se skos fura na poizkusnih kr pa? avto nikol ne bo ?ez tehni?nga pr?ou :D

 

sam kolker js vem, preizku?enj sploh ne dobi?, ?e ni avto tehni?no brezhiben ;) tak da mo?no da se zmer vozi z enimi in istimi :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak GT-R je (pri nas) ?e taka eksluziva, da jo bi bilo ?koda predelati samo za na trackday. Ena GTko bi pa slekel do golega pleha, oja?al, navil motor pa gasa. Potem je samo vpra?anje kako si zrihta? prevoz do dirkali??a. najbolj idealno je, da ima? enega terenca/kombi ter prikolico zadaj. In ima? mir za celo leto.

 

Kolikor vem mora biti vozilo ki vle?e te?je od prikolice ter vozila na prikolici, skupna masa pa ne sme presegati te?o 3500 kg. Do tu vse lepo in prav ampak zadnji? sem izvedel, da je baje gnila fora, da policaj pogleda v prometno koliko tehta vozilo, ki vle?e ter nosilnost prikolice. Zdaj, ?e ima? avto s te?o 1300kg in vle?e? na 100kg te?ki prikolici z nosilnostjo 1300kg olupljen avto, ki tehta 900kg (realna skupna masa je torej 1000 kg) pa to policista ne zanima. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja super. Fotrova 6ka ma ukol 1300kg, za 1.5 mlin?ek vem da ima slabih 1100kg, gt-jka ma ziher 100-200kg ve?... Slaba torej :angry2:

 

Symon pozna? kak forum kjer je kaj govora o olupljenih avtih za na trackday? Mogo?e na Avtomobilizmu?

 

edit:

?koda, 2 dni nazaj je bila na mobile.de ena huda gt-jka za zlo mal dnara, edin problem je bil ker je mela celo desno stran podrajsano pa vdrto. Fora pa je da imam jaz celo desno stran vi?ka...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Simon, pa ?e kake vztrajnike, odmi?ne in to, pol bi ?e nekako blo za na Raceland. Ima? prov, GTR ne vem ?e sem ?e kdaj videl na cesti v ?ivo! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.