Skoči na vsebino

zimske pnevmatike in plati??a za CX5


Priporočeno sporočilo

Bli?a se ?as menjave pnevmatik in za mojo Mazdo CX5 potrebujem dobre zimske gume, hkrati pa plati??a na katera bodo namontirana. Imate kake dobre veze in ponudbe, kjer bi lahko relativno ugodno kupil oboje?

Pa ?e vpra?anje...je kak problem pri nabavi "neoriginalnih" plati?? in senzorjem tlaka v pmevmatikah?

Hvala za morebitne informacije.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lansko jesen sem primerjal cene zimskih gum po ljubljani in okolici ter po internetu...

 

Zanimivo,najceneje me je prslo v bauhausu... s tem da govorim o 15 colskih michelin alpin4 zame in sava eskimo s3+ za kolega, torej ne neke xy obnovljene... In dajo bon za zastonj premontazo... priporocam . vulkanizerji so drazji,s tem da niti ni vec povsod taka praksa,da ti jih zastonj zmontirajo,ucasih je bilo drugace...

 

Glede na to,da je govora o ?e vecji/drazji dimenziji,se splaca vzeti kaksno urco ali dve in primerjat cene med seboj,znajo bit velke razlike...

 

Znajo pa met kaksni vulkanizerji akcije in prodajajo komplet platisca plus gume ?e skupaj,verjetno se splaca,ne vem pa koliko si lahko izbircen pri izbiranju... to bodo kaksni drugi znali povedat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.