Skoči na vsebino

USB ali iPod vmesnik xCarLink


alibaba

Priporočeno sporočilo

No moj avtoradio zgleda tako

 

Objavljena slika

 

Zanima me ?e bi ta vmesnik bil pravi?

 

http://www.ebay.de/itm/XCarLink-ONE-USB-SD...=item51a7535f66

 

Oziroma ta se omenja?

http://www.ebay.de/itm/USB-Aux-MP3-Adapter...=item3cd1f088ff

 

Oz. katerega imate vi v svojem avtu?

 

 

grem stavit, da ma na? ?lan YavaryeX6V6 ?e kak?nega na zalogi ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A torej je ta vmesnik, ta ki ga omenjate?

 

?e je, ga za teh 57? takoj kupim, ker je xCarLink pri nas 100? :blink:

 

Ga bom kontaktiral :prstgor:

 

stari jaz imam to zadevo montirano in je super :prstgor: z SD kartico deluje bolj?e :bravo: lp ale? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Za tiste, ki imate Yatour vmesnik, do koliko velik USB vam prime?

 

Imam en 2GB, ki je ?e FAT in deluje brez problema. Sedaj sem probal z 8GB formatiran na FAT32, exFAT, NTFS (ta sigurno ne deluje vem :D) in pa 16GB isti formati. Mislim da tiste dodelitvene enote so 4096B pri FAT in 32KB pri exFAT in noben ne deluje. Malo mi je smotano, ker mi je 2GB "premalo" (raje bi si dal malo ve? muzike gor pa da potem imam mir, kot pa da nonstop menjujem). 

 

SD kartico pa sem probal z eno 4GB pa je delovalo, samo mi je SD malo smotan, ker imam vmesnik za radijem. Za usb pa sem si kabel potegnil na bolj dostopno mesto.

 

EDIT: aja pa ko vstavim usb not sko?i na 8 - 99 in potem gre na 5 - 14 in se tam vrti. Ko pa je 2GB USB not, pa gre v zadnjo mapo seveda :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Za tiste, ki imate Yatour vmesnik, do koliko velik USB vam prime?

 

Imam en 2GB, ki je ?e FAT in deluje brez problema. Sedaj sem probal z 8GB formatiran na FAT32, exFAT, NTFS (ta sigurno ne deluje vem :D) in pa 16GB isti formati. Mislim da tiste dodelitvene enote so 4096B pri FAT in 32KB pri exFAT in noben ne deluje. Malo mi je smotano, ker mi je 2GB "premalo" (raje bi si dal malo ve? muzike gor pa da potem imam mir, kot pa da nonstop menjujem). 

 

SD kartico pa sem probal z eno 4GB pa je delovalo, samo mi je SD malo smotan, ker imam vmesnik za radijem. Za usb pa sem si kabel potegnil na bolj dostopno mesto.

 

EDIT: aja pa ko vstavim usb not sko?i na 8 - 99 in potem gre na 5 - 14 in se tam vrti. Ko pa je 2GB USB not, pa gre v zadnjo mapo seveda :)

 

Ponavljam vpra?anje, ker nisem dobil nobenega odgovora :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavljam vpra?anje, ker nisem dobil nobenega odgovora :D

 

Imam Yatourja iz spodnjega linka, sicer v Accordu, 16 GB klju? mi dela brez te?av, ima? USB 2.0 ali USB 3.0?

 

http://www.ebay.co.uk/itm/USB-CD-MP3-Wechsler-Honda-Accord-Civic-Jazz-FR-V-S2000-/250822448301?hash=item3a662ed4ad

 

Glede izpisa "8 - 99 in potem gre na 5 - 14" se je tudi meni to ?e zgodilo, ko sem USB klju? dal noter medtem, ko je avto imel kontakt. Probaj dati najprej USB klju?ek notri preden v?ge? avto, brez kontakta, in potem ?ele daj kontakt in v?gi avto, pri meni je to re?ilo te?avo in ga je normalo zaznal. Kot da bi imel te?ave z branjem USB, ?e ga naknadno vstavi?. Mape ima? pravilno narejene CD01, CD02,...? 

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

USB 2.0 je. A lahko prosim pogleda? format USB klju?ka? Mape so pravilne, ker sem jih samo prekopiral iz tistega 2GB na nova klju?ka. Potem sem probal tudi samo 1 mapo z 1 skladbo in tudi ni delovalo. 

 

Vedno menjujem klju?ek pri ugasnjenem avtomobilu. Sem pa ga zadnji? menjal ko je bil avto pri?gan in je vseeno delovalo, tako da ne verjamem da je to problem. Nimam ve? idej kaj bi lahko probal. Je pa res da so klju?ki "kitajski", samo to pomoje nima veze :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Pozdravljeni. 
Imam Mazdo 3, letnik 2003, katere imajo vgrajeni radio (brez CD, usb). Navadnega avto-radia ne morem dati noter, ker je vgrajen v armaturki. 
Prosim, ?e mi lahko predlagate predloge, da bi lahko predvajal muziko preko USB in koliko pribli?no stane (Dension gateway je malo fest drag za tako star avto). :/

 
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Pozdravljeni. 

Imam Mazdo 3, letnik 2003, katere imajo vgrajeni radio (brez CD, usb). Navadnega avto-radia ne morem dati noter, ker je vgrajen v armaturki. 

Prosim, ?e mi lahko predlagate predloge, da bi lahko predvajal muziko preko USB in koliko pribli?no stane (Dension gateway je malo fest drag za tako star avto). :/

 

 

 

 

Sem tvoje sporocilo kar zdruzil s temo, kjer je govora o tem... pa malo prebrskaj stara sporocila... ali pa vprasaj "ajvarja" (YavarYe X6V6), ce se ima kaj "na zalogi" ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Pozdravljeni. 

Imam Mazdo 3, letnik 2003, katere imajo vgrajeni radio (brez CD, usb). Navadnega avto-radia ne morem dati noter, ker je vgrajen v armaturki. 

Prosim, ?e mi lahko predlagate predloge, da bi lahko predvajal muziko preko USB in koliko pribli?no stane (Dension gateway je malo fest drag za tako star avto). :/

 

 

http://www.ebay.de/itm/Car-Audio-MP3-Player-Interface-USB-Aux-Cable-Adapter-for-Mazda-3-Mazda-6-AC466-/381747268191?hash=item58e1e90a5f:g:fisAAOSwaB5XveZj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa tole drga? dela  isto kakor dra?ji vmesniki?

 

 http://www.ebay.co.uk/itm/Car-USB-Aux-Adapter-3-5mm-Audio-MP3-Player-Radio-Interface-for-Mazda-3-6-AC466-/282148460129?hash=item41b15bd661:g:IngAAOSw6n5XvfIt

 

 

xcarlink in dension  sta 3x dra?ja... kaj je bol?e tolk?

to mora? pa njihove lastnike vpra?at,meni dela to kar pa? mora delat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest, samo da imam jest se bolj enostavno zadevo. Imam usb vmesnik od densiona kateri ima se BT funkcijo. Avto prizges in se preprosto s telefonm povezes in streamas musko. Ce imas pa BT na telefonu ves cas przgan se pa sam poveze ko si v blizinu avta. Poleg tega lahko se prostorocno telefoniras ali streamas glasbo preko usb ali aux.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest, samo da imam jest se bolj enostavno zadevo. Imam usb vmesnik od densiona kateri ima se BT funkcijo. Avto prizges in se preprosto s telefonm povezes in streamas musko. Ce imas pa BT na telefonu ves cas przgan se pa sam poveze ko si v blizinu avta. Poleg tega lahko se prostorocno telefoniras ali streamas glasbo preko usb ali aux.

 

link do izdelka, plis. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.orangeaudio.si/dension-gateway-lite-bt

 

Je sicer mal drazji vrjanta od ebaya itd. vendar je bil BT pri meni kljucnega pomena. Zadeva deluje brezhibno in v treh letih nisem imel nobenega problema :)

 

Prek ?esa pa je zadeva priklju?ena z radiem? Je treba razkopavat armaturko? :)

 

Pa zanima me, kak?ne kvalitete je potem telefonija tuki?

 

Hvala za info. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadevo se enostavno prikljuci uzadi na radio. Eni so ze taki mahrji da znajo prikljucit tako da snamejo samo sovoznikov predal. Jest sem cel radio ven potegnil ter potem prikljucil. Pac nobena umetnost... vsaj pri moji 6ki prve generacije. Zvok je identicem kot ce bi poslusal prek cdjev, saj se samo priklopis na radio in moc ostane ista. Je pa plus to da recimo ce imas notri usb kljucek ga dosti hitreje prebere in zacne predvajati glasbo kot ce bi imel cd notri ko melje 5s :). V primeru da predvajas glasbo prek usbja in ugasnes avto, naslednjic ko ga bos prizgal ne le to da bo 3x hitreje prebral usb kot recimo cd in zacel s predavanjem, ampak si tudi zapomne minute in sekunde in od tam naprej zacne predvajati glasbo. Sej ne da je to neka umetnost ampak vem da so mazde zadnje generacije k imajo ze serijsko predvajanje glasbe preko usb vhoda imeli probleme s tem da se je ob ponovnem zagonu avta glasba konstanto zacela predvajati od zacetka. V primeru mobilne telefonije oz. ko te nekdo klice k si povezan brek BT se predvajanje ustavi in se neko drugacno zvonjenje vzpostavi, da ves da te nekdo klice. Klic sprejmes s katerokoli tipko ali na volanu ali na radiju in zveza se vzpostavi. V paketu dobis mikrofon katerega sem neopazno montiral takoj nad A stebrickem in je to to. Klic prekines ravno tako s katerokoli tipko in predvajanje glasbe se nadaljuje. V ?asu klica se pogovor normalno slisi preko zvocnikov pri cemer jakost zvoka se vedno z lahkoto lahko kontroliras z obvolanskimi kontrolami za glasnost :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.