Skoči na vsebino

Avtomatsko prilagajanje LED žarometov na CX-5


Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

CX-5 ima funkcijo avtomatskega prilagajanja ("sen?enja") dolgih lu?i. Nekako mi ?e ni uspelo usposobiti sistema. V poziciji AUTO vklopim dolge lu?i, a ko nasproti pripelje avto, se ne prilagodijo. 

Imate kak?ne izku?nje s tem? Verjetno delam kaj narobe.

 

lp,

Iztok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LED dolge lu?i se prilagajajo samodejno glede na nasproti voze?i promet - v vsakem ?arometu so ?tirje LED bloki, ki se izklapljajo in vklapljajo glede na promet spredaj tako, da je spredaj osvetljena cela okolica, le del kjer je nasproti voze?i avto je zatemnjen - ne spusti celotnega snopa dolgih lu?i kot pri xenonkah npr..

Tako bi moralo delovati, ?e vklopi? dolge v AUTO poziciji, torej dela? vse prav. ?e ne deluje tako > servis in reklamirat.

 

V praksi je videti tako (le predel kjer je avto ni osvetljen z dolgimi ostala okolica pa je in kot se avto premika, tako mu sledi neosvetljeni del):

post-1144-0-87989100-1478169986_thumb.jpg

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam xenonke in mi celotno osvetlitev dol spusti, ko pride avto nasproti. Deluje tako kot mora. Novih LED ?arometov pa ?e nisem imel mo?nosti testirat...

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj pa konkretno vidis ko se posamezni modul izklopi, je zelo ocitno.

Jaz nikoli vec avta brez tega :)

 

Obcasno tudi meni kdo poblenda, ampak to samo v primerih ,da pride avto iza ovinka in racunalnik ne uspe pravocasno izklopiti. Drugace deluje odlicno.

 

Ce ti ne bi delalo bi tako prikazalo napako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

 

CX-5 ima funkcijo avtomatskega prilagajanja ("sen?enja") dolgih lu?i. Nekako mi ?e ni uspelo usposobiti sistema. V poziciji AUTO vklopim dolge lu?i, a ko nasproti pripelje avto, se ne prilagodijo. 

Imate kak?ne izku?nje s tem? Verjetno delam kaj narobe.

 

lp,

Iztok

 

Ko vklopi? dolge se ti mora na armaturki pri?gati ZELENA lu?ka za lu?i ki ima noter ?rko "A".

 

hqdefault.jpg

 

Modra lu?ka za dolge se potem pr?iga in uga?a skupaj s tem ko sistem pa? pri?iga in uga?a dolge.

 

?e ti sveti SAMO modra lu?ka oz. se nikoli ne ugasne potem sistem ne dela dobro ali pa je ugasnjen. Poglej pod Settings -> Vehicle -> High beam control in preveri ?e je kljukica tam.

 

Pa ja, na Xenonkah / LED lu?eh je preklop ZELO o?iten :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Avtomatsko prilagajanje LED žarometov na CX-5

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.