Skoči na vsebino

Jutranje matranje - oz. avto te?ko kresne


Priporočeno sporočilo

Tolk ste zapeli za tele grelne sve?e, da sem danes zjutraj naredil test pri -14. Zanala?? sploh nisem ogreval ampak sem takoj po kontaktu zakurblal in je kresnila tako kot navadno v eni sekundi. Skoraj nobene razlike, kot ?e ?akam tistih 5 sekund, da lu?ka za sve?ke ugasne. Aja sve?ke so ?e original in avto stoji celo no? zunaj pod milim nebom - nobene gara?e ali nadstre?ka.

 

Kaj pa ?e je problem na injektorjih? Daj avto na servis pa naj naredijo eno u?enje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj bi bil problem ?e zjutraj avto ugasnem po enem kilometru? Konkretno.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

 

ker se motor ta?as niti ogreje ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, da se ?e jaz oglasim. Imam Mazdo CX - 5, Revolution Top, avtomatik, diesel. letnik 2015 ( oktober), garancijo imam do 2020 Tudi jaz imam ob?utek, da se boga revica mantra, ko mora zjutraj kresnit. Res da kresne, ampak ni tiste lahkote kot bi jo pri?akoval. ?e bi ?e moral enkrat pri?gat, mislim, da nebi bilo ni? od veselja, da je Mazda kresnila :(  Ne vem sicer kako deluje, ker imam v?ig na gumb, tako, da mi ?e ni jasno kako izgleda, ?e v prvem ne kresne :) :)

 

 

Kaj mi svetujete, da po?akam ?e malo, da se temperature dvignejo in potem vpra?am na servis ali bi ?e malo poklical mojster na servis? :) :)

 

Hvala za odgovore in vsem skupaj sre?no, veselo in ogromno kilometrov z avtomobili v letih, ki so pred nami   :) :)

Tudi moja zunaj kar rabi 1x ve? ?asa da v?ge. V gara?i pa ni problema.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.