Skoči na vsebino

Otok Ugljan


Strela

Priporočeno sporočilo

Sem bil leta 2014 tam na dopustu in potem naslednje leto ?e na Pa?manu, ki sta povezana z mostom...

 

Zadeva je slede?a. Lokacija je dobra, prijetna, mirna. Ampak, ker imamo ?e majhne otroke, ki zahtevajo dogajanje in animacije na vsakem koraku, smo na trenutke pogre?ali dogajanje. Zdej nazadnje smo bili nasproti teh otokov na celini (Biograd) in ?e to v kampu in je bilo top top top. Dogajanje vsak dan na polno = veseli otroci. :)

 

Priporo?am v primeru, da i??ete mir. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bog ne daj da vidim hotel ali da grem v njega. Raje na klopci spimo. Smo apartmajska dru?ina ampak zelo nezahtevni. Mir, normalno pla?o, ?e je kaj sence je ok, pa ?im manj vrve?a in nekega folka k ne vedo kaj po?eti na morju po 2 dnevih dopusta.

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da. Na morju i??emo morje. 

Kaj je morje? To pojmuje vsak po svoje. Nekomu je morje z veliko za?etnico to, da ima hotel 5zvezdic, kopa se, pravzaprav son?i se ob hotelskem bazenu, restavracije skoraj zahtevajo kravato, pa 200m promenade kjer lahko njegova najdra?ja razkazuje vsak ve?er druge cunje. 

 

 

Pred ene 10 leti sem ?el iskat po?itni?ko destinacijo na na?in, da sem nekje na pol poti proti morju (?e na hrva?kem) zami?al, polo?il prst na zemljevid in ta je pokazal Pa?man. Na Pa?manu me ni ni? pritegnilo da bi se ustavil, zato je avto peljal naprej ?ez most na Ugljen. Ustavil sem se v ?eperljandi: http://www.ceprljanda-idro.net/. Tja sva ?la z mojo potem ?e enkrat ene dve leti za tistem enkrat v maju, potem pa ne ve?.

 

Ugljen meni osebno ni ravno destinacija, kamor bi se ?lovek vra?al. Za kolesarjenje za tiste ki ne marajo klancev je OK in dobro je, da je pleha je na cestah malo manj. Pla? ni nevem koliko, domorodci so marsikak?en ko??ek obale prodali Rusom, da so si potem kupili nov televizor in hladilnik (ki ju sedaj ?e zagotovo nimajo ve?, pa tudi zemlje ne). Mene je mal motilo to, da so na dokaj nepresti?ni destinaciji, kar Ugljen zagotovo je, s cenami kar malo pretiravali. 

 

Od hrva?kih otokov sem do sedaj dal skozi samo Mljet, Kor?ulo, Hvar, Murter, Ugljan, Lo?inj in Cres, mislim da bo letos spet na sporedu Cres in Mljet (oboje vukojebina)

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bog ne daj da vidim hotel ali da grem v njega. Raje na klopci spimo. Smo apartmajska dru?ina ampak zelo nezahtevni. Mir, normalno pla?o, ?e je kaj sence je ok, pa ?im manj vrve?a in nekega folka k ne vedo kaj po?eti na morju po 2 dnevih dopusta.

lp

Potem je za vas otok vir.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam samo Pa?man, sta pa to bolj  mirna otoka. Mogo?e Kukljica na Ugljanu ima malo ve? rive.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Zdravo.

To poletje razmi?ljamo o Ugljanu.

Ima kdo kak?ne izku?nje, priporo?ila kam iti, pozna kaj zanimivega....itd.

Hvala.

lp

 

?e nekaj let se vra?am na Ugljan  :) ?e si ?eli? miru, je Ugljan pravi naslov. Ne vem kako je v juliju in avgustu, sam hodim junija. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem bojo pa dve mazde v bli?ini...ena na Ugljanu, ena na Pa?manu...

Tretja pa v blizini na celini... v Pakostanih ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Moja cx pa visavis tebe ?ez morje v Biogradu :)

Danes je menda otvoritev zabaviscnega parka Mirnovec, ki ga imas zelo blizu... >> http://www.funparkmirnovec.com ... ;)

 

 

post-10-0-61230400-1500098822.png

 

post-10-0-69528600-1500098925_thumb.jpg

 

post-10-0-56394800-1500097885_thumb.jpg

 

post-10-0-27498700-1500098894_thumb.jpg

 

post-10-0-66508600-1500098910_thumb.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.