Skoči na vsebino

Kateri servis priporočate?


Priporočeno sporočilo

Kolk ste pa dali pri 'Majesu' za redni servis za ?estko, 2.2 motor?

 

Lej Majes je ?ef, jur?ek pa mehanik, ne vem kako se lahko meni? z enim al samo drugim, ?e delata 3 metre narazen.

Ura dela po ceniku + moj materijal, je cca 110?.

 

Ups spregledal, tle se gre za NAVOR. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, ?e ni? ne prinese? s seboj, je cca 160? tam? Al tok si ti dal, skupaj s tvojim materialom?

 

Po koliko pa ra?unajo olje na servisu?

 

Mene na poobla??enem servisu z mojim materialom pride vse skupaj pribli?no 160 EUR.

 

Prej, ko nisem s seboj pripeljal svoj material, me servis ni nikoli pri?el pod 330? pa vse do 500?. Vedno so ?e poleg obveznega materiala, menjali tudi neka tesnila, ?arnice, brisalce, plin za pnevmatike, dolivali stelex, itd.. uglavnem same malenkosti katere sedaj zamenjam sam oz. jih sploh ne menjam, ker mi ne crkujejo.

 

5 l olja na servisu (dexelia dpf 5w-30) stane 146 EUR, mene pa isto olje stane 48 EUR.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene na poobla??enem servisu z mojim materialom pride vse skupaj pribli?no 160 EUR.

 

Prej, ko nisem s seboj pripeljal svoj material, me servis ni nikoli pri?el pod 330? pa vse do 500?. Vedno so ?e poleg obveznega materiala, menjali tudi neka tesnila, ?arnice, brisalce, plin za pnevmatike, dolivali stelex, itd.. uglavnem same malenkosti katere sedaj zamenjam sam oz. jih sploh ne menjam, ker mi ne crkujejo.

 

5 l olja na servisu (dexelia dpf 5w-30) stane 146 EUR, mene pa isto olje stane 48 EUR.

 

Pa ti vseeno cekirajo verigo oz garantirajo kritje napake?? Predvidevam da si out iz garancije potem?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ti vseeno cekirajo verigo oz garantirajo kritje napake?? Predvidevam da si out iz garancije potem?

 

seveda, vse pregledajo in dobim izpis za verigi, itd. od marca letos sem ven iz garancije.. kljub temu ko je bil v garanciji sem na servis nosil svoj material
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

seveda, vse pregledajo in dobim izpis za verigi, itd. od marca letos sem ven iz garancije.. kljub temu ko je bil v garanciji sem na servis nosil svoj material

 

kok jih pa ma? :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mene na poobla??enem servisu z mojim materialom pride vse skupaj pribli?no 160 EUR.

 

Prej, ko nisem s seboj pripeljal svoj material, me servis ni nikoli pri?el pod 330? pa vse do 500?. Vedno so ?e poleg obveznega materiala, menjali tudi neka tesnila, ?arnice, brisalce, plin za pnevmatike, dolivali stelex, itd.. uglavnem same malenkosti katere sedaj zamenjam sam oz. jih sploh ne menjam, ker mi ne crkujejo.

 

5 l olja na servisu (dexelia dpf 5w-30) stane 146 EUR, mene pa isto olje stane 48 EUR.

 

 

Sem danes peljal mojo sestko na redni servis (40.000 km) in je bila cena pri Majesu slabih 200? ... Poleg tega so bile se sprednje ploscice ze bolj pri koncu in so zamenjali se to, tako da me je skupaj prislo okoli 360? ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se vid, da mas avtomatika, da menjas sprednje ploscice ze pri 40k  :)

Ja... sej to mi je Jure rekel, da je verjetno zato, ker je avtomatik ... Sicer je rekel, da bi bile se za ene 5.000 km... ampak sem rekel, naj zamenja, ko je avto ze ravno na dvigalu ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni, 

 

?tajerci izogibajte se A?. 

Na moji, ?e ne dva meseca in pol stari Mazdi 3, je "mrknila" avdio naprava". 

Ko sem klicala prej omenjeni servis, bi potrebovali 3 dni, da jim avto predam v diagnosticiranje! :(

Sam bog ve, kaj bi na?li in koliko dni bi potrebovali, da zadevo sanirajo. 

Sem poklicala Selmar v Celju, avto peljala tja ?e isti dan in v 30 minutah je bila zadeva urejena. 

Ali morda kdo ve, kdo bo prevzel v Mariboru uradni servis za Mazdo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja... sej to mi je Jure rekel, da je verjetno zato, ker je avtomatik ... Sicer je rekel, da bi bile se za ene 5.000 km... ampak sem rekel, naj zamenja, ko je avto ze ravno na dvigalu ... :)

 

Saj lahko pred ovinki enostavno na volanu prestavi? nekaj prestav ni?je in zavira? z motorjem.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...
  • 4 meseci kasneje...

Pozdrav !

 

Ali na servisu BTC dovolijo, da si pri servisiranju v delavnici? Saj nimam namena, da bi koga kontroliral samo ima slab ob?utek kadar me na?enejo iz delavnice.

 

LP

 

 

Kolikor vem, ne komplicirajo... Sicer imajo na vratih delavnice napisano, da je vstop nepooblascenim osebam prepovedan... verjetno pa nihce ne vidi rad, da mu kdo prevec gleda pod prste... ce pa se kaj pametuje zraven pa verjetno se bolj sovrazijo ... :)

 

Sicer pa je tale slikca za take primere kar odlicna :)

 

skitched-20160129-084127.jpg

 

 

 

Ali v BTC-ju kaj komplicirajo, ?e prinese? svoje olje (original mazdino 5w-30)?

 

Kolikor vem ne... lahko se celo zgodi, da ti dajo dobro ceno za olje, da se ti tega ne splaca delat :) ... Poklici prej in vprasaj ...  :vesel:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

 

Kolikor vem, ne komplicirajo... Sicer imajo na vratih delavnice napisano, da je vstop nepooblascenim osebam prepovedan... verjetno pa nihce ne vidi rad, da mu kdo prevec gleda pod prste... ce pa se kaj pametuje zraven pa verjetno se bolj sovrazijo ... :)

 

Sicer pa je tale slikca za take primere kar odlicna :)

 

skitched-20160129-084127.jpg

 

 

 

 

Kolikor vem ne... lahko se celo zgodi, da ti dajo dobro ceno za olje, da se ti tega ne splaca delat :) ... Poklici prej in vprasaj ...  :vesel:

 

 

 

Glede pametovanja se strinjam. ?e pa samo gleda? in mogo?e kak?no malenkost vpra?a?, pa po moje ni ni? narobe. ?e delajo po?teno res ne vidim razloga zakaj ?lovek ne bi bil zraven oz. zakaj bi to bil problem.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato, ker ?e rata kak?en incident (recimo da dvigalo popusti in avto lopne dol), ti nisi zavarovan. Zato si tam na lastno odgovornost. Tudi za kak?ne druge primere... In pa v delavnici nikakor ne morejo vedeti, kako lepljive prste ima kdo... Mehanik je zaposlen, zato je tam, drugi pa naj ne bi kolovratili po delavnici. ?eprav je pa res, da sem jaz vedno V delavnici - a zgolj in samo pri podboju izhodnih vrat in lepo tiho, razen ?e me kdo od njih nagovori. In nikoli, ampak res nikoli se nisem in se niti ne nameravam sprehajati pod dvignjenim avtom. Pa tudi okoli njihovega orodja ne, pa najsi bo to klju?, kladivo ali pa ra?unalnik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda si tam na lastno odgovornost, to mi je jasno. Ne vem no, da bi ?el kdo krast na samem servisu-na to sploh pomislil nisem, da bi komu na glavo padlo. Moram pa re?t da na servisu ki ga zadnjih nekaj let obiskujem (konkuren?na japonska znamka) nikoli do sedaj niso komplicirali, ?e sem zraven stal pri servisu. ?e ve? od tega, vedno izredno prijazni, z najve?jim veseljem kaj povedo ali svetujejo tako, da  menim, da je to pravi odnos.

 

Samo moje mnenje !

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekola,danes sem bil v BTC-ju na servisu. Sem bil kar presene?en nad tem,da se da tudi na poobla??enem servisu na tak na?in zmenit za ugodno ponudbo.
Skratka servis na 100 000km me je pri?el manj kot 200 eurov. S tem,da so mi tudi olje dali po ni?ji ceni, kot bi ga lahko jaz dobil.

Skratka, sem bil malce v dvomu, a bi vozil avto na poobla??en servis ali ne, Samo glede na izku?njo in ceno, se sigurno ?e vrnem k njim na servis.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.