Skoči na vsebino

Kaj pa plinski pogon?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Aja sm mislu da se voz? k norc, k jz npr. delam na let med 35 in 40 kilo kmjev! <_<:blink:

 

Ja jaz se bolj mal vozm.?eprav sem naredil lansko leto tam okoli 20k km
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 3 tedne kasneje...

Tale razlaga o (ne)?kodljivosti plina na motor se mi zdi ?e najbolj posre?ena :bravo:

 

Da li je autogas ?tetan za motor?

 

NE, ako serviser ka?e drugacije, obiđite ga u ?irokom luku (ma ?ta obići, mlatnite ga na licu mesta). Naj?e?ća dilema je da li se habaju karike jer je gas navodno "suv". Kad mehani?ar odvali takvu glupost, zna?i da pojma nema o radu motora, ili je neki pekar. Naprotiv, po testovima proizvođa?a gasnih uređaja i motora, produ?ava se radni vek motora za najmanje 30%. Gas sagoreva u motoru bez ostatka i zato nema ?ađi koja prlja ulje i talo?i se na sklopovima motora, time je omogućeno da ulje radi svoj zadatak a to je da podmazuje i hladi motor. ?istije ulje bez primesa ?ađi i sumpora produ?ava vek motoru.

 

Objasnite mehani?arima da ULJE podmazuje karike a benzin razređuje ulje kad već nisu u ?koli nau?ili, ili im dajte moj telefon pa ću im ja objasniti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale razlaga o (ne)?kodljivosti plina na motor se mi zdi ?e najbolj posre?ena :bravo:

 

Da li je autogas ?tetan za motor?

 

NE, ako serviser ka?e drugacije, obiđite ga u ?irokom luku (ma ?ta obići, mlatnite ga na licu mesta). Naj?e?ća dilema je da li se habaju karike jer je gas navodno "suv". Kad mehani?ar odvali takvu glupost, zna?i da pojma nema o radu motora, ili je neki pekar. Naprotiv, po testovima proizvođa?a gasnih uređaja i motora, produ?ava se radni vek motora za najmanje 30%. Gas sagoreva u motoru bez ostatka i zato nema ?ađi koja prlja ulje i talo?i se na sklopovima motora, time je omogućeno da ulje radi svoj zadatak a to je da podmazuje i hladi motor. ?istije ulje bez primesa ?ađi i sumpora produ?ava vek motoru.

 

Objasnite mehani?arima da ULJE podmazuje karike a benzin razređuje ulje kad već nisu u ?koli nau?ili, ili im dajte moj telefon pa ću im ja objasniti.

 

zgleda kukr da bi biu pr men na praxi Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.