Skoči na vsebino

CX5 - dnevne LED lu?i utripajo


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Ali se je ?e kdo sre?al s te?avo, da je ena izmed dnevnih LED lu?i za?ela slab?e svetit in utripat? Na internetu sem zasledil, da je kar nekaj teh te?av in naj bi se celo menjalo v garanciji. Klical sem Selmar in ni? ne vejo o tem in bi moral pripeljati na pregled. To bom seveda naredil ampak me vseeno zanima, ?e je imel kdo ?e tak?ne probleme in ali je uspe?no re?il.

 

Avto je CX5 letnik 2015 (prenovljeni model).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakorkoli vedo ali ne vedo, avto je v garanciji!

 

Tole bo zanimivo, prvi primer okvare led. Ali bodo to smatrali kot potrosni material ali del avta...

Pri konkurencni znamki vem da menjajo pod garancijo (kolegi 2x dnevna, 1x cela luc z racunalnikom)

 

Sporoci

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...Salesky imam isto mazdurino l 2015..in meni sveti led dnevne lu?i normalno..pokli?i mazda servis obvezno...garancija

G.majesa..Btc..ljubljana..javi lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

No jaz sem v tem ?asu ?e re?il zadevo pod garancijo (Ferk).  :danzoman:  Najprej mi je samo ena delala probleme in so jo zamenjali, potem ?ez ?as pa je ?e druga "spustila du?o" in smo zamenjali ?e drugo. Niso ni? komplicirali tako, da ?imprej na servis pokazat. Zahtevaj, da takoj poslikajo in reklamirajo, ker meni se je zgodilo da je vmes za?elo spet delat in sem moral ?akat, da se problem spet pojavi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je bilo na za?etku tud s Xenoni.. Recimo prva generacija 6-ke so mi 2x v garanciji menjali balaste oziroma baje celo lu?. Pri drugi generaciji pa s xenoni ni bilo nobenih te?av pa imam 2x ve? prevo?enih km in 2,5x ve? let na grbi kot pri prvi (govorimo o starosti avta, da ne bo kdo dobil kake prebliske :P ).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele xenonke ki jih imam notri bom pa prav pogledal katere so notri, delajo dan. sigurno imajo ve? kot 2000 lumnov, kljub  temu da nimam pranja...:) ?e crkne grem po original

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni nujno, da so svetilke, lahko imajo Francozi zelo dobro optiko lu?i narejeno in se da z normalnimi potegnt bistveno ve? kot recimo pri Mazdi, kjer Japonci to lekcijo niso najbolje osvojili.

Tocno tako. Prva generacija 6ke je imela zarnice D2S in so svetile za en k.. Druga generacija ima isto D2S zarnico in sveti v nulo. K svetilnosti veliko pripomore tudi leca na zarometu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.