Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Jaz plavam redno ze 11 let, vsak dan bolj alu manj... Hrbet mam oldtimerski, tko da pomaga

Jaz pa plavam ravno toliko,da se ne utopim... :) Nisem morski tip,sploh... :)

 

Se pa strinjam; ?udovit,koristen in varen ?port.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tud danes mislil, kako sem letos hitro pri?el v kolesarsko formo, ko je letelo v povpre?ju skoraj 30km/h.... dokler se nisem obrnil, pol sem pa preklel vse ?ivo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem si dovolil in ti popravil velike za?etnice in ostale ?umnike, da ne bo ?e katerega lokalca kap zadela. Sej  verjetno imajo kar prav, ampak pa? na forumu vedno vsi hitimo in napake so tu - ve?inoma nenamenske in ?e manj v smeri, da bi koga zafrkavali ali pa ga posku?ali s tem poni?at.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem si dovolil in ti popravil velike za?etnice in ostale ?umnike, da ne bo ?e katerega lokalca kap zadela. Sej verjetno imajo kar prav, ampak pa? na forumu vedno vsi hitimo in napake so tu - ve?inoma nenamenske in ?e manj v smeri, da bi koga zafrkavali ali pa ga posku?ali s tem poni?at.

Ja,saj z velikimi za?etnicami in ?umniki se meni ve?inoma ne da ukvarjati,ampak vseeno mislim,da je prav,da so ?rke v imenih na svojih mestih...

 

Ra?ica ni isto kot Ra?ca in seveda,se posipam s pepelom ; ?rka "?" ni isto kot "s".

 

Ampak sem prepri?an, da Zmaj ni ni? slabega hotel s tem . :)

 

Seveda,smo pa na forumu in ne v ?oli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ni mislil ni? slabega, ampak je vseeno lep?e izgledalo, da so vse ?rke na pravih mestih. Druga?e pa ?e dobro, da ni ve? Topori?i?a med nami, ker bi se mu na dana?njih forumih zme?alo. Se spomnim, pred mnogimi leti, kako se je z nekimi dolenjskimi prebivalci skregal po etru, kako se njihovemu kraju pravilno re?e. Jebemu, pravilno se mu re?e tako kot mu pravijo doma?ini, pa ?eprav bi lahko bilo slovni?no bolj pravilno kako druga?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kdo kako idejo kaj nabaviti za 2 do 3 letnika da se bo pocasi ucil kolesariti?

Cruzee poganjalec je trenutno v uporabi...

 

Sedaj pa gledam nekaj s pedali, pa ce ma kdo kaj rabljenega z veseljem podebatiramo

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja ma to in je idealen...sicer mal drag ampak se splaca...ker lahko ma noge pri tleh, in kar je najbolj pomembno lahek je ful 4-5kg

https://kakadu.si/otroska-kolesa-14-col-4-55-let/11113-woom-2-kolo-14-col-rumen-2019-501000130502.html?gclid=EAIaIQobChMI0LK3rMz94QIVgQrTCh06dwK7EAAYASAAEgIcKvD_BwE

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, nisem bil podjebatorsko razpolo?en, le nekoliko ?e?ko se mi je sli?alo (kot npr. ?erny le?ak) :cheers:

 

Sem pa v?eraj kolesaril v treh etapah, torej trikrat v enem samem dnevu, kar je verjetno prvi? v ?ivljenju. Je pa res da nisem prevozil niti tretjino Nej?eve poti, ?e manj te?avnosti. B)

 

Prva majska dneva se mi zdi, da sta bila skoraj idealna za tak?ne ali druga?ne kolesarske izzive. :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, nisem bil podjebatorsko razpolo?en, le nekoliko ?e?ko se mi je sli?alo (kot npr. ?erny le?ak) :cheers:

 

Sem pa v?eraj kolesaril v treh etapah, torej trikrat v enem samem dnevu, kar je verjetno prvi? v ?ivljenju. Je pa res da nisem prevozil niti tretjino Nej?eve poti, ?e manj te?avnosti. B)

 

Prva majska dneva se mi zdi, da sta bila skoraj idealna za tak?ne ali druga?ne kolesarske izzive. :wub:

Pohvalno za bajk v?eraj. Tudi sam nisem ?e nikoli odpeljal 3etape v enem dnevu...

 

Sicer pa,kot sem ?e ve?krat rekel; ne se primerjati z drugimi,vedno se najde nekdo , ki naredi dalj?o turo, vec visincev ipd..

 

Na koncu dneva.. so to zgolj ?tevilke. Edino pomembno je,da se u?iva. U?itek pa ni merljiv v ?tevilkah...

 

In ?e se preve? ukvarja s ?tevilkami... se pozabi u?ivati..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za 3.etapo gre zasluga izklju?no nasprotnemu spolu, ki me zna res znervirat, ampak ker nisem nek melanholi?ni depresivc, sem ?el na kolo in ne v va?ko kr?mo. :jupiii:

 

Kar se primerjav ti?e (ki jih nikoli ne delam), se smatram za pol-kolesarja (kot sem tudi pol-katolik recimo, hehe). Najbolj lu?tno kolesarjenje mi je s h?erko po naravnem okolju :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za 3.etapo gre zasluga izklju?no nasprotnemu spolu, ki me zna res znervirat, ampak ker nisem nek melanholi?ni depresivc, sem ?el na kolo in ne v va?ko kr?mo. :jupiii:

 

Kar se primerjav ti?e (ki jih nikoli ne delam), se smatram za pol-kolesarja (kot sem tudi pol-katolik recimo, hehe). Najbolj lu?tno kolesarjenje mi je s h?erko po naravnem okolju :)

Uff,ja , meni je tudi verjetno predvcerajsnjem ratala top vo?nja ravno zato, ker so me dan prej konkretno spravili na obrate.

 

To je Kul; obrniti negativne stvari iz okolice sebi v prid... In tudi sam grem raje pulz nabiti do rde?ega ali pa zgolj uizi krog narediti na bajku, kot pa spiti xy piv v najbli?ji gostilni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, tale fotka ponazarja mojo 'indijsko sveto kravo', kot je prijateljica poimenovala mojega stalnega sopotnika, hehe

post-185-0-75797300-1557054449_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, tale fotka ponazarja mojo 'indijsko sveto kravo', kot je prijateljica poimenovala mojega stalnega sopotnika, hehe

Top. To je ko avto slu?i lastniku in ne obratno... Tiste pixne pa le fixiraj nekam pred voznjo, bognedaj dobiti tole v glavo med ornk zaviranjem ali, bognedaj, ?e huj?im pojemkom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Googlaj Panoramica delle Vette....zelo blizu, se da lepo z Zoncolanom zakroziti. Ni pa za tiste ki se bojijo visin

 

Grem, cakam toplejse dni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Googlaj Panoramica delle Vette....zelo blizu, se da lepo z Zoncolanom zakroziti. Ni pa za tiste ki se bojijo visin

 

Grem, cakam toplejse dni

U,morm pogledati. Letos je itak plan napasti zoncolan iz vseh treh strani (za stran in Priole sploh nisem vedel-ti pozna??)....

 

Leta 2017 se je na Zoncolanu za?ela moja ljubezen do italijanskih prelazov... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U,morm pogledati. Letos je itak plan napasti zoncolan iz vseh treh strani (za stran in Priole sploh nisem vedel-ti pozna??)....

 

Leta 2017 se je na Zoncolanu za?ela moja ljubezen do italijanskih prelazov... :)

Poznam samo tam se ni za voziti preve? gozdna. ?e tako je vse ozko in strmo, tam pa luknje in blat...

Panoramica:

 

crostis-013.jpg

post-2637-0-40653000-1557219809_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam samo tam se ni za voziti preve? gozdna. ?e tako je vse ozko in strmo, tam pa luknje in blat...

 

Panoramica:

 

crostis-013.jpg

A si ziher? Ker sem v eni kolesarski knjigi prebral , da je tudi za specialko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si ziher? Ker sem v eni kolesarski knjigi prebral , da je tudi za specialko

Kar pojdi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.